lekarz Barbara Burny

Bardzo miła pani doktor, wszystko tłumaczy, nie straszy,ma dobre podejście do pacjenta, posiada ogromną wiedzę.Prowadziła moją pierwszą ciążę i mimo wielu problemów zdrowotnych urodził się zdrowy,śliczny synek.POLECAM!

beznadziejna!!!!!!!!!!! tylko płać płać i płać

beznadziejna!!!!!!!!!!! tylko płać płać i płać

nie polecam nikomu tego lekarza ponieważ jest bardzo nieprzyjemna dla pacjentki... przepisuje dużo drogich leków.. które i tak nie pomagają.kobiety w ciąży które do niej chodzą zmieńcie lekarza póki czas....

Pani doktor prowadziła moją ciążę i teraz mam 8-letniego synka :) W 6 miesiącu ciąży miałam anginę i to właśnie Pani doktor się mną zajęła. Teraz jestem po raz drugi w ciąży i zamierzam wybrać się do Pani doktor, bo mam do niej zaufanie :) Zdecydowanie polecam!!!!

Pani doktor prowadziła moją ciążę i teraz mam 8-letniego synka :)
Zdecydowanie polecam!!!!

Pani doktor jest wzorem dobrego, uczciwego i sumiennego lekarza.Kontakt z p. dr uprzyjemia dodatkowo fakt że jest to osoba inteligentna, sympatyczna i o nietuzinkowej osobowości. Polecam wszystkim paniom, które z niechęcią myślą o kolejnej wizycie u swojego lekarza ginekologa ... Bardzo się cieszę, że dzięki takim forum jak to i radom innych pacjentek można znaleźć naprawdę fajnego lekarza.Polecam. Anna

Anna

jak czytam komenatarze osob ktore sie dobrze wypowiadaja na temat tego lekarza to sa to chyba tylko i wylacznie osoby ktore chodza do tej pani prywatnie. mi ta pani prowadzila pierwsza i wiem to na pewno -ostatnia ciaze. nie polecam jej nikomu. przepisuje mnostwo lekow jak kobiecie nic nie jest, bez zbadania. jak ja poprosilam zeby sprawdzila jak dziecko jest ulozone to mi powiedziala ze nie ma czasu, moze przy nastepnej wizycie ale na pewno jest dobrze (bez komentarza). poza tym jak powiedzialam ze leki ktore mi przepisala zle wplywaja na moj organizm to sie wydarla! wizyta u niej to nie przyjemnosc a jeden wielki stres

Super lekarz , jak zobaczyłam gabinet aż oniemiałam i to bez płacenia , wizyta na NFZ , polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor .Poświęca pacjentom dużo czasu wszystko tłumaczy ,jest bardzo dobrym specjalistą .Polecam !!!!!!!!!!!!!!

Jestem osobą starszą i zawsze krępuję się wizyty u ginekologa. Po wizycie u Pani doktor nie mam żadnych zahamowań. Polecam tę Panią ze względu na jej dobry kontakt z każdą pacjentką. Miła, życzliwa i pomocna. Pozdrawiam Maria