lekarz Anthony Egwuatu

Ginekolog położnik

Liczba opinii: 62
Średnia ocen:2,9/5
Opinie:62
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,9
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
2,8
Godny polecenia
2,8
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

W MILIONACH PROCENTACH %odradzam tego Ginekologa ,jeżeli tak można go nazwać! Brak jakiego kolwiek szacunku do Pacjentek,jest wręcz Bezszczelny I Arogancki! Zacznijmy od tego,że jestem w 8 tygodniu ciąży ,gdy moje 3 testy wyszly pozytywne chciałam jak najszybciej potwierdzić Ciąże u lekarza ,dlatego zgłosiłam sie do Prywatnego Ginekologa, który mnie przyjął odrazu a nie musialam czekać ma wizyte 2tygodnie. Moja ciąża została potwierdzona bylam w 5tygodniu ciąży. Po potwierdzeniu kolejną wizyte umówiłam u lekarz Anthony Egwuatu ,ponieważ chcialam prowadzic ciąże na Fundusz Zdrowia,jako że jestem w ciaży przysługują mi wszystkie ...

W MILIONACH PROCENTACH %odradzam tego Ginekologa ,jeżeli tak można go nazwać! Brak jakiego kolwiek szacunku do Pacjentek,jest wręcz Bezszczelny I Arogancki! Zacznijmy od tego,że jestem w 8 tygodniu ciąży ,gdy moje 3 testy wyszly pozytywne chciałam jak najszybciej potwierdzić Ciąże u lekarza ,dlatego zgłosiłam sie do Prywatnego Ginekologa, który mnie przyjął odrazu a nie musialam czekać ma wizyte 2tygodnie. Moja ciąża została potwierdzona bylam w 5tygodniu ciąży. Po potwierdzeniu kolejną wizyte umówiłam u lekarz Anthony Egwuatu ,ponieważ chcialam prowadzic ciąże na Fundusz Zdrowia,jako że jestem w ciaży przysługują mi wszystkie wszelakie badania obowiązujące w ciąży. Zaś gdy przyszlam do lekarza Anthony Egwuatu z kartą ciąży informując go ze jestem w 8tygodniu ciąży I chcąc mu przedstawić całą karte ciąży ,Usg,badania.Powiedzial to beszczelnie że mam sobie to zabrać. Zaczął chore przesluchania , setki bezsensownych pytań.Byla ze mna Mama o co tez zrobil problem na poczatku ,dlaczego jestem pelnoletnia I przychodze z Mama. Przyszlam z Mama zeby sie tak nie stresować ,dla mojej mamy również byl nie mily. Po chwili jakiej u niego bylam jego podnoszenia głosu I całkowitego braku kultury łzy już same mi z oczu leciały I tylko modliłam sie zeby jak najszybciej od niego wyjść. Kończąc całe swoje przesłuchanie ,wskazał na drzwi Wypowiadając chamsko tam są drzwi rozebrać sie ! Powiedzial ze musi sprawdzic czy wgl jestem w jakiejkolwiek ciazy. Badania byly bardzo ale to bardzo bolesne ,zero jakiejkolwiek delikatności. Leżałam I płakałam ,Niestety nie ze Szczęścia ze slysze po raz drugi bicie serduszka swojego rozwijającego się dziecka a z bólu I z bezradności. Po skończeniu badań dal mi skierowanie tylko na morfologie ,mocz,glukoze???? gdzie setki innych badan jakie wykonuje sie na poczatku ciazy HiV ,HCV HbsAntygen,Grupa Krwi,TSH,VDRL. Porażkaa... zapytał czy pracuje?oznaimiłam ze tak, Czy ma umowe o prace?Nie na umowe zlecenie a umowe bede podpisywac w listopadzie . On ze to nie moge isc na zwolnienie ,Ja oznaimilam ze nie mam uciążliwej pracy I że chce pracować póki czuje sie na silach ,bo ciąże znosze niesamowicie Bardzo dobrze . On sie wydarł że nie Ja bede o tym decydowac tylko ciaza ,ze jestem w ciazy I powinnam na L4 lezec w domu I odpoczywac. Bez przesady ciąża to nie choroba ,nie zapeszając oczywiscie tymbadziej ze moja przebiega bardzo dobrze I dziecko rozwija sie prawidłowo. Przypominając że jest to dopiero 8tydzien ciąży I jestem zdolna do pracy. NIE POLECAM I NAPRAWDE ODRADZAM WIZYTY U TEGO PANA! Nerwy ,Stres ,nic więcej .. Jestem rozczarowana jak zostalam potraktowa. Na koniec dodam ze juz na korytarzu dwie starsze na niego nadawały ,ze nigdy nie przychodzi na czas ,ze jak mu sie zwroci uwage to podnosi glos. I tak wlasnie bylo 40minut spoznienia do Gabinetu .

