dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Neurolog dziecięcy

polecam panią neurolog , poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi i umie słuchać. Jestem bardzo zadowolona. byłam z dzieckiem polecam z czystym sumieniem

Wszyscy którzy chcą wyjść z problemów z którymi sobie sami nie radzą tak jak to było w moim przypadku z dzieckiem polecam Panią doktor Annę Roznatowską. Warto zaufać komuś innemu a nie tylko sobie.

Pani Anna to najlepszy neurolog u jakiego byłam z moim synkiem. Pełen profesjonalizm, świetne podejście a przede wszystkim metoda, którą wybrała do terapii syna działa świetnie. Oby więcej takich specjalistów!

Po pierwszej wizycie myślę że zostaniemy stałymi pacjenta pani doktor; pani doktor, była miła, o wszystko wypytała, zbadała syna. Jestem bardzo zadowolona

Dr Anna Roznatowska-Przystawa to bez dwóch zdań fachowiec w swojej dziedzinie. Potrafi doskonale doradzić, wyjaśnić co robić. Pełne zrozumienie naszych problemów. Polecam bardzo i pozdrawiam - wdzięczni pacjenci

Fachowa porada, zrozumienie, dobra pomoc, przyjemny gabinet. Bardzo miła i owocna wizyta. To czego szukałam.

Świetny fachowiec w swojej dziedzinie, z wielką cierpliwością tłumaczy wszystko co było dla nas niezrozumiałe. Badania przeprowadzała bardzo dokładnie, nigdy nie bagatelizowała moich niepokojów. Zawsze też mogłam liczyć na kontakt telefoniczny jeśli coś się działo. Świadomość, że dziecko jest pod najlepsza opieką, jest najważniejsza!!!

Z tego miejsca chciałabym podziękować za to, że PANI DOKTOR pomogła mi leczyć synka, na każdym kroku wspaniała opieka, dziękuję Pani doktor:-)Nigdy pani doktor tego nie zapomnę:-)

Genialna Pani neurolog! polecam!:) Znakomity diagnosta i cudowny Człowiek! Poświęciła mi dużo czasu, wyjaśniła wszystko, pomogła!

Pani Anna Roznatowska-Przystawa jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i naprawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Anna przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, trafnie diagnozuje i przy tym jest niesamowicie otwarta i miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodzica).