lekarz Antoni Kozik

Ortopeda, Traumatolog

2,6
2,7

Jestem obecnie po operacji drugiego haluksa,pierwszą operację miałam w listopadzie/lewa stopa /.Jest bardzo dobrze,w lutym operowałam drugą stopę.Opieka lekarska na wysokim poziomie,lekarz wszystko wytłumaczy.Polecam wszystkim pana Kozika.

Ja uważam, że to bardzo kompetentny lekarz, leczy się u niego moja rodzina i poleciłam go znajomym, uprzejmy i sympatyczny, wszystko tłumaczy, ma ogromne doświadczenie i naprawdę budzi zaufanie.

W 2009roku poddalam sie zabiegowi wyciecia halluxa(PRYWATNIE)Po pierwszym zabiegu okazalo sie ze doszlo do jakiegos powiklania podobno z mojej winy i ze konieczna jet druga operacja tez odplatnie.Ta operacje rowniez zrobil ten sam lekarz.Po krotkim czasie znowu wyszlo to samo uszkodzenie co za pierwszym razem i po dzien dzisiejszy mam niesprawny duzy palec w stopie,chodze z ciaglym bolem i na czterech palcach bo ten duzy odstaje i nie przylega do ziemi.Dzisiaj juz wiem ,ze jest potrzebna nastepna operacja jak to lekarz nazwal ostatniej szansy bo grozi mi trwale kalectwo.Jedno jest pewne doktor K. zepsul nie jedna a dwie operacje i zamierzam wystapic o odszkodowanie.Przestrzegam wszystkich przed tym lekarzem!

zapytany opowiada wszystko o urazie, operacje przeprowadzil pieknie, wszystko ok.

Według mnie to bardzo mądry człowiek, bardzo pomógł mojemu synowi. Nie mam zastrzeżeń, wręcz polecam!!!

bardzo dużo mogła bym pisać uległam wypadkowi uszkodzenie kolana leczyła mnie przez 2 lata na ostatniej wizycie powiedziałam że kręgosłup mi wysiada i nie jestem w stanie chodzić on na to" co ma kręgosłup wspólnego z kolanem" po 5 minutach badania stwierdził" od początku mówiłem że to kręgosłup a nie kolanao trzeba leczyć" do dodam że kolanem nie moge ruszać i wychodzi na to ze wykonał operacje na zdrowym kolanie w dodatku miałam znieczulenie do kręgosłupa .Sam sobie zaprzeczył a ja zostałam z chorą nogą i kręgosłupem