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Pragnę ostrzec wszystkie osoby, aby po usłyszeniu diagnozy od Pana Egwuatu poszły potwierdzić ją do drugiego lekarza. Przez cały rok krytykował mnie, że nie usuwam macicy z powodu rzekomo wrastającego w nią mięśniaka. Niestety, diagnoza była błędna. Przy pierwszym kontakcie z nim jest oczywiste, że bardzo się ceni, wszystkie poprzedzające moją opinię o traktowaniu z góry muszę potwierdzić, chyba że jest w danym dniu w dobrym nastroju i okaże nam tę szczyptę życzliwości. Przerażona perspektywą operacji, która jak mnie przekonywał, jest absolutnie konieczna, przez rok odwlekałam pójście do szpitala ze ...

Pragnę ostrzec wszystkie osoby, aby po usłyszeniu diagnozy od Pana Egwuatu poszły potwierdzić ją do drugiego lekarza. Przez cały rok krytykował mnie, że nie usuwam macicy z powodu rzekomo wrastającego w nią mięśniaka. Niestety, diagnoza była błędna.
Przy pierwszym kontakcie z nim jest oczywiste, że bardzo się ceni, wszystkie poprzedzające moją opinię o traktowaniu z góry muszę potwierdzić, chyba że jest w danym dniu w dobrym nastroju i okaże nam tę szczyptę życzliwości.
Przerażona perspektywą operacji, która jak mnie przekonywał, jest absolutnie konieczna, przez rok odwlekałam pójście do szpitala ze skierowaniami, które mi wystawiał. Po około roku od pierwszej wizyty zaczęłam nieustannie krwawić, na co usłyszałam, że tak już będzie zawsze, dopóki nie usunę macicy. Podczas kolejnego, przeprowadzonego w czerwcu USG, wpatrując się w ekran z dziwnym wyrazem twarzy nagle powiedział, że muszę iść na łyżeczkowanie, nie tłumacząc dlaczego nie straszy mnie już usunięciem macicy. Stwierdził, że w macicy są polipy. Na zadane później pytanie, czy jest w niej również ów mięśniak, z którego powodu jej usunięcie jest konieczne, odpowiedział ze spuszczoną głową coś w stylu "Pani ma tam dużo wszystkiego", w każdym razie był to jakiś wymijający ogólnik. Wtedy już zgadłam, że coś jest nie w porządku. Pierwszą konsultację w szpitalu wyznaczono mi na wrzesień. Krótkie badanie szpitalne potwierdziło, że w mojej macicy znajduje się polip, którego usunięcie to kwestia prostego zabiegu pod narkozą bez konieczności usuwania macicy. Lekarz szpitalny utwierdził mnie w przypuszczeniu, że wewnątrz macicy żadnych mięśniaków nie mam. Zabieg przeprowadzono w październiku 2016 roku, dopiero po przeszło roku od początkowej, błędnej diagnozy doktora. Od początku leczenia doktor Egwuatu zdążył przeprowadzić około 5-6 badań USG, przez cały czas uparcie twierdząc, że mam w macicy mięśniaka, który absolutnie wymaga jej usunięcia.

