dr Arkadiusz Nowak

Byłam na pierwszej wizycie u dr. Nowaka. Był naprawdę dokładny, delikatny, informował o każdej czynności. Dzięki niemu nie czułam stresu, a wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Polecam każdej młodej dziewczynie!

jak czytałam niektóre komentarze to flaki mi się przewracaly to że wygląda na zmęczonego to oznacza że ma nie5 pacjentek tylko 20 albo i więcej a swoją pracę wykonuje rzetelnie jestem ciekawa czy każda z was jest zawsze rzeska i wypoczeta a on jest tylko człowiekiem jak każdy a co do mojej opinii to jest lekarz jakich nam brakuje ja jeżdżę do niego od 7lat wyleczył mi torbiela prowadzi mi moją 1ciążę i jestem pewna że jak będę miała jakiś problem z sprawami kobiecymi to właśnie się do niego zglosze dodam jeszcze że mieszkam w kołobrzegu a i tak jeżdżę do niego do karlina

Doktor jest ok. Wie co robi, a jak czegoś nie wie to mówi szczerze i nie kombinuje. Poczucie humoru ma też ok, a zmęczenie wynika pewnie z dyżurów szpitalnych. Też dojeżdżałam do niego z Kołobrzegu i to w trakcie dwóch moich ciąż. Polecam- jest spoko.

Dr Nowak prowadził moją ciążę. Dla mnie był fantastycznym specjalistą. Zawsze z uśmiechem na twarzy, niejednokrotnie puszczał mały żarcik. Wizyty zawsze były w miłej atmosferze, bardzo uprzejme i dokładne. Mój mąż mógł towarzyszyc mi podczas badań USG i nawet nagrywał telefonem obraz z monitora żeby mieć pamiątkę dla naszej córeczki jak była jeszcze w moim brzuszku. Każda wizyta była przeprowadzona od A do Z. Wszelkie moje obawy lub niepokoje zawsze z taktem i rozsądnie tłumaczył. Uważam, że to wspaniały doktor i na 100% kolejną ciążę będę prowadziła u niego.

Lekarz super, nie ma lepszego!! Miły, z poczuciem humoru, prowadzil moja 1 ciaze,a na dodatek odbieral moj porod, mialam szczescie ze to on byl przy porodzie!!! polecam!!

swietny lekarz jestem drugi raz w ciazu i pan nowak ja prowadzi nawet jezeli niema go w gabinecie dzwonie i otrzymam porade super i aby tak dalej ....

Popieram komentarz przede mną. Chodziłam do tego lekarza od 10 lat. Podejście do pacjentki zależy chyba od jego humoru i oczywiście od tego czy wizyta jest na kasę chorych czy prywatna. Lekarz, a nie zna nazw ważnych leków, które powinny być podawane pacjentkom w ciąży. Dla niego przekazanie kobiecie informacji, że np. ciąża obumarła i trzeba ją usunąć to jak splunąć.(Zaznaczam, że chodzi o pierwszą ciążę). Zapomniałabym dodać... Dla niego to czysta statystyka... Nie interesuje go dalszy los pacjentki. Zdecydowanie odradzam!!! Może kiedyś to był dobry lekarz - teraz to ...

Nie interesuje go dalszy los pacjentki.
Zdecydowanie odradzam!!!
Może kiedyś to był dobry lekarz - teraz to cham!!!

POLECAM! Prowadzę u tego lekarza już 2 ciążę.I nie zamieniłabym go na innego. Czy jestem u niego prywatnie czy na kasę zawsze jest tak samo miły, nie ma żadnej różnicy! Wszystko dokładnie tłumaczy, dobre poczucie humoru, i przede wszystkim jest delikatny. POLECAM

Polecam! To bardzo dobry lekarz. Prowadzi dokładne badania , pomiary płodu. Jest zawsze w dobrym humorze i umie w żartobliwy sposób rozluźnić zestresowaną pacjentkę.

DOKTOR NOWAK JEST NAJLEPSZY NIE ZAMIENILA BYM GO NA ZADNEGO INNEGO POPROSTU LEKARZ Z POWLANIA JEST POPROSTU REWELACYJNY POLECAM WSZYSTKIM A TO ZE KOMUS RAZ NIE POMOGL PRZECIEZ NIE JEST BOGIEM MOZE COS NIE WYJSC .POLECAM DR,NOWAKA :)