lekarz Antoni Kozik

Ortopeda, Traumatolog

2,6
2,7

Rewelacyjny z niego lekarz. Przecież to człowiek, który ma ogromną wiedzę, zna pacjentów dobrze, wie co trzeba, czego nie powinno się podejmować w danym wypadku. W ortopedii to wystarczy.

Fachowiec to on jest podobno dobry ,ale straszny gbur, nieuprzejmy i chamski.Zbyt pewny poparcia przez przełożonych ,dlatego taki grubianin.

zawsze miałam wrażenie że pod bukami są super lekarze ale nie ostatnio złamałam kostkę oraz uszkodziłam oba kolana niestety pan doktor przyjął mnie w czasie 4 minut i stwierdził że złamania nie usztywni żeby noga się nie odparzała więc do gipsu nie dał a ja sie męczyłam do następnej wizyty przez dwa tygodnie .Gdzie następny lekarz stwierdził że kostka jest złamana i miała być do gipsu od razu więc mogę na własnym przykładzie stwierdzić że lekarz powinien być z powołania i pomagac a nie iść na ilość i zbijać kasę a po mojej wizycie pan doktor niestety tak postąpił bo wazniejsza kasa nie pacjęt

PAN DR ANTONI KOZIK - to właściwy człowiek na właściwym miejscu miałam u niego zabieg -udany -dzięki niemu nie chodzę o kulach DZIEKI DOKTORZE POZDRAWIAM Krstyna Zolich

Bardzo sympatyczny lekarz. O dziwo dostaliśmy się do niego na nfz na usg bioderek z synkiem (wizytę mieliśmy wcześniej niż w szpitalu 3). Wytłumaczył nam wszystko, powiedział dobre słowo. Zdecydowanie polecam!

U tego lekarza bylam 3 razy z powodu nawracającej się ostrogi piętowej.Wiem ze to choroba trudna w leczeniu skazana na niepowodzenie(wiem to z internetu a nie od Pana doktora).Za kaZdym razem dostawałam tzw.blokade i pomagalo na jakiś czas.Lekarz nie proponowal innego leczenia tylko te bolace zastrzyki.Uwagi mi dużo nie poswiecil.Nie wyjasnil w jakich butach najlepiej chodzic,co powoduje ta chorobę.No kompletnie nic.Dlatego nie jestem zadowolona. Moja mam tez do niego chodzila i zawsze go chwalila,ale ja nie pochwalam jej entuzjazmu. Może i wielu pacjentom pomogl,ale w moim przypadku wizyty u tego ...

Może i wielu pacjentom pomogl,ale w moim przypadku wizyty u tego pana okazaly się klapa.

Polecam doktora Kozika! jestem po operacji wycięcia norośli chrzęstno-kostnych, fachowa obsługa, pielęgniarki bardzo miłe, POLECAM !!

Polecam doktora Kozika!

polecam gość naprawdę zna się na rzeczy!

polecam gość naprawdę zna się na rzeczy!

Witam,odradzam tego lekarza ,byłem u lekarza z problemem bolących kolan podczas biegania to powiedział mi ze "niestety wiek" a mam 32 lata , i jego zalecenie to "abym dał sobie spokój z bieganiem". Lekarz przyjmuje "Pod bukami " Jednym słowem masakra,płaci się grubą kasę za wizytą prywatną a wiedza i podejście lekarza na poziomie zerowym. Lekarze to mafia w białych fartuchach.Polska to cyrk a nie kraj demokratyczny. Pozdrawiam

Wspaniały człowiek,doskonały lekarz,w pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie chorego. - Polecam ! Pacjent z Cieszyna