Blandyna Wojańska

Lekarz orzecznik ZUS

1,6

Dno i kilo mułu. Czegoś tak upokarzajacego jeszcze nie przeżyłam. Poszłam z nerwicą na komisję. Musiałam latać po gabinecie rozebrana, baba wstrętna. Oprócz Niej dwóch pediatrow. Panią bardzo zainteresował tatuaż...🤨. Ja w gaciach, a ona mi się pyta gdzie mam jeszcze tatuaże!!! I to wszystko celem zdiagnozowania stanów lękowych, bo przecież jak się człowiek rozbierze i pokaże tyłek, to zaraz widać, czy ma kłopoty z nerwami. ŻENADA. Oczywiście mnie uwalili.

Chodziłem od psychiatry do psychiatry w Poznaniu a ta Pani po jednej wizycie zmieniła moje życie! Polecam.

Dziwię się, że taki człowiek jak ta Pani wykonuje zawód lekarza. Zero kultury osobistej, jakichkolwiek manier i do tego brak zapału do swojej pracy. Proponuję zmienić profesję, jeśli nie odczuwa się satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Okropna kobieta, mnie również kazała rozebrać się, jednak tylko do bielizny. Nie wiem co to ma wspólnego z głową. Oczywiście, jak większość tutaj piszących zostałam przez tą panią uzdrowiona.

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. I nasze ciężko zarobione pieniądze idą na takie chamstwo i brak kompetencji. Jakieś głupkowate wywody, bezczelne uwagi, rzucanie dokumentacją innych lekarzy. Obrażona na cały świat, wypalona kobieta z nadwagą uczaplona za monitorem... Być może jej się nie chce wstawać, albo męczy się w swoim zawodzie, bądź za mało jej płacą. Wstyd.

Pani lekarz Wojańska . Chamstwo i arogancja to jej chleb powszedni. Dziś mnie uzdrowiła w 3 minuty. Ona jest lepsza od tych wszystkich świętych co uzdrawiali. A podejście tej pani jest kary godne .

Witam wszystkich, z dniem dzisiejszym zasilam grono przeciwników tejże "pani doktor". Byłam u niej na badaniu w Zusie, pani bezczelna, arogancka i hamska, zarzuciła mi, że jakbym była naprawdę chora to dawno leżałabym w szpitalu i oczywiście zakwestionowała zwolnienie...no i naturalnie kazała zdjąć stanik...żenada po prostu, my tu tak sobie narzekamy a może trzeba by się zebrać i napisać zbiorową skargę na tą panią.Podobno w grupie siła...

Witam wszystkich,

Życzę pani doktor (celowo z małej) by doświadczyła podobnej przypadłości do mojej i dla poprawy samopoczucia trafiła na tak "kompetentnego fachowca" jak ona.

Dla tej lekarz orzecznik liczy się hurtem odrzucać pacjentów,wszelkie badania są mało istotne ,a zwłaszcza te które przemawiają na korzyść pacjenta. Niemiła pani,traktuje ludzi jakby byli czymś gorszym od niej pod każdym względem.

Chciałam dołączyć do grona przeciwników doktor Wojańskiej. Jakim cudem można po 3 minutach wizyty wydać orzeczenie !!! Badanie polegające na zdjęciu stanika ??? Leczę się na głowę,a nie na serce,po za tym przez 7 lat chodzenia do swojego psychiatry nigdy nie kazał mi się rozbierać,więc chyba Wojańska jest zboczona. Wszyscy jej życzą jak najgorzej ja też się podpisuję pod tym. Najgorsze jest to,że my piszemy,a nikt i nic tej babie nie zrobi i dalej będzie gnębić tych co mają problemy. Wredne babsko,mam nadzieję,że już w życiu jej nie spotkam.

Chciałam dołączyć do grona przeciwników doktor Wojańskiej.
Jakim cudem można po 3 minutach wizyty wydać orzeczenie !!!
Badanie polegające na zdjęciu stanika ???
Wszyscy jej życzą jak najgorzej ja też się podpisuję pod tym.
Wredne babsko,mam nadzieję,że już w życiu jej nie spotkam.