dr n. med. Anna Trocka

Laryngolog

Serdeczne podziękowanie dla Dr n.med.Anny Trockiej za profesjonalnie,wspaniale przeprowadzoną operację,oraz dla całego personelu za przemiłą i fachową opiekę.

Dziękuję pani doktor za profesjonalną operację wycięcia migdałów i cudowną opiekę nad chorym .Nie ma w Gnieźnie lepszego laryngologa więc żal co będzie dalej jak pani zabraknie dziękuję i polecam wszystkim

Dziękuję Pani doktor Trockiej za wyleczenie lewego ucha. Trafiłam do niej po leczeniu u innych laryngologów i dopiero ona mi pomogła. Dziękuję.

Pani dr. Anna Trocka to oddany,kompetentny i co najważniejsze podparty głęboką wiedzą lekarską lekarz który potrafi rozwiązywać problemy zdrowotne oraz co bardzo ważne odnajduje w każdym pacjencie człowieka zktórym się utożsamia .W moim przypadku pani doktor wyleczyła mnie z niezwykle uciążliwej i przewlekłej choroby za co bardzo dziękuję Pani Doktor :)

Pani Doktor, jest prawdziwym lekarzem z powołania i naprawde jest Alfą i Omegą w swojej specjalizacji.Jest bardzo dobrym diagnostą i skutecznym lekarzem. Wiem co piszę - uratowała mi słuch, i pięknie zoperowała środkowy migdał mojemu dziecku, któremu zresztą też groziła głuchota. Dziękuję Pani Doktor! Waldemar Z.

Waldemar Z.

Jestem bardzo wdzięczny Pani doktor Trockiej za trafną diagnozę i wyleczenie zatok. Pani doktor jest najlepszym laryngologiem w Gnieźnie. Zdecydowanie polecam. Geniu N.

Geniu N.

Jest dobrze. Nie bawi się w sentymenty ale jest konkretnym lekarzem.

Jest dobrze. Nie bawi się w sentymenty ale jest konkretnym lekarzem.

Dziękuję bardzo Pani Doktor Trockiej za wyleczenie uszu.Wcześniej "leczyłem się" u kilku laryngologów w Gnieźnie i w efekcie tego dorobiłem się przewlekłej choroby uszu i prawie głuchoty. Dzięki Pani Doktor odzyskałem słuch i zaczynam normalnie funkcjonować. Uważam, że Pani Doktor Trocka jest najlepszym i praktycznie jedynym specjalistą w dziedzinie laryngologii w w Gnieźnie, a ponadto Super Człowiekiem. Tylko takich Lekarzy więcej. Piotr K.

BARDZO DOBRY LEKARZ, GODNY ZAUFANIA-POLECAM

BARDZO DOBRY LEKARZ, GODNY ZAUFANIA-POLECAM