Inna jeszcze sprawa. Czy ktoś go kiedyś widział, aby zjawił się w pracy na czas? Bo ja przez rok uczęszczania do przychodni nie uświadczyłam dnia, w którym zjawiłby się punktualnie. Pół godziny spóźnienia to norma.
Na koniec jeszcze wspomnę o jednym. Ponad rok temu Egwuatu przepisał mi lek Bromergon, po którym będąc w nocy, w podróży za granicą, w rozpędzonym autokarze na autostradzie, traciłam przez kilka godzin przytomność, z momentami w których dosłownie urywał mi się film, po czym zwymiotowałam. Były to bardzo zagrażające mi okoliczności i początkowy okres przyjmowania leku. Rano, za pośrednictwem rodziny, usiłowałam nawiązać kontakt z lekarzem, aby móc cokolwiek ustalić. Ponieważ byłam na wycieczce zbiorowej z biura podróży, a rano lek był już poza moim organizmem (zwymiotowany), pilot nie zawracał sobie mną głowy. Wydałam dużo pieniędzy na telefony, ale okazało się, że Pan doktor nie udziela konsultacji uprzedniego bez umówienia się na wizytę. Informacja telefoniczna mogła mi bardzo pomóc, szkoda, że pozostała w sferze pobożnych życzeń.

WięcejMniej
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Byłam na całych dwóch wizytach i o dwie za dużo. Przyszłam potwierdzić ciążę, bo dwa testy wyszły pozytywne. Wywiad poprowadzony w nieprzyjemny sposób, złośliwe komentarze, niezrozumiałe mruczenie pod nosem. W trakcie badania wymachiwał rękami, stroił dziwne miny, mruczał do siebie. Zaczął wypisywać receptę mrucząć pod nosem, pytam się na co to, to zaczął krzyczeć. Wyszłam bardzo zniesmaczona zachowaniem. I z receptą na leki za 200zł na grzybicę, gdzie nie miałam żadnych objawów i podtrzymanie ciąży, której nie potwierdził, bo nie ma bety. Ok, może faktycznie nie był pewny. Kazał przyjść ...

Byłam na całych dwóch wizytach i o dwie za dużo. Przyszłam potwierdzić ciążę, bo dwa testy wyszły pozytywne. Wywiad poprowadzony w nieprzyjemny sposób, złośliwe komentarze, niezrozumiałe mruczenie pod nosem. W trakcie badania wymachiwał rękami, stroił dziwne miny, mruczał do siebie. Zaczął wypisywać receptę mrucząć pod nosem, pytam się na co to, to zaczął krzyczeć. Wyszłam bardzo zniesmaczona zachowaniem. I z receptą na leki za 200zł na grzybicę, gdzie nie miałam żadnych objawów i podtrzymanie ciąży, której nie potwierdził, bo nie ma bety. Ok, może faktycznie nie był pewny. Kazał przyjść po tygodniu. Na moje nieszczęście stwierdziłam, że dam mu jeszcze jedną szansę. Na początku był miły, nawet zrobił USG, potwierdził ciążę. Wszytko pięknie do momentu, aż zapytał się kto jest moim lekarzem. W szale szukania wolnych krótkich terminów, żeby potwierdzić jak najszybciej ciążę, zapomniałam, że nie odwołałam wizyty u innego lekarza, a że to jedna sieć to wyskoczyło im info o tamtej wizycie. Od tego momentu wrócił lekarz z poprzedniej wizyty. Na moje pytanie o pisemne potwierdzenie ciąży, bo potrzebuję do pracy, dowiedziałam się, że go nie dostanę, bo on nie ma jeszcze wyników z cytologii. Pojawiło się pytanie co ma cytologia do ciąży, wykrzyczał mi, że to on tu jest lekarzem i on zdecyduje kiedy mi wypisze kwitek. Kazał przyjść po tygodniu. Teraz już wiem czemu udało mi się tak szybko dostać na wizytę... Po kilku dniach poszłam do innego lekarza z polecenia, który zdecydowanie inaczej poprowadził wizytę i bez problemu wystawił kwitek. Obecnie ciąża przebiega wzorcowo, a Młoda ma się bardzo dobrze, a ja mam normalnego lekarza. Szkoda nerwów na szarpanie się słowne z tym człowiekiem. Bardzo nieprzyjemny, zdaje się robić łaskę, że w ogóle przyjął. Nie oczekiwałam słodzenia na wizytach, ale szacunku do mnie, a wrzaski o tym wcale nie świadczyły. Żadnych tłumaczeń co do leków, które przepisał, jakby się człowiek nie dopytał to by nic nie wiedział. Żadnych tłumaczeń co do badania, które będzie wykonywał. Może niektórym wystarczy przytakiwanie lekarzowi, ale ja jak mam wątpliwości to zadaję pytania. Wrzasków nie zamierzam tolerować, bo ja go w żaden sposób nie obraziłam.

