dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Neurolog dziecięcy

Kompetentny lekarz, bardzo dokładny i skrupulatny. Zawsze miły, stara się mieć czas dla pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam!

Lekarz stworzony do pracy z dziećmi! Miła, sympatyczna, wyrozumiała, mali pacjenci za nią przepadają. Ale co najważniejsze kompetentna z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami.

Chodzimy do dr Anny Roznatowskiej-Przystawy już od jakiegoś czasu i przyznam, że nigdy nas nie zawiodła. Doktor jest sympatyczną, życzliwą, serdeczną osobą z przychylnym nastawieniem do dzieci. Zawsze dokładnie przeprowadza wywiad. Skrupulatnie dobiera leki. Jestem bardzo zadowolona. Polecam- chodzimy do Centrum Diagnostyki Medycznej Medix na Grabiszyńską 37

Bardzo dobry lekarz. Zawsze odbiera telefon, trafnie diagnozuje i prowadzi leczenie. Ma świetne podejście do dzieci. Mam przynajmniej pewność , że każda diagnoza jest poparta doświadczeniem i ogromną wiedzą.

Jak najbardziej OK. Nic dodać, nic ująć. Pani doktor Anna to bardzo dobry specjalista. Z czystym sumieniem polecam.

Pani doktor jest bardzo rzeczową i kompetentną lekarką. Ma plan leczenia i go realizuje z bardzo dobrymi efektami na mojej 4 letniej córci.

Profesjonalne podejście do syna i pełne zrozumienie. Człowiek na właściwym miejscu i doskonały specjalista.

Najlepszy neurolog jakiego w życiu poznałam. Wszystkie negatywne opinie to jakieś bzdury wyssane z palca. Nikt mi i mojemu dziecku tak nie pomógł jak dr Anna. Polecam !

Bardzo kompetentna Pani doktor. Miła i sympatyczna, wzbudzająca zaufanie u dziecka i rodzica. Zawsze chętna do pomocy i co dziś rzadkie wśród lekarzy nie zdziera kasy z pacjenta.

Byłam u pani doktor z moją 5 miesięczną córeczką. Zbadała ją bardzo dokładnie, wytłumaczyła jakie robić ćwiczenia. Porozmawiałyśmy i rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Uspokoiła mnie !!! Bardzo polecam