dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Neurolog dziecięcy

Pani Doktor jest rzeczowa i kompetentna ma dobry kontakt z dziećmi (naszym problemem jest padaczka) bardzo pomocna. Szczegółowo odpowiada na pytania stara się pomóc .Polecam -Izabella

Profesjonalny i kompetentny neurolog mówiący zrozumiałym językiem, bardzo polecam, nie naciąga na kasę, informuje czy wizyta jest zasadna.

Polecam serdecznie! Super podejście do mojego dziecka a przede wszystkim bardzo skuteczna terapia. Pozdrawiam. Małgosia

Pani Doktor prowadzi moją córeczkę od urodzenia. Pomogła nam wiele razy. Mogę powiedzieć o niej że jest bardzo kompetentna. Miła i z dobrym podejściem do dziecka oraz rodzica.

Jeździliśmy z córką po wielu neurologach aż w końcu trafiliśmy na Panią Anię Roznatowską-Przystawę która przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix :) Okazało się że ma ona świetne podejscie do dzieci!! Rozmawia z nimi, tłmaczy, żartuje. Zna się na swojej pracy !!- POLECAM wszystkim poszukującym

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalna Pani neurolog. Oddałam swojego synka w jej ręce i nie żałuje, wszystkim polecam. Doktor Roznatowska-Przystawa jest bardzo dobrym lekarzem.

Bada dokładnie, wszystko tłumaczy, odpowiada na kazde zadane pytanie. Przemiła lekarka jedyna w swoim rodzaju :)

Pani doktor Anna jest bardzo miła, zajęła się moim synkiem tak profesjonalnie, że nawet nie zauważył że jest badany. Poświęca się w stu procentach pacjentowi. Jest boska. Dziękujemy :)

Witam serdecznie.Polecam gabinet Pani Anny - jest niezwykłą panią doktor i bardzo kompetentną, bardzo mi pomogła i mojej koleżance również. Polecam

NEUROLOG NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA! PIERWSZA WIZYTA BARDZO PRZYJEMNA I BEZ ŻADNEGO STRESU. POLECAM SERDECZNIE