lekarz Barbara Gryglewska

Z calego serca polecam dr Barbare!Jest niezmiernie kompetentnym lekarzem z duzym doswiadczeniem zawodowym!Mozna liczyc na pomoc w kazdej sytuacji oraz kazdy przypadek i pacjenta traktuje jako najwazniejszy!Jest to niewotpliwie najlepszy lekarz pierwszego kontaktu u ktorego sie leczylam

Wspaniała wiadomość!!! Dowiedziałem się, że Pani doktor Barbara Gryglewska będzie przyjmować od 24.08.2020 w Medicover - Gdańsk Targ Sienny 7, pn. śr. pt. 12-18 tej i serdecznie zaprasza wszystkich swoich kochanych pacjentów. Pójdźmy ławą! Niech poprzedni pracodawca zobaczy kogo zwolnił ! AP

Wypowiedzenie złożone dr Gryglewskiej to wielki błąd dyrektora p. Reformacka. Chyba nie zdaje sobie sprawy, że po tym incydencie wielu pacjentów zrezygnuje z ich usług. Pani dr to osoba która z pełnym zaangażowaniem i oddaniem wiele lat nas leczyła. Z zasłyszanych informacji od 9 września Pani doktor będzie pracować w Medicover na Targu Siennym 7 ( galeria Forum)Pani Doktor wszyscy stoimy za Panią murem, a ja napewno będę za Panią podążać. Kochamy Panią i do zobaczenia.

Dr Gryglewska to nie dość, że niesamowity lekarz to także człowiek. Zawsze uśmiechnięta, pogodna osoba. Trafiająca zawsze w diagnozę. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza! Polecam z całego serca!

Doktor Barbara, jest nieocenionym specjalistą. Zawsze służy pomocą i konkretnymi rozwiązaniami. Poświęca wiele uwagi pacjentowi aby go poprawnie zdiagnozować. Czekam z niecierpliwości na nowe miejsce pracy Pani Doktor. Do zobaczenia!

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, łączenie faktów po szczegółowym wywiadzie, to wszystko składa się na prawidłową diagnozę i efektywne leczenie. Panią Doktor słucham z pełnym zaufaniem już ponad połowę mojego życia. Nie wyobrażam sobie braku kontaktu i wizyt u Pani Doktor. Z niecierpliwością czekam na informację o nowym, spokojnym miejscu pracy dla tak cudownego specjalisty.

Pani doktor Basia Gryglewska to bardzo dobry lekarz i cudowny człowiek. Zawsze znajdzie czas na pomoc, czy krótką rozmowę. Wnikliwie bada i zastanawia się nad diagnozą. Wiem, że idąc do niej po pomoc, na pewno ją otrzymam. Rzadko można spotkać tak zaangażowanego lekarza...

Pani Doktor to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam. Lekarz godny polecenia jeden z nielicznych który interesuje się naprawdę pacjentem i do każdego podchodzi indywidualnie. Trafnie diagnozy i porady. Zawsze konkretna i bardzo życzliwa. Niestety została zwolniona i z niecierpliwością razem z rodziną i znajomymi którzy byli jej pacjentami czekamy na wiadomość gdzie przyjmuje teraz bo na pewno się tam przeniesiemy.

Pani doktor Barbara Gryglewska,to najlepszy lekarz na,którego trafiłam.Jednym spojrzeniem zdjagnozowała u mnie problemy z kręgosłupem,a drentfiała mi tęka i myślałam,że będę miała wylew...Empatyczna,profesjonalna i taka „ludzka”.Polecam,bo nie spotkałam się nigdy z tak dobrym i rozsądnym podejściem do pacjęta.

Dr. Barbara Gryglewska jest w moim pojęciu prawdziwym lekarzem z powołania, dla którego dobro pacjenta jest dobrem nadrzędnym. Jej podejście do pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie. Jest uważna, wrażliwa, kompetentna i nigdy nie pozostawia pacjenta z nierozwiązanym problemem. Dlatego pacjenci ją tak bardzo szanują, kochają i polecają swoim znajomym. Ja sama kiedy jestem w Gdańsku korzystam wyłącznie z porad i pomocy dr. Barbary Gryglewskiej.

Dr. Barbara Gryglewska jest w moim pojęciu prawdziwym lekarzem z powołania,
dla którego dobro pacjenta jest dobrem nadrzędnym.
Jej podejście do pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie.
Jest uważna, wrażliwa, kompetentna i nigdy nie pozostawia pacjenta
z nierozwiązanym problemem.
Dlatego pacjenci ją tak bardzo szanują, kochają i polecają swoim znajomym.
Ja sama kiedy jestem w Gdańsku korzystam wyłącznie z porad i pomocy
dr. Barbary Gryglewskiej.