lekarz Anthony Egwuatu

2,7
2,7

Mogę rekomendować tego lekarza z czystym sumieniem. Fakt, ma specyficzne poczucie humoru, które jestem przekonana, iż spowodowane jest inną kulturą. Ludzie na poziomie rozumieją wysublimowany żart, jest prostolinijny przez co może stwarzać wrażenie chamskiego. Jego diagnoza być może uratowała moje szanse na macierzyństwo. POLECAM !

Z przykrością stwierdzam, że wizyta u Pana dr była bardzo niemiłym doświadczeniem. Byłam u niego tylko raz, ponieważ szanuję siebie i innych i dlatego wymagam od innych szacunku. Doktor Egwuatu jest arogancki i nie potrafi zbudować właściwej relacji z pacjentem. Nie wymagam żeby był miły, ale nie może być nie miły- lekarz TO SPECJALISTA, któremu powierzamy swoje problemy- może nie żartować, chodzi o to żeby nie sprawiał przykrości. Dr. Egwuatu nie jest profesjonalistą= wywiad wywiadem , ale bez przedsady :' ile ma pani lat -25(musi wiedziec) dalej: czy ma pani męża -tak (możliwe, że to istotne), dalej : od jak dawna? -od pół roku (?????), dalej lekarz: to nie za szybko?!! po co tak szybko ?!; długo mogę opisywać - kilka komentarzy na temat prywatnego leczenia oraz zażywanych w przeszłości leków przepisanych przez innych lekarzy ( nie wiem jak to zrozumieć)

Podejście tego pana do pacjentki woła o pomstę do nieba. Nie tylko był przykry, chwilami wręcz chamski, pozwalał sobie na niestosowne docinki na temat spraw zupełnie nieistotnych, takich jak wiek czy zawód, ale też w znacznej mierze ignorował, co się do niego mówi. Wmawiał mi objawy, których nie tylko nie zgłaszałam, ale też nigdy nie miałam i w dodatku krytykował za ich ignorowanie. Próba jakiegokolwiek sprostowania czy wyjaśnienia okazała się jałowa. Próby uzyskania jakichkolwiek informacji odnośnie diagnozy i leczenia były równie bezskuteczne. Weszłam do lekarza zaniepokojona wyszłam zupełnie roztrzęsiona, mimo, że cały czas powtarzał "wszystko w porządku", tyle że mówił to wypisując kolejne recepty na silne leki. Gorąco polecam omijanie tego pana szerokim łukiem.

UWAŻAJCIE!!! NIE POLECAM TEGO "LEKARZA" !!! Gorzej już chyba nie mogłam trafić niż do Pana Egwuatu! Mogłabym napisać książkę o tym niby "lekarzu" !!!! Po dzisiejszej wizycie złożyłam skargę do jego kierownika i niech się cieszy, że tylko tam a nie do sądu!!! Moja wizyta rozpoczęła się od prośby od wystawienia recepty (leku, który wypisywał mi inny lekarz na uregulowanie miesiączki). Pan "doktor" zapytał od kogo miałam te leki - odpowiedziałam, że od lekarki u której leczyłam się rok temu - prywatnie. I to był gwóźdź do trumny - słowo ...

UWAŻAJCIE!!!
NIE POLECAM TEGO "LEKARZA" !!!
Gorzej już chyba nie mogłam trafić niż do Pana Egwuatu! Mogłabym napisać książkę o tym niby "lekarzu" !!!! Po dzisiejszej wizycie złożyłam skargę do jego kierownika i niech się cieszy, że tylko tam a nie do sądu!!! Moja wizyta rozpoczęła się od prośby od wystawienia recepty (leku, który wypisywał mi inny lekarz na uregulowanie miesiączki). Pan "doktor" zapytał od kogo miałam te leki - odpowiedziałam, że od lekarki u której leczyłam się rok temu - prywatnie. I to był gwóźdź do trumny - słowo PRYWATNIE - i się wszystko zaczęło! Podniósł głos, zaczął wyciągać jakieś papiery dotyczące tego leku, krzyczeć EUREKA, rzucać moją kartoteką, mówić do mnie na "Ty" no normalnie Pan E. dostał szału!!! Zapytał co jak i kiedy. Odpowiedziałam grzecznie, że byłam prywatnie rok temu jak pracowałam i mnie było stać na prywatne leczenie. A on z gębą na mnie "że tak jak Cię było stać to łaziłaś prywatnie a teraz Cię nie stać to przychodzisz do mnie" nie no ręce opadają!!! Odpowiedziałam, że TAK - obecnie nie pracuję ale jestem ubezpieczona i nie stać mnie na prywatnego lekarza więc przychodzę do przychodni!!! Nie zbadał mnie, nie zrobił wywiadu (kiedy miała np ostatnią miesiączkę - a nie mam jej już od ponad dwóch miesięcy - dwa testy ciążowe i wynik negatywny) ZERO ZERO I JESZCZE RAZ ZERO KOMPETENCJI!!! Popatrzył na mnie i powiedział że jestem zdrowa - powtarzam - TYLKO na mnie POPATRZYŁ (ubraną). Dodał - skoro Cię BYŁO stać na prywatnego ginekologa to masz teraz zrobić wszystkie badania prywatnie i wtedy się do mnie pokazać!!! PYTAM -co go to interesuje co ja robiłam z moimi pieniędzmi rok temu! Szlak chce człowieka trafić że tacy ludzie są niby lekarzami!! On normalnienie nie mógł przeżyć, że miałam czelność iść do kogoś innego prywatnie się zbadać a nie dać jemu zarobić!! Na prawdę wierzcie mi - bo to nie pierwsza przygoda z tym "lekarzem" - moja siostra miała podobną sytuację tyle że ona jak na nią wyskoczył to powiedziała że nie wyjdzie do póki nie dostanie skierowania na badania - pracuje więc powiedziała że po cholerę opłaca składki zdrowotne że ma jeszcze płacić za badania skoro jej coś dolega!!! Mi osobiście kazał zrobić całą diagnostykę, usg, badania na tarczycę, poziom progesteronu i starać się 3 miesiące o dziecko i jak nie wyjdzie to przyjść z wynikami!! No i podziękował za wizytę!!! Powiedzcie mi czy lekarz tak postępuje!!! NIE NIE NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!!! Tak postępuje tylko zachłanny człowiek który nie liczy się z innymi!!!

Pan doktor jest arogancki, niecierpliwy, nie umie nawiązać kontaktu z pacjentem. Jego dowcip jest wątpliwy. W czasie mojej wizyty zajęty był innymi kestiami niz mój problem.

Bardzo dobry lekarz, byłam u niego tylko raz ale napewno jeszcze pójdę. Bardzo delikatny, interesuje się pacjentem.Poświęca dużo czasu, nie zbywa. Polecam.

Taki lekarz mi odpowiada-konkretny ,kompetentny,bardzo miły ,z .wielka wiedza medyczna.polecam

Osobiście jestem zadowolona. Z gabinetu zawsze wychodzę z uśmiechem na ustach :)

zero szacunku brak odpowiedniego zachowania dla pacjenta szkoda gadac

zero szacunku brak odpowiedniego zachowania dla pacjenta szkoda gadac

Lekarz bardzo miły, profesjonalista, nie wprowadza krępującej atmosfery, przeprowadza szczegółowy wywiad za co duzy plus. Nie bagatelizuje problemu :)