lekarz Barbara Kurek

Dr. Kurek przyjmuje od jakiegoś czasu w PETRA MEDICA na Grochowskiej 166. Wizyty są refundowane z NFZ.

Pani doktor przyjmuje teraz głównie prywatnie na Grochowskiej KUREK BARBARA, LEK. MED. GINEKOLOG. GABINET GROCHOWSKA 269 LOK. 5 03-844 WARSZAWA Telefon : 887 86 71 13

Pani doktor przyjmuje teraz głównie prywatnie na Grochowskiej
KUREK BARBARA, LEK. MED. GINEKOLOG. GABINET

GROCHOWSKA 269 LOK. 5
03-844 WARSZAWA
Telefon : 887 86 71 13

Witam! Serdecznie polecam Panią doktor! Przede wszystkim - pełen profesjonalizm! A do tego uprzejmość! Moje pytanie - Pani doktor już nie przyjmuje na elekcyjnej - czy wiecie może gdzie możemy jej szukać?

Witam!
Serdecznie polecam Panią doktor!
Przede wszystkim - pełen profesjonalizm!
A do tego uprzejmość!

Polecam z całego serca Panią doktor Kurek, wzbudza zaufanie już od pierwszej chwili. Niezwykle uśmiechnięta, ciepła osoba, delikatna i taktowna. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i przebiegła całkowice bezstresowo, naprawdę! To wszystko dzięki podejściu Pani doktor do pacajentki. Koszt wizyty niewygórowany, 80 zł wraz z badaniem USG. Polecam młodym dziewczynom, osobom stresującym się i nie lubiącym chodzić do ginekologa. Dzięki takiej osobie wizyta może stać się prawie przyjemnością i nie jest to przesada.

Koszt wizyty niewygórowany, 80 zł wraz z badaniem USG.

Bardzo polecam Panią Doktor. Miła, sympatyczna, kompetentna. Nie naciąga na koszty. Super babeczka :)))

Bardzo polecam Panią Doktor. Miła, sympatyczna, kompetentna.
Nie naciąga na koszty. Super babeczka :)))

Moje wrażenie z pierwszej wizyty u Pani doktor było bardzo pozytywne. Niestety później było gorzej.. Ostatnio jak chciałam się umówić na wizytę z powodu niepokojących objawów, Pani doktor telefonicznie poleciła kupić tabletki na zatrzymanie krwawienia i zbyła moje pytanie o termin wizyty, bo to się zdarza i jest normalne, nie trzeba panikować, a poza tym ona właśnie jedzie na urlop.. Objawy nie zniknęły a się nasiliły, jak poszłam do innego ginekologa po badaniach okazało się, że mam endometriozę :/

Czy ktoś orientuje się gdzie teraz w ramach NFZ będzie przyjmować dr Kurek? Chciałam się dziś zapisać na Elekcyjnej, ale podobno Pani Doktor odchodzi stamtąd i nie przyjmuje już nowych pacjentek :(

Lekarz z powołania. W czasie wizyty odpowiada kompetentnie na wszystkie pytania. Spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Patrzy na pacjenta całościowo. Daje poczucie komfortu. Wizyta wraz z badaniem usg endowaginalnym i cytologią kosztowała 80zł. Winiki badań jeżeli ktoś jest zainteresowany Pani doktor przesyła mailem lub smsem. Opisy analiz bardzo szczegółowe. Za kolejną wizytę, mimo że odbywała się w odstępnie prawie miesiąca nie musiałam wcale płacić - Pani doktor uznała, że to w ramach poprzedniej (w gabinecie spędziłam ok. 40 minut). Polecam.

Polecam.

polecam w 100%, bardzo kompetenta.Przyjmuje bezpłatnie w przychodni na elekcyjnej, byłam też kiedys u niej na grochowskiej, wizyta 50zł.

POLECAM W 100%!!! Miła, sympatyczna. Chetnie odpowada na kazde pytanie!!!Skromna. Prowadzi moja ciaze od połowy (zmiana lekarza)i załuje ze wczesniej nic o niej nie slyszalam. Wychodze z wizyty odpowednio poinformowana i spokojna o malenstwo. Nie ma słów by ocenic prace Pani doktor. Wiem jedno ja napewno nie zamienie jej na zadna inna!!! POLECAM!!!