dr n. med. Anna Trocka

Laryngolog

Pani doktor jest osobą nieprzyjemną.Nie martwi się czy boli pacjenta byle by zobić.Jak? ŹLE!!! NIEPOLECAM

NIEPOLECAM

Chciałabym podziękować serdecznie Pani Dr za bardzo dobrą i fachowa opiekę.Nadmienie, że leczenie u poprzedniego lekarz nie dość , że nie dało efektów to wpędziło mnie w jeszcze wiksze problemy ze zdrowiem. Oprócz powiększonych migdałów i węzłów chłonnych pojawiła się astma,którą pulmunolog leczył lekami , które powodowały, że kłopoty z migdałami się podwoiły.Po usunięciu migdałów przez Panią Dr Trocką skońcyzły się wszystkie moje dotychczasowe problemy zdrowotne włącznie z astmą. Pozdrawiam Panią Dr i jeszcze raz serdecznie dziękuję. Ewa

jedno moje zdanie..... Super Fachowiec... Super Lekarz.. Super CZŁOWIEK ~~~!!!!

jedno moje zdanie..... Super Fachowiec... Super Lekarz..
Super CZŁOWIEK ~~~!!!!

Pani Doktor jest bardzo dobrym, rzetelnym lekarzem z dużą wiedzą popartą ponad 30letnim doświadczeniem w dziedzinie laryngologii,z czystym sumieniem mogę Ją polecić.

...Stwierdzam,że P.dr Anna Trocka jest b.dobrym laryngologiem.Miałem przez nią nastawiany nos,który jest dobrze nastawiony.Wykonała ten zabieg delikatnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny. Pozdrawiam... ...Wojtek...

Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny.
Pozdrawiam...
...Wojtek...

Moze do milych osob dr.Trocka nie nalezy ale jest konkretna.

Moze do milych osob dr.Trocka nie nalezy ale jest konkretna.

Tylko takich lekarzy wiecej !!nie dosyc ze wyleczyła mnie i od razu rozpoznała czyrak!!/inny lekarz głupoty mi gadał/to do tego była miła i serdeczna!!jeszcze raz dziekuje!!pozdrawiam Pania Doktor!!!

Dr. Anna Trocka jest zdecydowanie jednym z najlepszych lekarzy w Gnieznie.Często chorowałam na ropne zapalenie migdałów, gardło w tym anginy,afty i dr Trocka kompleksowo się tym zajęła,usunęła migdały zabieg nie należał do przyjemnych wiadomo ale do dziś nie choruję na gardło,moge pić zimne napoje wszystkie problemy zdrowotne minęły.Z opinii dr Anna wydaje się być czasami surowa ale potrafi dobrze wyleczyć.Nie istotne czy lekarz jest uśmiechnięty czy nie ale liczy się efekt leczenia.Polecam Panią Doktor Trocką.

Dziękując Pani Doktor jestem zdrowym człowiekiem. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest Lekarzem z powołania. Chciałbym zaapelować do administratora strony o bardziej rzetelne sprawdzanie komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. A użytkownikowi, który zamieścił tą oczerniającą i krzywdzącą opinię chciałbym przypomnieć, że forum internetowe NIE STAWIA PONAD PRAWEM o czym mówi art. 212 pkt 1 K. K. „Kto pomawia inną osobę o takie postępowanie lub właściwości, które mogą ją poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega karze grzywny, ograniczenia ...

Chciałbym zaapelować do administratora strony o bardziej rzetelne sprawdzanie komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. A użytkownikowi, który zamieścił tą oczerniającą i krzywdzącą opinię chciałbym przypomnieć, że forum internetowe NIE STAWIA PONAD PRAWEM o czym mówi art. 212 pkt 1 K. K. „Kto pomawia inną osobę o takie postępowanie lub właściwości, które mogą ją poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega karze grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku do2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w & 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega karze grzywny, ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2.

gdyby nie ta pani to w gnieznie nie istnialby oddzial laryngologiczny, mila i uczciwa