lekarz Beata Łodygowska

Nie polecam nikomu, szkoda nerwów. Badanie w przychodni polega na przyłożeniu dwa razy stetoskopu, o obejrzeniu gardła czy ucha można zapomnieć. Wypisanie leków, których nie ma w hurtowniach i po które z chorym dzieckiem każe jeździć do innego miasta, bo innych leków "nie ma". Brak podejścia do dzieci, opryskliwa, niemiła dla rodzica, przy dziecku mówi do rodzica w lekceważący sposób. Używanie tekstów, że jest się niepoważnym, bo przyszło się po inne leki, że nie leczy się dziecka i że kłamie na tej jednej wizycie powtarzały się kilka razy. Pierwsza wizyta i nasza ostatnia. Zaraz po niej przeniosłam dzieci do innej przychodni.

Polecam panią doktor. Dokładna, zaangażowana, pomocna. Nie zostawia w potrzebie, ale przede wszystkim zawsze ma trafną diagnozę. Lekarz z powołania

Bardzo konkretna Pani doktor nie wiem po co komu patrzeć czy jest miła jeśli ma skuteczne leczenie zawsze pomoże to najważniejsze,nigdy się nie pomyliła ale oczywiście wszyscy mają do tego prawo toć to tylko człowiek nie wspomnę ilu lekarzy nawet w Bydgoszczy nie pomogło mi z synem przy alergii a Pani doktor Łodygowska odrazu dobrała leki

Zdecydowanie polecam chodzę do Pani doktor od 8 lat i zawsze trafia z diagnozą szczerze powiem ze nie patrzę na jej minę ani nastrój bo bardziej zależy mi na zdrowiu dzieci a co do nie miłych lekarzy to dużo by mówić moj syn zawsze pyta jaka pani doktor jak mówię ze ta to jedzie z uśmiechem wiec to jest dla mnie najlepsza opinia

Zdecydowanie nie polecam! Zero empatii do pacjenta ani rodzica. Bada szybko ,,po łebkach", diagnoza w minutę, leczenie nieskuteczne, chyba, że pójdzie się prywatnie. Działanie wręcz na szkodę pacjenta, gdyż Pani dr wychodzi z założenia, że pacjent wróci na wizytę prywatną to wtedy dopiero wyleczy.

Bardzo dobry lekarz, szybko i trafnie postawiona diagnoza i skuteczne wyleczenie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i ogromnie za tę pomoc dziękuję. Duża wiedza, ogromna życzliwość, chęć niesienia pomocy niezależnie od dnia tygodnia - takiego lekarza szukałam i polecam innym.

Bardzo dobry pediatra. Bardzo dobre, fachowe podejście do dzieci. Dziecko z uśmiechem wspomina wizytę u Pani doktor. Polecam!!!

Bardzo dobry pediatra. Bardzo dobre, fachowe podejście do dzieci. Dziecko z
uśmiechem wspomina wizytę u Pani doktor. Polecam!!!

Nie rozumiem skąd negatywne opinie. Moim zdaniem bardzo konkretna pani doktor. Pomogła moim dzieciom wiele razy, dysponuje dużą wiedzą z zakresu medycyny. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Pani doktor z cudownym, profesjonalnym podejściem do małego pacjenta, miła, cierpliwa. Bardzo dobry kontakt, trafne diagnozy, rzetelne informacje pomagające w leczeniu maluchów. Bardzo POLECAM!!!

Wspaniały lekarz pediatra z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Podchodzi do małego pacjenta z empatią, uśmiechem na twarzy i wyczuciem. Zawsze ma czas, nigdy nie odmówi pomocy, a diagnozy są zawsze trafne. Zdecydowanie polecam i w razie potrzeby będę wracać.