lekarz Barbara Burny

zdecydowanie odradzam, Pani doktor niesympatyczna i niedelikatna. Nakrzyczala na mnie jak jej powiedzialam ze boje sie poraz pierwszy usiasc na fotel. Po roku brania tabletek na wywolanie miesiaczki bez zrobienia jakichkolwiek badan stwierdzila ze to moja wina bo pewnie sie odchudzam a po wizycie u innego lekarza okazalo sie ze mam torbiel na jajniku

Doskonały specjalista , imponujące zaplecze diagnostyczne ,prawie wszystkie badania wykonywane na miejscu i nie trzeba biegać po labolatoriach . Nic dodać , nic ująć ...... . Polecam !

Polecam , jestem wieloletnią pacjętką Pani doktor , kompetentna , cierpliwa , nigdy nie odniosłam wrażenia że powinnam skożystac z płatnej porady , bardzo komunikatywna , badania labolatoryjne na miejscu , nie jest łatwo się dostac ale to juz inna sprawa . Jeszcze raz polecam !

Zdecydowanie nie poleciłabym jej żadnej znajomej, odniosłam wrażenie, że chciała mnie naciągnąć poza tym była niemiła.

O tak płacę, ale wiem że jest tylko dla mnie zakładała mi Mirenę, dokładny wywiad, rozmowa fachowa, z podejściem i wiedzą na ten temat. A dobry gabinet to nie tylko lekarz to POŁOŻNA, i ten gabinet ma doskonałą położną! POLECAM.

Bardzo dobry kontakt , profesjonalny gabinet ( naprawde robi wrażenie ) , wsparcie telefoniczne w naglych przypadkach ( to ważne ) , polecam

Polecam , prowadziłam dwie ciąże w tym jedna zagrożona , czułam sie bardzo bezpiecznie .

Bardzo dobry specjalista , prawie wszystkie badania w poradni ,

Bardzo dobry specjalista , prawie wszystkie badania w poradni ,

Polecam !!!!!!!!!!!!!! Kompetentna , miła , bardzo kontaktowa , nie zamyka się tylko na problemach ginekologicznych i potrafi zobaczyć w pacjęcie człowieka

Polecam serdecznie wszystkim paniom! Pani doktor prowadziła moją ciążę, która okazała się na początku zagrożona i bardzo mi i dzidziusiowi pomogła. Ciążę uratowała i utrzymała. Dzidziuś jest zdrowiusieńki. Przy każdej wizycie Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła, odpowiadała na każde moje pytanie bardzo szczegółowo... wystarczyło się tylko zapytać. Gabinet ma lepiej wyposażony niż Femina, badania robi kompleksowo na miejscu i to na książeczkę. A jeśli chodzi o to czy była miła... to wiecie drogie Panie.... lekarz nie musi być miły i uprzejmy, mi wystarczy, że ma ogromną wiedzę, że zawsze poświęciła mi czas, bo ja idę do Pani doktor - ginekolog w jednym celu, żeby się badać - a nie gadać o pierdułeczkach, żeby było miło...Osobiście bardzo bardzo polecam, bo to bardzo dobra Pani doktor. A jakby tego było mało to ma pod ręką bardzo dobrą położną, na która zawsze można liczyć.