lekarz August Wrotek

Dokładny, spokojny, z fantastycznym podejściem do dzieci. Bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania. Przemiły i cierpliwy. Moje dzieci go uwielbiają. Polecam!!!!

Bardzo się cieszę, że to pan doktor przyjmował moje dziecko. Kompetentny, spokojny, miły i przystojny lekarz.

Najlepszy specjalista jakiego spotkaliśmy, lekarz z powolaniem z prawdziwego zdarzenia oby więcej takich ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miałam możliwość poznania Pana Doktora gdy syn leżał w szpitalu Bielańskim.. i tam się nim opiekował. Kompetentny, miły, wyczerpująco odpowiada na pytania. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje P.doktor? Dzwoniłam do centrum Damiana i wiem że na chwilę obecna tam nie przyjmuje.

Pediatra na 6+ Moje 1,5 roczne dziecko jest tak posluszne u Pana Doktora że nawet pokazuje sama gardło bez płaczu! Pan Doktor ma dużo cierpliwości i ciepła w sobie które dziecko wyczuwa i wizyta przebiega w spokoju. Do tego jest bardzo dokładny i nie bagatelizuje najmniejszych objawów. Polecam godny zaufania Pediatra.

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47 lok.73
Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy "Izis"Lecznica Nr 34
Emilii Plater 47
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
Londyn
Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)