lekarz Barbara Kurek

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz na świecie! Prowadziła moją pierwszą ciążę, teraz drugą. Wyleczyła ze wszystkich dolegliwości. Lekarza z takim podejściem do pacjenta trzeba ze świecą szukać. Jedyna, która w przeciwieństwie do wszystkich innych nie pcha na siłę tabletek antykoncepcyjnych. Nieprawdą jest, że proponuje metodę kalendarzyka (bo takiej metody po prostu nie ma:), szanuje ludzi i jest chlubą dla zawodu lekarza.

Pani dr jest niezwykle kompetentnym lekarzem do tego bardzo uprzejma, uśmiechnięta, miła, otwarta, wzbudza zaufanie. Zajęła się mną bardzo kompleksowo, wszystko pięknie tłumaczy, w razie potrzeby można na nią liczyć, bardzo delikatna. Kontakt do pani dr dostałam od koleżanki. Jestem pod dużym wrażeniem osobowości oraz kompetencji. Polecam polecam polecam!

Witam serdecznie - Kochane Kobietki polecam dr Barbarę Kurek. Bardzo miła, a jednocześnie rzeczowa Osoba. Nie kieruje się zyskiem, a dobrem pacjenta. Przeprowadza dodatkowe badania we własnym gabinecie, nie podwyższając kosztu wizyty. Mam wrażenie, że to jeden z niewielu lekarzy z prawdziwego powołania. Przesyła smsem wyniki badań, poświęca swój czas na rozmowy telefonicznie cierpliwie i bardzo miło wyjasniając wszelkie niejasności. Dzięki Pani Doktor można odzyskać wiarę w Polską Służbę Zdrowia.

Bardzo miła pani doktor. Budzi zaufanie i chyba jest lekarzem z powołania. Nie zdziera. Ma bardzo kompleksowe podejście i przeprowadza całościowy wywiad zanim postawin diagnozę. Pyta o wszystko by miec całościowy obraz choroby pacjenta. Nie straszy a daje nadzieję i dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam tą panią doktor. ma taką wiedzę ogromną a jest skromna i zawsze uśmiechnięta.

LEKARZ PROFESJONALISTA POD KAŻDYM WZGLĘDEM. TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE MOŻNA ZNALEŻĆ JESZCZE TAKIEGO LEKARZA W PUBLICZNYM LECZNICTWIE.

Pani Doktor niebywale przyjazna, miła, delikatna! Cena wizyty łącznie z cytologią. Ponadto badanie piersi i tarczycy ogromnie nie zaskoczyło ponieważ poprzedni lekarz pewne sprawy bagatelizował. Jestem bardzo zadowolona i zaskoczona że tacy lekarze istnieją.

Pani Doktor niebywale przyjazna, miła, delikatna!
Cena wizyty łącznie z cytologią.
Jestem bardzo zadowolona i zaskoczona że tacy lekarze istnieją.

od pani kurek bije spokój, co podczas takich wizyt jest bardzo pożądane. poza tym jest rzeczowa i kompetentna. polecam wszystki kobietom , a zwłaszcza nieśmiałym, dla których wizyta u ginekologa to duży stres.

Wizyta u dr Kurek była moją pierwszą u tego typu specjalisty. Tym bardziej doceniam więc profesjonalizm i niezwykłą serdeczność Pani Doktor, dzięki którym już po chwili zniknął mój ogromny stres i wszelkie obawy związane z wizytą. Polecam gorąco Panią Doktor!!

szczerze polecam leczenie u Pani doktur.

szczerze polecam leczenie u Pani doktur.

U Pani dr byłam kilka razy w czasie ciąży. SZczególnie zaskoczyło mnie jej ciepłe przyjęcie i podejście do mnie i do dziecka. Gorąco polecam.