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

U doktora leczyłam się pół roku. O pół roku za długo.. Wybrałam tego lekarza, bo zależało mi na szybkiej wizycie. To była pierwsza w życiu wizyta u ginekologa. Z niewielkiej infekcji okazało się, że mam bardzo dużą torbiel, endometriozę i zespół policystycznych jajników. Doktor podczas badania nie brał pod uwagę tego, że nie współżyję. Wszystkie czynności, które wykonywał bardzo bolały. Nic nie tłumaczył. Na każde zadane przeze mnie pytanie dostawałam ironiczną odpowiedz i krzyk jak mogę tego nie wiedzieć. Doktor przepisał mi antykoncepcję hormonalną, bo "musi ją pani brać i ...

U doktora leczyłam się pół roku. O pół roku za długo.. Wybrałam tego lekarza, bo zależało mi na szybkiej wizycie. To była pierwsza w życiu wizyta u ginekologa. Z niewielkiej infekcji okazało się, że mam bardzo dużą torbiel, endometriozę i zespół policystycznych jajników. Doktor podczas badania nie brał pod uwagę tego, że nie współżyję. Wszystkie czynności, które wykonywał bardzo bolały. Nic nie tłumaczył. Na każde zadane przeze mnie pytanie dostawałam ironiczną odpowiedz i krzyk jak mogę tego nie wiedzieć. Doktor przepisał mi antykoncepcję hormonalną, bo "musi ją pani brać i koniec". Oczywiście nie dostałam żadnej informacji dlaczego. Doktor ma tendencję do przepisywania leków, które zamiast pomóc, szkodzą. Po serii tabletek, które rzekomo miały obniżyć poziom jednego z hormonów usłyszałam, że w sumie to one działały tak, że bardziej go podnosiły. A chyba nie o to chodzi w leczeniu...
Doktor Anthony jest bardzo niesympatycznym i pozbawionym empatii lekarzem. Bardzo często, mimo ustalonej wizyty na konkretną godzinę musiałam czekać aż obejrzy mecz do końca. Wywiad na początku wizyty nie był wystarczający. Zostałam zapytana o wybiórcze rzeczy. Bardziej interesowało go to jak ma na imię mój chłopak niż to co mi dolega. Doktor bardzo często, jak nie zawsze, zamiast omawiać wykonane badania, mruczał pod nosem. Mimo prób dowiedzenia się czegokolwiek na temat moich rzekomych dolegliwości, nie otrzymywałam nic. Była tylko diagnoza (która później oczywiście okazała się błędna) i nic więcej. Żeby wiedzieć na czym polega choroba musiałam czytać w internecie. Z każdej wizyty wychodziłam z płaczem. Przed każdą następną bałam się jaką diagnozę usłyszę tym razem. Nie polecam tego lekarza nikomu.

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

UWAŻAJCIE!!! NIE POLECAM TEGO "LEKARZA" !!! Gorzej już chyba nie mogłam trafić niż do Pana Egwuatu! Mogłabym napisać książkę o tym niby "lekarzu" !!!! Po dzisiejszej wizycie złożyłam skargę do jego kierownika i niech się cieszy, że tylko tam a nie do sądu!!! Moja wizyta rozpoczęła się od prośby od wystawienia recepty (leku, który wypisywał mi inny lekarz na uregulowanie miesiączki). Pan "doktor" zapytał od kogo miałam te leki - odpowiedziałam, że od lekarki u której leczyłam się rok temu - prywatnie. I to był gwóźdź do trumny - słowo ...

