Goraco polecam wszystkim dr Koscielnego,bylam jego pacjentka w Rybniku i zaluje,ze przyjmuje tylko w Katowicach,juz nigdy pozniej nie spotkalam tak kompetentnego i doskonalego fachowca.

Świetny lekarz polecam każdemu wszystko dokładnie omawia, zabiegi po prostu świetne dziś na prywatnej wizycie Pan Artur usunął mi dolną 7. Stracha miałem niesamowitego ale z każdą wizytą u tego lekarza przechodzi mi strach związany z dentystami. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

świetny stomatolog jednakże po przegapieniu przeze mnie wizyty stał się oschły i odmówił mi pomocy przy bolącym zębie zatykając go fleczerem . Na kolejną wizytę prywatnie zapisał mnie na styczeń , wiem że już w połowie grudnia ów fleczer mi wyleci i znów zacznie bolec . Zasugerował ażebym z bólem nie przychodził do niego tylko szukał pomocy na pogotowiu dentystycznym w Katowicach. Polecam go jako świetnego fachowca jednakże ja już straciłem do niego zaufanie jako do człowieka który powinien pomóc jako lekarz.

Naprawdę polecam Tego stomatologa jest rewelacyjny a jego podejście do dzieci to sama rozkosz moja córcia leci do niego na małych nóżkach i pyta czy jeszcze pójdziemy do jej "płetwonurka"

Wlasnie 3 h temu Pan doktor usunął mi jednym ruchem przy swietnym znieczuleniu ósemkę dolna wraz z torbielą. Jestem panicznie wystraszona pzred dentystami naczytalam się rzeźniczych historii o usuwaniu osemek, ale tego Pana polecam z ręką na sercu. Świetny fachowiec, miły człowiek.

Polecam tego lekarza wszystkim moim znajomym, my dostaliśmy "namiar" od znajomych i spełnił wszystkie oczekiwania a nawet więcej. Jeździliśmy prywatnie z Rybnika do Katowic i było warto. Co do cen to wszystko indywidualnie, ale uczciwie. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tym żeby lekarz po zabiegu (z użyciem narkozy) dzwonił wieczorem do nas zapytać jak czuje się pacjent. Gorąco polecam.