3,7

2 plomby (z 5) które robiłem w roku 2014 wypadły po 15 miesiącach a Pan Artur z uśmiechem mówi, że to i tak dobry wynik i karze płacić od nowa za zrobienie tych samych zębów. Poza tym mam zniszczonego zęba, który nie był leczony kanałowo a powinien i teraz kanały są nie do odtworzenia, co oznacza, że przy następnym bólu najprawdopodobniej trzeba będzie usuwać zęba. Ogólnie strasznie drogi stomatolog... nigdy nie wiesz jaką ceną skończy się usługa, jednocześnie cena może cie zwalić z nóg bo dowiadujesz się po wszystkim. Co jeszcze warto wspomnieć: NIGDY nie dostałem żadnego PARAGONU za wykonanie usługi. Zrezygnowałem z usług Pana Artura i znalazłem dużo tańszego dentystę, który naprawdę zna się na rzeczy - szkoda że trochę za późno.

Lekarz, który wzbudza zaufanie, nic nie boli podczas zabiegu i chyba ma obecnie dobrze dobrany personel bo to uprzejmi i sympatyczni ludzie, bo ja trochę panikowałam. Mimo strachu przed dentystami ten gabinet szczerze polecam nawet największym tchórzom. Małgorzata

Witam, dr. Koscielny jest może i dobrym specjalistą jednak Jego pracownica to niekompetentna osoba , nie docenia pacjentów i zapomniała że dzięki nam Pacjentom ma PRACE !!!!!! Chciałma zrobić przeglą i ewentualne leczenie wszystkim moim członką rodziny. Ostatnio w trzy osoby leczyliśmy sie u p. Kościelnego prywatnie. Ale Pani pomoc nie zapamiętała że tyle pieniędzy wydalismy na leczenie i skresliła nas z listy pacjentółw ponieważ coś nam wypadło nie przyszlismy na wizytę w zeszłym tygodniu a następną mieliśny wczoraj niestety ......zostaliśmy pozbawieni wątpliwej przyjemności .....leczenia zębów .... No nic ja ...

Chciałma zrobić przeglą i ewentualne leczenie wszystkim moim członką rodziny. Ostatnio w trzy osoby leczyliśmy sie u p. Kościelnego prywatnie. Ale Pani pomoc nie zapamiętała że tyle pieniędzy wydalismy na leczenie i skresliła nas z listy pacjentółw ponieważ coś nam wypadło nie przyszlismy na wizytę w zeszłym tygodniu a następną mieliśny wczoraj niestety ......zostaliśmy pozbawieni wątpliwej przyjemności .....leczenia zębów .... No nic ja znajdę innego dentyste ale p. ARTURZE czy opłaca się mieć takiego pracownika , który zamiast przyciągac klientów skreśla ich z listy i psuje Panu bardzo dobre opinie . Znajomi również zrezygnowali z pana usług z powodu aroganckiej obsługi przez Pana pracowniak.

Witam ,każdemu kto czuje lęk przed wizytą u stomatologa polecam dr Artura Kościelnego, jest to tak sympatyczny i kompetentny gość jakiego wcześniej nie spotkałem, zawsze miły i uśmiechnięty ,kiedyś bałem sie dentysty, ale odkad lecze Sie u niego strachu praktycznie nie ma,jego podejście do pacjenta sprawia,że wizyta jest przyjemnością,i mam nadzieję,że swojego gabinetu nie przeniesie ,choć nawet jakby to i tak będę zeby u niego leczył, nawet jakbym mial do gdańska jeździć.

Dwa razy wyrywałam zęba u tego pana doktora. Pierwszym razem było ok, jedynie następnego dnia dziasło lekko spuchło. Niestety nie obyło się bez antybiotyku. Drugi ząb to był jakis koszmar. Dostałam dwa znieczulenia, mimo tego wszystko czułam co dzieje się z tym zębem. Pan doktor oczywiście uspokajł że nie będzie nic robił "na żywca" ala ja jestem innego zdania skoro po znieczuleniu wogóle nie zdrętwiałam. I oczywiście tym razem też nie obyło się bez antybiotyku. Nie polecam gdyż nawet jeśli jest się zapisanym z kasy chorych i tak zawsze jest cos do zapłaty.

świetny stomatolog jednakże po przegapieniu przeze mnie wizyty stał się oschły i odmówił mi pomocy przy bolącym zębie zatykając go fleczerem . Na kolejną wizytę prywatnie zapisał mnie na styczeń , wiem że już w połowie grudnia ów fleczer mi wyleci i znów zacznie bolec . Zasugerował ażebym z bólem nie przychodził do niego tylko szukał pomocy na pogotowiu dentystycznym w Katowicach. Polecam go jako świetnego fachowca jednakże ja już straciłem do niego zaufanie jako do człowieka który powinien pomóc jako lekarz.

Człowiek z pasją, Nurek-dentysta. Z pasją też podchodzi do pacjentów, polecam :D

Goraco polecam wszystkim dr Koscielnego,bylam jego pacjentka w Rybniku i zaluje,ze przyjmuje tylko w Katowicach,juz nigdy pozniej nie spotkalam tak kompetentnego i doskonalego fachowca.

Polecam tego lekarza wszystkim moim znajomym, my dostaliśmy "namiar" od znajomych i spełnił wszystkie oczekiwania a nawet więcej. Jeździliśmy prywatnie z Rybnika do Katowic i było warto. Co do cen to wszystko indywidualnie, ale uczciwie. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tym żeby lekarz po zabiegu (z użyciem narkozy) dzwonił wieczorem do nas zapytać jak czuje się pacjent. Gorąco polecam.

Świetny lekarz polecam każdemu wszystko dokładnie omawia, zabiegi po prostu świetne dziś na prywatnej wizycie Pan Artur usunął mi dolną 7. Stracha miałem niesamowitego ale z każdą wizytą u tego lekarza przechodzi mi strach związany z dentystami. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim