lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Życzę każdemu choremu w naszym kraju spotkać w potrzebie takiego człowieka jak doktor Wikiera . I to w każdej specjalizacji. serdecznie ją rekomenduję !!!!!

Bardzo dobry specjalista, wykazuje wiele ciepla wobec pacjenta. Polecam doktor Wikierę innym potrzebujacym pomocy endokrynologa.

Polecam gabinet Pani DR Wikiery! Badania zostały przeprowadzone b. profesjonalnie, Pani Beata wszystko dokładne tłumaczy, po terapi widać dużą poprawę- bardzo duży pozytyw!!!

Polecam Panią B.Wikierę za jej podejście do dzieci i fachową pomoc. Dzięki niej moje dziecko ma coraz mniejsze problemy ze zdrowiem . Cały czas jesteśmy w kontakcie z Panią doktor i polecam ją także innym.

.....wspaniała Pani Doktor. Przede wszystkim wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo duza wiedza, b. sympatyczna ..........wg mnie zasługuje na NAJ!!!

Rzeczowa, konkretna, skuteczna. Zaangażowanie godne podziwu. Życzliwie doradzi. Pacjent może liczyć na wsparcie i dobrą opiekę.

jedyny lekarz we Wrocławiu, który poświecił mojemu dziecku więcej niż 5 minut - duża cierpliwośc, wiedza i fachowość, szczerze polecam.

Wspaniały specjalista. Dzięki Pani dr moja córka jest zdrowa i mogę śmiało stwierdzić, że to jej zasługa.

Nie ma lepszego Lekarza endokrynologa od Pani dr Wikiery. Jej wiedza imponuje i przede wszystkim leczy !! :-))

WITAM, NAPRAWDE POLECAM DR WIKIERĘ, NIE JEST DROGA A PRZYJAZNA DLA DZIECI, NIE ZAMIENIŁABYM JEJ NA KOGOS INNEGO POLECAM

POLECAM