lekarz Barbara Burny

Dobry kontakt z pacjentem, dokładne badanie i szczegółowe porady. Świetny lekarz dla młodych dziewcząt.

Podzielam złe opinie na temat tej pani... powinna byc odsunieta jak najdalej od pacjenta.. w ciazy za duzo leków których wcale nie brałam bo po prostu sie bałam... wizyty co tydzień i co tydzień inna recepta.. kobiety przejzyjcie na oczy kazdy lek nie przystosowany stwarza ryzyko dla płodu.. najbardziej najmniejsze ale stwarza!!! miałam zajęcia kiedys z pania położna prywatnie i uświadomiła nas jak leki sa grożne dla płodu! co do doktor bardzo nie miła, szydercza.. w ostatnich dniach ciazy wyzyty trwały po 5 min nawet mniej... nie zobaczyła wagi dziecka na usg a ostatnie robiła w 32 tyg... podczas ciazy bardzo zle sie czułam i nie skierowała nawet do szpitala co powinna zrobic od razu... ODRADZAM!!!

Po wykonaniu USG stwierdziła , że mam za krótką szyjkę macicy , mogę mieć problemy z zajściem w ciąże, duże prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej. Nie jest fajnie to usłyszeć będąc młodą, przyszłą mamą. Wypisała mi hormony, których oczywiście nie stosowałam. Natomiast po wizycie u kilku innych ginekologów opinia P. Dr Burny została wyśmiana i słusznie obecnie jestem w 3 miesiącu ciąży. :) Ponadto nie jest ta Pani zbyt sympatyczna , w trakcie rozmowy ze znajomymi potwierdziły one tę opinię dodając przy tym szereg niepochlebnych. Odradzam leczenie u tej Pani. Acha i byłam ba wizycie prywatnej , strach pomyśleć , jak jest na wizytach na NFZ.

Nie polecam żadnej kobiecie, każda wizyta to ogromny stres, bardzo nie uprzejma.

Pani doktor jest osobą bardzo niegrzeczną, cyniczną i szyderczą. Zachowanie jej budzi moją głeboką niechęć. Pijani kloszardzi są bardziej przyjemni w kontaktach. NIE POLECAM

Pani doktor jest osobą bardzo niegrzeczną, cyniczną i szyderczą.

Kobieta wyjątkowo konfliktowa , opryskliwa , bardzo nieprzyjemna. Odradzam wizytę , szczególnie z dzieckiem, bo jest to również ginekolog dziecięcy. Nie ma w niej nic ciepłego co pomogłoby nastolatce oswoić się z bardzo trudną sytuacją. Podczas krępującej wizyty potrafi gadać przez telefon omawiając plany urlopwe. Bardzo niemiła . ZERO KLASY! Jeszcze oczekuje wdzięczności.

Kobieta wyjątkowo konfliktowa , opryskliwa , bardzo nieprzyjemna.

fajna miła jest ok wrażliwa jest warto chodzić polecam

fajna miła jest ok wrażliwa jest warto chodzić polecam

nie polecilabym gdyz czesto popelnia bledy

nie polecilabym gdyz czesto popelnia bledy

uczynna życzliwa troskliwa koleżeńska dobra koleżanka uprzejma jest zawsze można polegać na tę osobę liczyć prawdomówna szczera obowiązkowa.

My z nażeczonym stwierdziliśmy, że w jej nazwisku jest literówka bo powinno być GBurny!!! Jeszcze w życiu nie mieliśmy okazji spotkać kogoś tak nieuprzejmego, wrednego, aroganckiego i złośliwego. Na pytanie o to jaka jest płeć Naszego Maleństwa podczes badania USG odpowiedziała "A co? Jak pani się płeć nie spodoba to pani wyrzuci?" Stwierdziła, że ojca na badanie USG wpuszcza tylko na wizytach prwywatnych (przez co rozumiemy, że ojciec dziecka musi uiścić opłatę za możliwość zobaczenia zdjęcia swojego nienarodzonego dziecka). Ogólnie rzecz ujmując (i pomijając jeszcze cały szereg nieprzyjemnych zachowan "pani ...

Ogólnie rzecz ujmując (i pomijając jeszcze cały szereg nieprzyjemnych zachowan "pani doktor" podczas tej wizyty) całokształt określamy mienem SKANDALICZNEGO!!!!!
Polecamy przyszłym mamom, które lubią traumatyczne przeżycia i poczucie roztrzęsienia po wizycie u lekarza...