lekarz Beata Łodygowska

Bardzo mila,kompetentna,trafnie stawia diagnozy.polecam

Bardzo mila,kompetentna,trafnie stawia diagnozy.polecam

świetny lekarz. Leczy wszystkie moje dzieci i jeszcze nie zdarzyło się, żeby nie pomogła

Tragedia poprostu porażka totalna ta pani nie nadaje się na lekarza szczególnie pediatrę zero pojęcia o leczeniu a dziecko to przedmiot dla tej pani szok szok szok NIE POLECAM!!!.

Bardzo miła Pani ! Trafnie stawia diagnozy. Jest sympatyczna, można dzwonić gdy coś się dzieje a nie jak inni którzy nie odbierają telefonów. Doradza i ma dobre podejście do dzieci! I wcale nie zapisuje drogich leków. Poza tym nie każdy tani lek jest skuteczny. Pozdrawiam!

Bardzo miła z dobrym podejsciem do dzieci.Polecam

Bardzo miła z dobrym podejsciem do dzieci.Polecam

Lekarz nie jest od tego by świecić empatią, tylko od tego, żeby leczyć. Dr Łodydowska jest sto razy lepsza od chociażby pani Bucewicz... Kiedyś mając anginę dostałem odpowiedni antybiotyk i przeszło mi w kilka dni, nie jakieś leki homeopatyczne i inne bzdury jak u innych pediatrów. Polecam tego lekarza :)

Ja bardzo chwalę sobie wizyty u Pani doktor zawsze mi doradzi odpowie na każde pytanie.Każda wizyta jest trafnie zdiagnozowana. Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z moją córeczką która ma niecałe dwa latka. Ma podejście do dzieci. Ja i moja córeczka Ola gorąco polecamy wizyty u takiego miłego lekarza.

Pani doktor bardzo niemiła, nie ma podejścia do dzieci.Nie można się od niej nic dowiedzieć na temat stanu zdrowia dziecka.To już druga nasza wizyta i wrażenie dokładnie takie samo.Zdecydowanie odradzam!

W szpitalu dr Łodygowska jest strasznie niemiła- jakby pracowała za kare.Zero powołania.Odradzam jak tylko moge

Pani mgr bardzo nie miła, swoją miną obrażoną straszy dzieci. oschła, nie przyjemna pediatra. zdecydowanie odradzam, brak podejscia do małych dzieci, traktowanie przedmiotowe to jej domena.