dr n. med. Anna Trocka

Laryngolog

Pani doktor to wspaniały fachowiec. Skutecznie wyleczyła u mnie gardło - za co bardzo dziękuję. Pani Trocka trafnie stawia diagnozy, wkłada dużo serca w swoją pracę. Niewątpliwie jest lekarzem godnym polecenia.

Pani doktor Trocka jest wspaniałym lekarzem. Zabieg usunięcia migdałków przeprowadzony przez Panią doktor był wzorowy,- tak właśnie ocenił Jej pracę Pan profesor z kliniki w Warszawie, gdzie byłam na konsultacji po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Oby węcej takich lekarzy.

Pani dr Trocka wcale nie jest takim dobrym fachowcem jak każdy tu pisze. Zabieg usunięcia migdałków był dla mnie czymś strasznym. Bólu tyle wycierpiałam, że brak słów. Poród tak nie bolał jat ten zabieg.

wspanialy lekarz. Kompleksowe podejscie i trafne diagnozy, rownierz sposoby leczenia czybko stawiaja czlowieka na nogi

Chciałabym podziękować dr Trockiej za przeprowadzony zabieg usunięcia migdałów na oddziale laryngologii w Gnieznie. Dr Trocka okazała się osobą fachową, życzliwą i konkretną. Jako pacjentka czułam ze jestem pod dobrą opieką. Pozdrawiam. Ilona

Dziękuję dr A.Trockiej za trafną diagnozę oraz za fachowe i profesjonalne wykonanie zabiegu usunięcia migdałów.Podziękowania również dla całego personelu oddziału laryngologii w Gnieźnie. Anna.

Anna.

Bardzo dziękuję Pani dr Trockiej za dobre zdiagnozowanie mojej choroby oraz dużą pomoc lekarską podczas pobytu na oddziale laryngologi. Wdzięczny pacjent Jan R. z Żydowa

Wdzięczny pacjent
Jan R. z Żydowa

Chciałbym serdecznie podziękowac pani dr Trockiej i całemu odziałowi: pielęgniarkom i lekarzom za życzliwość i obsługę w trakcie mojego leczenia. Pozdrawiam serdecznie Czesław Ś.

Pozdrawiam serdecznie
Czesław Ś.

Mieszkam daleko od Gniezna, ale specjalnie pojechałam właśnie tam do Pani dr Trockiej na zabieg krzywej przegrody nosowej, ponieważ Pani doktor to fantastyczny lekarz!! Dzięki Pani doktor zabieg nie był taki straszny i bolesny. Wiele osób z mojej okolicy także jeździ do Pani doktor, bo ma bardzo dobrą opinie! Szkoda, że nie każdy lekarz jest taki jak Pani doktor Trocka:( DZIĘKUJE!! Marlena "policjantka"

Marlena "policjantka"

Bylem operowany przez Panią Doktor i muszę powiedzieć, że lekarzy tak wysokiej klasy ze świecą szukać. Jest świetnym operatorem, z ogromnym doswiadczeniem i wiedzą. Czułem się bezpiecznie i pewnie podczas zabiegu usuwania migdałków, troche bolało, ale wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. Gorąco polecam.