Blandyna Wojańska

Lekarz orzecznik ZUS

1,6

Po wizycie u pani doktor,wyszłam rozgoryczona,poniżona .Jak można nie czytając dokumentacji i po chwili rozmowy stwierdzić że pacjent jest zdrowy i może iść do pracy.Pani doktor nie wszyscy oszukują,są osoby które potrzebują pomocy i dlatego są na zwolnieniu lekarskim-jest pani okropną bez serca kobietą.Musiała pani doświadczyć wiele zła że tak traktuje pani ludzi.

po za wszelka krytyka, psychiatra ktory chorobe rozpoznaje po wazeniu mierzeniu i badaniu po rozebraniu sie do majtek. jakis dramat lecze sie od 5 lat wg niej po dwoch zdaniach jestem zdrowa

okropna baba trzy minuty bylem i nie bylo zadnych pytan ani badania a naprawde jestem chory i odmowa kat nie dr. n . med.

SZKODA, ŻE NIE MOŻNA WYSTAWIĆ ZEROWEJ OPINII... A NAWET MINUSOWEJ. HM... CO TU MOŻNA JESZCZE DODAĆ... PANI "DOKTOR" NIE ZASŁUGUJE NA MIANO "NOSZENIA" TEGO TYTUŁU. PO TAKIEJ WIZYCIE U TEJ PANI CZŁOWIEK CHORY NA DEPRESJĘ NA 1000 % NIE MA SZANS SIĘ WYLECZYĆ. W MOIM PRZYPADKU TAK JAK U INNYCH NIE ZAPOZNAŁA SIĘ WCALE Z HISTORIĄ MOJEJ CHOROBY, STWIERDZIŁA, ŻE SKORO MAM DOBRĄ SYTUACJĘ RODZINNĄ TO NIE MAM PRAWA CHOROWAĆ NA DEPRESJĘ. AHA I JESZCZE JEDNO- JAK U WIĘKSZOŚCI KAZAŁA MI SIĘ ROZEBRAĆ OCZYWIŚCIE NIE POMIJAJĄC BIUSTONOSZA... HM COŚ TU JEST NIE TAK!!!! MAMY DO CZYNIENIA Z PSYCHIATRĄ CZY ONKOLOGIEM??!!!!!

Osoba z którą nie chciałbym spotkać się ponownie...jedno z najgorszych doznań w moim życiu

jest to najbardziej chamska i arogancka osoba jaką kiedykolwiek spotkałam. nie interesuje ja na co dlaczego i po co człowiek choruje ale dla niej najważniejsze chyba jest to żeby jak najgłębiej upodlić i zniesmaczyc ludzi do siebie. podczas badaniach w zusie jest arogancka i bezczelna. kazała rozebrac sie do majtek z naciskiem na biustonosz (nie wiem a może i nawet nie chce wiedziec) dlaczego bardziej interesował ją mój biust niż to na co naprawde choruje. stwierdziła oczywiscie ze jestem zdrowa.nie zapoznala sie wogole z moja dosc pokaźna kartoteka. kazala zabrac wydrukowany papierek i wyjść z gabinetu. ot tyle. jak coś takiego może wogóle orzekać o chorobie jesli w swoim gabinecie prywatnym wydaje bez problemu zwolnienia na ta samą chorobę ale w zusie traktuje nas jak symulantów. mam nadzieje że los jej kiedyś czystym złem odpłaci za to co robi.

zwykła hamica ,ale zależy jej na negatywnych opiniach bo dłużej przy korycie.Zresztą na orzeczników dają właśnie takich co nic nie potrafią i nie ma sie co dziwić

Z kimś takim jak ta pani nigdy w życiu się nie spotkałem.Najgorszemu wrogowi nie życzę kontaktu z tą....

Opinie pacjentów wskazują jakim lekarzem jest pani Wojańska, w 100 % zgadzam się z wszystkimi negatywnymi ocenami pani doktor.Metody diagnozowania pacjenta są wysoce nie ludzkie, jak można być takim cynikiem będąc lekarzem składającym przysięgę Hipokratesa.Myślę że poniżanie pacjenta oraz te negatywne opinie sprawiają pani doktor przyjemność i jest z siebie dumna. Po badaniu przez panią Wojańską napisałam skargę do dyrektora ZUS,oczywiście odpowiedź dyrektora to same superlatywy o pracy pani doktor, o jej podejściu do pacjenta i kompetencji.

Opinie pacjentów wskazują jakim lekarzem jest pani Wojańska,

Byłam ostatnio na badaniu ZUS-owskim. Pani doktor okazała się bardzo sympatyczna i kompetentna osobą. Pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwa osobą.