UWAŻAJCIE!!!
NIE POLECAM TEGO "LEKARZA" !!!
Gorzej już chyba nie mogłam trafić niż do Pana Egwuatu! Mogłabym napisać książkę o tym niby "lekarzu" !!!! Po dzisiejszej wizycie złożyłam skargę do jego kierownika i niech się cieszy, że tylko tam a nie do sądu!!! Moja wizyta rozpoczęła się od prośby od wystawienia recepty (leku, który wypisywał mi inny lekarz na uregulowanie miesiączki). Pan "doktor" zapytał od kogo miałam te leki - odpowiedziałam, że od lekarki u której leczyłam się rok temu - prywatnie. I to był gwóźdź do trumny - słowo PRYWATNIE - i się wszystko zaczęło! Podniósł głos, zaczął wyciągać jakieś papiery dotyczące tego leku, krzyczeć EUREKA, rzucać moją kartoteką, mówić do mnie na "Ty" no normalnie Pan E. dostał szału!!! Zapytał co jak i kiedy. Odpowiedziałam grzecznie, że byłam prywatnie rok temu jak pracowałam i mnie było stać na prywatne leczenie. A on z gębą na mnie "że tak jak Cię było stać to łaziłaś prywatnie a teraz Cię nie stać to przychodzisz do mnie" nie no ręce opadają!!! Odpowiedziałam, że TAK - obecnie nie pracuję ale jestem ubezpieczona i nie stać mnie na prywatnego lekarza więc przychodzę do przychodni!!! Nie zbadał mnie, nie zrobił wywiadu (kiedy miała np ostatnią miesiączkę - a nie mam jej już od ponad dwóch miesięcy - dwa testy ciążowe i wynik negatywny) ZERO ZERO I JESZCZE RAZ ZERO KOMPETENCJI!!! Popatrzył na mnie i powiedział że jestem zdrowa - powtarzam - TYLKO na mnie POPATRZYŁ (ubraną). Dodał - skoro Cię BYŁO stać na prywatnego ginekologa to masz teraz zrobić wszystkie badania prywatnie i wtedy się do mnie pokazać!!! PYTAM -co go to interesuje co ja robiłam z moimi pieniędzmi rok temu! Szlak chce człowieka trafić że tacy ludzie są niby lekarzami!! On normalnienie nie mógł przeżyć, że miałam czelność iść do kogoś innego prywatnie się zbadać a nie dać jemu zarobić!! Na prawdę wierzcie mi - bo to nie pierwsza przygoda z tym "lekarzem" - moja siostra miała podobną sytuację tyle że ona jak na nią wyskoczył to powiedziała że nie wyjdzie do póki nie dostanie skierowania na badania - pracuje więc powiedziała że po cholerę opłaca składki zdrowotne że ma jeszcze płacić za badania skoro jej coś dolega!!! Mi osobiście kazał zrobić całą diagnostykę, usg, badania na tarczycę, poziom progesteronu i starać się 3 miesiące o dziecko i jak nie wyjdzie to przyjść z wynikami!! No i podziękował za wizytę!!! Powiedzcie mi czy lekarz tak postępuje!!! NIE NIE NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!!! Tak postępuje tylko zachłanny człowiek który nie liczy się z innymi!!!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Moja mama .reagowała na wszystkie problemy domowe zmianami w gruczole piersiowym. Wreszcie zrobił się jej nowotworowy guz w piersi.Wyzdrowiała z raka, ale leczenie onkologiczne zupełnie zniszczyło jej szpik kostny .Więc kiedy i mnie porobiły się najróżniejsze zniekształcenia w piersiach, przerażona zaczęłam je leczyć.Różni lekarze stosowali głównie preparaty progesteronowe i ziołowe. Ale one nic nie zmieniły.Wreszcie trafiłam na doktora Egwuatu..Zaproponował środki antykoncepcyjne.On nie jest taki jak mój mąż trochę pantoflarz ,i jak mój tata.To strasznie męski mężczyzna , i nawet nie próbowałam protestować choć z mężem stosujemy kalendarzyk małżeński.No i wyobrażcie ...

