lekarz Beata Łodygowska

Nie polecam! Jak się idzie prywatnie to osoba "do rany przyłóż". Ale w przychodni jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia! Dodatkowo mówi, że w razie czego można zawsze dzwonić jakby coś się działo, a jak się zadzwoni to ma wielkie pretensje! Przypominam tej Pani, że pracuje z dziećmi i rodzice chcą znać szczegóły na temat stanu zdrowia. Jeżeli zawód nie odpowiada to można zmienić prace. Tej Pani zależy tylko na pacjentach, którzy przychodzą prywatnie, a nie na tym polega zawód lekarza. Trochę empatii i zwrócenia uwagi na swoje zachowanie z boku, bo źle to wygląda, a opinia idzie w świat!!!!

Tabletki na zwykłe zapalenie gardła za ponad 110 zł.

Tabletki na zwykłe zapalenie gardła za ponad 110 zł.

Pani doktor przyjmuje czasami w naszej poradni dla dzieci.Kilkakrotnie byłam u niej z moimi dziećmi.Zawsze byłam zadowolona.Jest to kobieta uprzejma,sympatyczna(mimo,że tego uśmiechu może troszkę jej brakuje),konkretna.Nigdy nas nie odfajkowała.Mam dziecko po operacji serca zaraz po urodzeniu,ma astmę oskrzelową i nie wszyscy lekarze mi odpowiadają,jezeli chodzi o leczenie mojego syna.Doktor Łodygowska spełnia moje oczekiwania.

NIE POLECAM,NIE POLECAM,NIE POLECAM.Miałam tą ,,przyjemność,, spotkania panią dr na izbie przyjęć,kiedy przyjechałam z dzieckiem,który strasznie płakał na ból ucha.Niestety pani dr nawet nie zajrzała w uszko,kazała podawac tylko lek przeciwbólowy,pomimo tego jest to osoba bardzo niemiła i niesympatyczna.Zastanawiam się dlaczego taka osoba pracuje w szpitalu i to na oddziale dzięcięcym,jezeli nie ma zielonego pojęcia o leczeniu dzieci.NIE POLECAM.

Zdecydowanie nikomu NIE POLECAM. Jak dla mnie jest to osoba wredna, która powinna być odsunięta od wykonywanego zawodu. Jest ona Pediatra więc powinna przyciągać swych małych pacjentów poprzez życzliwośc i według mnie powinna być miła i uśmiechnięta a nie chodzic z taką miną jakby się za przeproszeniem zesrała..... Masakra jak ja nie "trawię" tej Pani... Kiedy po raz 1-wszy mieliśmy z nią do czynienia w Szpitalu to z niewiadomych przyczyn nie chciała przyjąć do badania mojego dziecka!! Teraz kiedy spotkałam ją drugi raz to praktycznie w ogóle nie zbadała mi dziecka... dziecko skarżyło się na ból ucha i sisiaczka... pomacała ucho- w ogóle w nie nie zaglądająć..tłumacząc że nie ma odpowiedniego sprzętu i muszę z tym udać się do Laryngologa co jest nie prawdą bo mają takowy sprzęt gdyż koleżanka kilka dni wcześniej była i jej dziecku było badane ucho...a na sisiaczka w ogóle nawet nie spojrzała. Jak dla mnie to jest ona masakryczna i nie da sobie spokój z tym zawodem bo tylko ludzi wkurza na poczekalni kiedy pojawia się ze swoim wrednym wyrazem twarzy.Kiedy opowiadam znajomym o ostatniej wizycie w szpitalu i o tym jak się Nami zajęła to pada pytanie: A jaki to lekarz... odpowiadam że to Szanowna Pani Beata Łodygowska o wszyscy na to : aaaa tak myślałam !! Czyli coś tutaj jest nie halo że ona jeszcze pracuje...!! Zdecydowanie NIEEE POLECAM!!

Brak, słów, a uprzejmością nie grzeszy.

Brak, słów, a uprzejmością nie grzeszy.

bardzo niesympatyczna, trafiłam na nią 2 razy w szpitalu, zero szacunku do ludzi i dzieci, empatyczna, robi łaskę że musi dziecko zbadać, zdecydowanie nie polecam tej pani

MIALAM PRZYJEMNOŚC NA IZBIE PRZYJĘC.POSTAWIŁA TRAFNA DIAGNOZĘ,LEKI POMOGŁY.W TRAKCIE WIZYTY UŚMIECHNIĘTA,RZECZOWA.POLECAM

Konkretna, najważniejsze jest to, że stawia trafne diagnozy...

Konkretna, najważniejsze jest to, że stawia trafne diagnozy...

Jeśli zależy Państwu na wyleczeniu dziecka nie polecam owej dr.Podczas tygodniwego pobytu nie dowiedziałam się nic nowego o stanie mojego zdrowia.Pani Łodygowskiej zależało raczej na tym jak wypadnie na obchodzie i na tym ile ``zbić kasy`` na rzadkim przypadku.Po to właśnie są obchody aby dana dr mogła założyć własną klinikę i zbijać krocie na czyimś nieszczęściu.Jeśli chodzi o leczenie Pani Łodygowskiej jest one niezbyt skomplikowane.Skoro żyjemy w XXI wieku to w szpitalach powinny być zbliżone standardy nieodbiegające,np od szpitala wojewódzkiego a tym bardziej jeśłi chodzi o lekarzy.ODRADZAM