dr n. med. Anna Trocka

Laryngolog

Kilka lat temu uprzejmie i bez marudzenia przyjęła moją 2-letnią córkę wieczorem w dzień wigilii. I za to wielki plus. Leczenie krtani zakończyło się bardzo dobrze

BARDZO DOBRY LARYNGOLOG, PANI DOKTOR WYLECZYLA MNIE Z PRZEWLEKLEJ CHOROBY, KTORA LECZYLO KILKU LRYNGOLOGOW BEZ EFEKTU. JEST BARDZO MILYM Z DUZA WIEDZA LEKARZEM.

Bez wątpienia Pani doktor jest lekarzem z powołaniem. Jest osobą bardzo miłą i konkretną. Trafiona diagnoza i dziś mogę się cieszyć zdrowiem. Jeszcze raz dziękuję!

Świetny specjalista. Nie zdarzyło mi się aby potraktowała mnie przedmiotowo. Przy każdej wizycie, a było ich kilka, zawsze rzeczowo wyjaśniła przyczyny choroby.

Gorąco polecam. Fachowa i rzeczowa ocena. Szybka diagnoza i leczenie.

Gorąco polecam. Fachowa i rzeczowa ocena. Szybka diagnoza i leczenie.

bylem u kilku lekarzy z synem ,jedynie Pani doktor rozpoznała chorobę naprawdę jestem wdzięczny uratowała mi dziecko!WIELKIE UZNANIE !!DZIĘKUJE

Pani Doktor jest świetnym lekarzem, za prawie 30 lat praktyki wielu pacjentom uratowała zdrowie i życie. A ta osoba, która napisała ten paszkwil musi zdać sobie sprawę, że internet nie daje pełnej anonimowości i nie zwalnia z odpowiedzialności karnej za oczernianie. O czym zresztą niedługo się osobiście się przekona.

Pani Doktor jest świetnym fachowcem w dziedzinie laryngologii. Miałam operowane migdały na Jej oddziale. Zabieg został bardzo dobrze przeprowadzony, od początku wiedziałam, ze jestem w dobrych rękach i sie nie zawiodłam. Dziękuję Pani Doktor i Jej zespołowi pielęgniarek. Danuta N.

Danuta N.

Pani Doktor, dziękuje za wspaniałe leczenie. Jest Pani najlepszym lekarzem w Gnieźnie. Tylko się cieszyć, że trafiłem na Panią, uratowała mi Pani słuch. z poważaniem Marcin N.

z poważaniem
Marcin N.