Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Nie tylko za operacje ale przede wszystkim za trafną diagnozę i ciepłe słowa na bloku operacyjnym. Dziękuję.

Serdeczne podziękowania dla lekarza Bartłomieja Galeckiego za pomyślnie przeprowadzoną operację mojej mamy,za profesjonalizm oraz okazaną cierpliwość i zrozumienie. Wzorowe podejście do pacjenta - wielu lekarzy mogłoby sie dużo od Pana nauczyć. Jeszcze raz serdecznie dziekuje.

Polecam tego lekarza, prosiłam go o pomoc dla mojego taty, bez problemu udzielił mi informacji i poprosił p płytę tomografii komputerowej klatki piersiowej. Dzięki temu mój tata został zoperowany i nadal żyje !!! dziękuje doktorze.

dziękuje doktorze.

Mily uprzejmy sympatyczny prawdziwy lekarz z powolania DziekujePanie Doktorze za uratowanie mi zycia

Mialam przyjemnosc byc pod skrzydlami Pana Doktora, jest rewelacyjny podejscie do ludzi ma nieziemskie naprawde jesli traficie pod jego skrzydelka nie macie sie o co bac... Dr Bartek sam mi robil zabieg i obiecal, ze nie bedzie sladu po tym, Panie Doktorze trzymam za slowo!!! I jeszcze raz moge podziekowac za troskliwosc!!! Marlena

Marlena

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Poznań"?

szpital pulmunologiczny
WCPiT, Poznań, Szamarzewskiego 62