Bogusław Falkowski

Ortopeda

Jestem po operacji obu kolan a dokładnie po edndoprotezoplastykach całkowitych , które dr Falkowski wykonał fachowo. Czuję się bardzo dobrze, wracam do zdrowia i z czystym sumieniem polecam owego specjalistę dla tych którzy mają problemy z kolanami a na pewno uzyskają pomoc. Do pacjentów jest bardzo miły i uprzejmy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko jasno i precyzyjnie. Bardzo dziękuję za opiekę i leczenie oraz życzę dalszych sukcesów zawodowych.

Doktor Falkowski jest najlepszym specjalistą od kolan jakiego spotkałam, nie lekceważy pacjenta jednym słowem jest godny zaufania. Dzięki temu lekarzowi moje dwa kolana po roku czasu w końcu wracają do sprawności. Oby było więcej takich lekarzy z powołania jak Doktor Falkowski. Polecam z całego serducha !

Polecam Pana Doktora każdemu,kto ma problem z kolanami. Mnie odsyłano przez 2 lata"z kwitkiem". Dopiero jak trafiłam na Dr.Falkowskiego,odzyskałam nadzieję na poprawę sprawności mego kolana. Tak też się stało: po operacji,której podjął się Dr.-chodzę bez najmniejszego problemu! Wielkie dzięki,Panu Dr.,który oprócz wiedzy,umiejętności,posiada serce.

Polecam Pana Doktora każdemu,kto ma problem z kolanami.
Mnie odsyłano przez 2 lata"z kwitkiem".

Wspaniały lekarz, który działa cuda. Od 3 lata odsyłali mnie do różnych placówek robili różne badania i odsyłali z kwitkiem. Gdy trafiłam na Falkowskiego od razu stwierdził co mi jest i skierowała do szpitala na operację. Czekałam około czterech miesięcy ( miało być wcześniej ale chciałam być operowana dopiero na wakacjach ) Pełen profesjonalizm, doskonale wytłumaczył na czym będzie polegać zabieg jakie będzie późniejsze leczenie. Polecam wszystkim tym, którzy szzukają naprawdę bardzo dobrego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, artroskopie robiłem prywatnie i jestem zadowolony mineło już od tamtego czasu 6miesięcy i z kolanem wporządku wszystko jest, oczywiście pamiętać trzeba o rehabilitacji tak jak w moim przypadku, lekarz zrobi swoje ale ćwiczyć trzeba

byłam u tego pana na wizycie w ramach umowy nfz i było to już dawno po godzinach pracy przychodni jak i jego ale ze miała pacjentów wszystkich przyją.odrazu stwierdził ze moje kolano nadje sie do artroskopii jak pokazałam usg chociaz jeszcze dodatkowo wyslłam mnie na mr.na zabieg nie czekałam dośc długo.Przed nim zostałam dokładnie poinformowana co mnie czeka i dostałam także informacje dotyczoące rehabilitacji.na wizytach kontrolnych sprawdzał jak sie goi i jak noga dochodzi do sprawności.Był bardzo miły i konkretny w swoich wypowiedziach.Załuje tylko że wcześniej do niego nie trafiłam,zanim moje kolano nie zostało tak mocno uszkodzone.

Kto uważa, że dr. Falkowski nie jest super lekarzem jest oszczercą. wielokrotnie byłem na wizytach na ul. Gródeckiej( gdy pominięto mnie w kolejce- jakies zamieszanie i osoby co były po mnie wchodziły przede mną, dokładnie 2- to nie wziął ode mniepieniędzy za wizytę ) w sierpniu mam operacje, wierze żebedzie dobrze. Ba! ja wiem że będzie. pozdraiwam i polecam

Wspaniały lekarz ,świetny ortopeda,niezwykle uprzejmy,traktuje pacjenta bardzo poważnie.Drobiazgowo bada ,wyjaśnia przyczyny,leczenie i udziela wyczerpujących wskazówek dotyczących leczenia,rokowań w chorobie.Potrafi pozytywnie ustawić pacjenta. To jest po prostu prawdziwy lekarz,którego polecam każdemu!

Pełen profesjonalizmu i zaangazowania lekarz,a do tego fanastyczny czlowiek.mam 26 lat i gdyby nie dr. Falkowski bym juz nie chodziła.Jako jedyny w Polsce podjał sie mojej operacji do ktorej przygotowywal sie pół roku i dzieki dr.Falkowskiemu chodzę.wyrazy szacunku i najszczersze podziękowania.godny polecenia lekarz z powołania:)

Zdecydowanie polecam dr.Falkowskiego,dobry fachowiec i zna się na kolanach.Moje kolano miało być cięte a po wizycie u Dr.Falkowskiego mineło 5 tyg. i kolano wraca do normy i może nie trzeba będzie ciąć ale w kolejce jestem zapisany .Polecam Falkowski robił artroskopie kolana u kiku moich znajomych i wszyscy sa zadowoleni.Polecam.....