Blandyna Wojańska

Lekarz orzecznik ZUS

1,6

Jestem zniesmaczona podejściem pani doktor z malej do pacjenta chorującego na depresję.Jej badanie to żenada dla polskiej medycyny.wstyd!!!

Przez jej "badanie" można nabawić się jeszcze większej depresji. doktor z malej litery lubi poniżać ludzi podczas pseudo badania.

Ta doktor to istna kpina. Uzdrawia w 3 min. Może uznać ją za świętą?A na poważnie to wredny babsztyl,ktory nie powinien leczyć i orzekać ponieważ brakuje jej kompetencji.

Pani Doktor jak z horroru. Siedzi za biurkiem i upokarza ludzi. Psychiatra powinien być empatyczny .

Pani Doktor powinna "leczyć" w Auschwitz Birkenau. Nigdy nie spotkałam tak wrednej,pozbawionej empatii osoby. Pomimo,że dostałam L4 zasadne nigdy nie zapomnę tego badania.Czulam się jak u doktora Mengele. Pani doktor z malej litery jest pozbawiona kultury pracy oraz szacunku dla pacjentów.

Witam Pani Doktor nadaje się do leczenia psychiatrycznego.Tak chamskiej "osoby" nie spotkałam w życiu.Choruje na depresję,miałam próby samobójcze,a doktor pytała się czy mąż mnie bije.Po jej badani u przez dwa dni nie mogłam dojść do równowagi psychicznej. Następnym razem nagram jej uwłaczające pytania i zgłoszę do TVN Uwaga

Witam

Witam

Pani orzecznik uzdrowila mnie w 3 minuty co skonczylo się niestety nieudaną próbą samobójczą. Jak można osobe chorą na depresję w taki sposób traktować?! Pani doktor nie wszyscy udają. Trafilam do Kosciana, spędziłam tam 10 tyg i o dziwo kolejni lekarze w tym biegli sądowi sie chyba myla bo w rozpoznaniu mam napisane gleboka depresja! Sprawa skierowana do sadu, moj mecenas tego tak nie zostawi.

NIE ma takiej opinii negatywnej która mozna wystawic tej pani. kto weryfikuje jakosc zachowan tej pani... nigdy wiecej takich lekarzy

NIE ma takiej opinii negatywnej która mozna wystawic tej pani.
kto weryfikuje jakosc zachowan tej pani...

nigdy wiecej takich lekarzy

Tylko orzecznicy ZUS uzdrwaiają ludzi nawet depresje po stracie ukochanego dziecka, to trzeba być bez SERCA,ale tą Panią doktor też kiesdyś ktoś oceni , szkoda,że ona o tym nie pamięta , albo nie chce pamiętać