lekarz Bronisław Siomasz

2,1
1,8
1,9
1,9

zdecydowanie potwierdzam komentarze tych co pisali wcześniej o dr siomaszu,miałam podobne doświadczenia, chciał żebym chora jechała do mojego miejsca pracy po formularz rmua,odmowił wydania L4 bez tego formularza,(później się dowiedziałam, że mogę ten formularz dostarczyć w ciągu 7dni)nie poinformował czy to grypa czy przeziębienie,a zresztą to jego badanie było tak powierzchowne ze nie wiem jak miałby sie zorientować co mi jest. Na szczeście w przychodni na Pautscha pozostały personel, sympatyczny i opiekuńczy i wszystko się wyjaśniło.

Właśnie wróciłam z wizyty od dr Siomasz i jutro idę do lekarza jeszcze raz, tym razem do jakiegoś prawdziwego lekarza. Zbadał mnie i w ogóle nie raczył powiedzieć co mi dolega, pół godziny pisał komputerowo receptę i oczywiście nie raczył dać zwolnienia. Przepisał mi mnóstwo lekarstw i na szczęście zapomniałam portfela i nie wykupiłam recepty od razu po wizycie, bo po sprawdzeniu w internecie na co leki są przeraziłam się jeszcze bardziej-każdy lek na co innego!Z całą pewnością nie polecam tego pseudolekarza, jest gburowaty i chamski.

Miałem wątpliwą przyjemność trafić już 3 razy do tego pana. Tylko dlatego, że inni lekarze przy Pautscha są oblegani, a na nim się już wszyscy poznali i można się dostać bez kolejki. Jednak wizyta u tego pseudo lekarza nic nie zmienia. Gdy ma dobry humor, to zbada pacjenta, ale ten humor zdarza się bardzo rzadko. Pan doktor duka coś z naleciałością wschodnią i cały czas narzeka na polską służbę zdrowia i Polaków. To po jaką cholerę tu siedzi i sam zachowuje się jak ostatni cham. Nie dość, że nic nie ...

Pan doktor duka coś z naleciałością wschodnią i cały czas narzeka na polską służbę zdrowia i Polaków. To po jaką cholerę tu siedzi i sam zachowuje się jak ostatni cham. Nie dość, że nic nie pomoże, to jeszcze się chamsko zwraca do pacjenta. Niemożliwy służbista, odsyła po wszelkie konieczne świstki, nawetludzi, którzy powinni leżeć w łóżku.
Już dwukrotnie jako pacjent uczestniczyłem w rozmowie innych lekarzy na temat Siomasza. Śmieją się z niego i drwią. Ponoć miał wyjechać do Anglii, ale ostatecznie zrezygnował...a może to z niego zrezygnowano, przynajmniej Anglicy będą zdrowi! Pierwszy raz spotkałem się, żeby przy takiej solidarności zawodowej wśród lekarzy, inni tak źle wypowiadali się o koledze. To o czymś świadczy.
I na koniec scenka zasłyszana na Pautscha w przychodni w recepcji. Przychodzi starsza pani ewidentnie przeziębiona. Pyta, kiedy można najszybciej do lekarza. Paniw recepcji mówi, że doktor Siomasz przyjmuje i można nawet za godzinkę wejść. Na co starsza pani odpowiada urażona: Ja miałam na myśli prawdziwego lekarza! I zdecydowała się czekac 2 dni do doktor Brzezińskiej. Bezcenne doświadczenie. Mi by było wstyd na pana miejscu, panie Siomasz.

Miły , kompetentny , polecam . Po godzinach pracy przyja mnie . Dopasował leki .

Gorąco polecam. Bardzo ciepłe podejście do pacjenta. Fachowy i kompetentny.

Gorąco polecam. Bardzo ciepłe podejście do pacjenta. Fachowy i kompetentny.

w razie dolegliwości wszystkim życze takiego lekarza

w razie dolegliwości wszystkim życze takiego lekarza

Odpowiedzi na pytania (wszystkie na 1) z ankiety na temat tego "lekarza" powinny wystarczyć za komentarz. Jednak powiem kilka słów. Razem z moją dziewczyną jesteśmy świeżo po wypadku samochodowym i wizycie w szpitalu skąd odesłano nas do internisty. Pech chciał, że trafiliśmy właśnie na Pana Siomasza. ten pseudo lekarz nie raczył nawet podnieść głowy i nas zbadać, zero wywiadu, żadnych pytań z jego strony. Wizyta wyglądała na zasadzie: wypisać skierowanie do specjalisty i pozbyć się problemu aby mieć więcej czasu na picie herbatki itp. Problemem było uzyskanie L4, bo Pan Siomasz stwierdził,że to leży już w kompetencjach specjalisty. W końcu udało mi się go przekonać że zanim dostaniemy się do specjalisty to nasi pracodawcy już nas wywalą z roboty i łaskawie dał ...2 dni zwolnienia. I tak można by pisać i pisać o tym "lekarzu". Pozdrawiam i życzę wszystkim aby nie trafiali na tego typu ludzi