Moja mama .reagowała na wszystkie problemy domowe zmianami w gruczole piersiowym. Wreszcie zrobił się jej nowotworowy guz w piersi.Wyzdrowiała z raka, ale leczenie onkologiczne zupełnie zniszczyło jej szpik kostny .Więc kiedy i mnie porobiły się najróżniejsze zniekształcenia w piersiach, przerażona zaczęłam je leczyć.Różni lekarze stosowali głównie preparaty progesteronowe i ziołowe. Ale one nic nie zmieniły.Wreszcie trafiłam na doktora Egwuatu..Zaproponował środki antykoncepcyjne.On nie jest taki jak mój mąż trochę pantoflarz ,i jak mój tata.To strasznie męski mężczyzna , i nawet nie próbowałam protestować choć z mężem stosujemy kalendarzyk małżeński.No i wyobrażcie sobie, choć w czasie leczenia zmieniłam się trochę w faceta. wszystkie typowo kobiece problemy na które reagowałam jak moja mama, piersią , poznikały .Zagoiły się zmiany w piersiach! Jakby dzięki doktorowi organizm odpoczął od tej mojej kobiecości stymulującej negatywnie mój biust i przestał produkować w nim problemy !

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Akurat mam tak poważny problem medyczny,że przestraszyłby się go niejeden lekarz! 99 % z nich umyłaby ręce jak ten Poncjusz Piłat, chociaż to nie początek naszej ery tylko XXI wiek. A doktor tak uparcie broni mnie przed lękiem ,moim własnym zwątpieniem ,ogląda z tej i z tamtej strony problem ,wsłuchuje się w moje nie zawsze sympatyczne uwagi ,i znosi pogodnie czasami toksyczne aż emocje którymi go zasypuję.Nie wiem czy wyjdę z tego ,ale cholernie mu jestem wdzięczna za wszystko! Dzieli się ze mną swoją siłą i dodaje mi odwagi- naprawdę ...

Akurat mam tak poważny problem medyczny,że przestraszyłby się go niejeden lekarz! 99 % z nich umyłaby ręce jak ten Poncjusz Piłat, chociaż to nie początek naszej ery tylko XXI wiek. A doktor tak uparcie broni mnie przed lękiem ,moim własnym zwątpieniem ,ogląda z tej i z tamtej strony problem ,wsłuchuje się w moje nie zawsze sympatyczne uwagi ,i znosi pogodnie czasami toksyczne aż emocje którymi go zasypuję.Nie wiem czy wyjdę z tego ,ale cholernie mu jestem wdzięczna za wszystko! Dzieli się ze mną swoją siłą i dodaje mi odwagi- naprawdę lekarz na kłopoty! Ale jak uda mi się wyleczyć to będzie to nasza wspólna wygrana, bo takiej delikatnej empatii i zrozumienia wkraczającego tak głęboko w sfery najlepiej pojętego człowieczego humanitaryzmu , jeszcze u lekarza nie spotkałam. Aż żałuję że nie jesteśmy spokrewnienie , bo może też mia

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Na początku jak przyszłam do doktora to się zdziwiłam .Przyzwyczajona do spokojnych ,żeby nie powiedzieć ślamazarnych ginekologów , a tu lekarz z takim temperamentem mówi i jeszcze podkreśla słowa gestykulacją. O , rany! Co to będzie !? I jestem teraz jego pacjentką ,dokładnie zawsze z każdej strony przebadaną i czuję ,że jestem " pod opieką" dobrego lekarza któremu zależy na moim zdrowiu i zdrowiu moich dzieci .Musiałam np.rzucić palenie w ciąży i w czasie karmienia ,zrezygnować też zupełnie z piwa choć i jedno i drugie bardzo mi smakuje.Ale doktor tak ...

