lekarz Beata Łodygowska

Zdecydowanie odradzam!!!chamska baba nie ma pojęcia o niczym a robi z siebie niewiadomo kogo,ja trafiłam na nią w przychodni po jej diagnozie i lekach jeszcze tego samego dnia musiałam jechac z synem wieczorem na izbe przyjęc bo by się udusił,szkoda słów!

No cóz...Wszystkim zdecydowanie odradzam ta pania dr.Dziecko przez nia wylądowało w szpitalu, pomimo ze wczesniej leczyla je baardzo drogimi lekarstwami w calym miescie niedostepnymi

Nie trafia w diagnozę, przepisuje bardzo drogie lekarstwa, które są trudno dostępne. Nie umiejętnie podchodzi do dziecka. Główne motto wizyty to "1-2-3 i do widzenia!"

Jest nieuprzejma pomimo tego,ze płaci się za wizytę.Według mnie jest niekompetentna,a przede wszystkim BARDZO ZACHŁANNA!!!!.Za szybko chce się dorobic kosztem dzieci.Szkoda słów-porażka