lekarz August Wrotek

Miałam możliwość poznania Pana Doktora gdy syn leżał w szpitalu Bielańskim.. i tam się nim opiekował. Kompetentny, miły, wyczerpująco odpowiada na pytania. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje P.doktor? Dzwoniłam do centrum Damiana i wiem że na chwilę obecna tam nie przyjmuje.

Dokładny, spokojny, z fantastycznym podejściem do dzieci. Bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania. Przemiły i cierpliwy. Moje dzieci go uwielbiają. Polecam!!!!

Pediatra na 6+ Moje 1,5 roczne dziecko jest tak posluszne u Pana Doktora że nawet pokazuje sama gardło bez płaczu! Pan Doktor ma dużo cierpliwości i ciepła w sobie które dziecko wyczuwa i wizyta przebiega w spokoju. Do tego jest bardzo dokładny i nie bagatelizuje najmniejszych objawów. Polecam godny zaufania Pediatra.

Poznaliśmy Pana Doktora w Szpitalu Bielańskim. Profesjonalny i wrażliwy lekarz. Super podejście do dzieci i zatroskanych rodziców. Odpowiadał wyczerpująco i dokładnie na wszelkie pytania, tłumaczył przebieg leczenia. Czuliśmy, że troszczy się o nasze dziecko! Bardzo dziękujemy Doktorze za opiekę! Szczerze polecam!

Bardzo się cieszę, że to pan doktor przyjmował moje dziecko. Kompetentny, spokojny, miły i przystojny lekarz.

Najlepszy specjalista jakiego spotkaliśmy, lekarz z powolaniem z prawdziwego zdarzenia oby więcej takich ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor przyjmuje w placówce Damiana na Bielanach. Przemiły lekarz! Mojego synka potrafil zbadac tak jak jeszcze zaden pediatra czyli bez wyrywania sie i na spokojnie. Będziemy przychodzić, świetny lekarz z super podejściem do maluchów!

Taki powinien być pediatra. Słucha, ma czas, ma podejście do dzieci, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uśmiechnięta i kompetentny! Poznaliśmy Pana Doktora w szpitalu Bielanskim. Jeśli zajdzie potrzeba będę szukać kontaktu di gabinetu prywatnego!

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47
Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236