Na początku jak przyszłam do doktora to się zdziwiłam .Przyzwyczajona do spokojnych ,żeby nie powiedzieć ślamazarnych ginekologów , a tu lekarz z takim temperamentem mówi i jeszcze podkreśla słowa gestykulacją. O , rany! Co to będzie !? I jestem teraz jego pacjentką ,dokładnie zawsze z każdej strony przebadaną i czuję ,że jestem " pod opieką" dobrego lekarza któremu zależy na moim zdrowiu i zdrowiu moich dzieci .Musiałam np.rzucić palenie w ciąży i w czasie karmienia ,zrezygnować też zupełnie z piwa choć i jedno i drugie bardzo mi smakuje.Ale doktor tak mnie ciągle obwąchiwał z niesmakiem ,że nie miałam wyjścia. I teraz jak przychodzę do doktora to lubię też z nim po prostu pogadać ,tak zwyczajnie.Zawsze coś fajnego powie i człowiek czuje ,że jest rozumiany przez te 15 minut wizyty..

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Lekarz o ogromnej wiedzy i empatii. Przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad przed badaniem. Przyjazna atmosfera. Jestem mile zaskoczona i jestem pod ogromnym wrażeniem. Mam 51 lat i wiele już widziałam. Polecam z czystym sercem tego specjalistę. Wizyta odbywała się na NFZ oś. Urocze w Krakowie. Napisałam już tą opinię w portalu Znany Lekarz bo uważam że tak należy. I jeżeli było by coś nie tak w czasie wizyty również bym opisała.

Lekarz o ogromnej wiedzy i empatii. Przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad przed badaniem. Przyjazna atmosfera. Jestem mile zaskoczona i jestem pod ogromnym wrażeniem. Mam 51 lat i wiele już widziałam. Polecam z czystym sercem tego specjalistę. Wizyta odbywała się na NFZ oś. Urocze w Krakowie. Napisałam już tą opinię w portalu Znany Lekarz bo uważam że tak należy. I jeżeli było by coś nie tak w czasie wizyty również bym opisała.

1,5/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie wierzę, że znajdują się osoby, które z ręką na sercu wypowiedzą się pozytywnie o tym lekarzu!!! Tak bezczelnego, chamskiego i opryskliwego lekarza w życiu nie spotkałam! Na codzień jestem osobą bardzo wygadaną, żadko się zdarza, żeby ktoś mnie przekrzyczał. Gdy weszłam do gabinetu i Pan doktor zaczął mnie wręcz obrażać, że mam otyłośc brzuszną, że jeszcze nie rodziłam dzieci w tym wieku, a w Afryce kobiety maja po 10 dzieci (widocznie Pan Dr nie rozumie, że w Polsce są kobiety, które stwiają na karierę, a nie na gromadkę dzieci!), ...

Nie wierzę, że znajdują się osoby, które z ręką na sercu wypowiedzą się pozytywnie o tym lekarzu!!! Tak bezczelnego, chamskiego i opryskliwego lekarza w życiu nie spotkałam! Na codzień jestem osobą bardzo wygadaną, żadko się zdarza, żeby ktoś mnie przekrzyczał. Gdy weszłam do gabinetu i Pan doktor zaczął mnie wręcz obrażać, że mam otyłośc brzuszną, że jeszcze nie rodziłam dzieci w tym wieku, a w Afryce kobiety maja po 10 dzieci (widocznie Pan Dr nie rozumie, że w Polsce są kobiety, które stwiają na karierę, a nie na gromadkę dzieci!), że jego badanie cytologiczne nie interesuje i cała masa innych pyskatych komentarzy w moim kierunku, po prostu zamarłam! Byłam w takim szkou, że nie byłam w stanie nic powiedzieć! Donośny głos Pana Dr dobiegał z gabinetu, gdy były w nim inne pacjentki, ale w zupełności nie zdawałam sobie sprawy co to za człowiek dopóty dopóki sama się nie przekonałam! NIE POLECAM!!!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat