Lekarze Chirurg dziecięcy

dr n. med. Marcin Łosin

Chirurg dziecięcy

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
80-460 Gdańsk

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: maria
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo ...
Opinia dodana przez: alexa
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg onkolog
                                       dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Stomatolog dziecięcy, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423
03-285 Warszawa

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...
                                       lekarz Marcin Madej

lekarz Marcin Madej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Doktor Marcin jest wyjatkowy, ma czas dla pacjenta, jest zawsze dostepny, bardzo dociekliwy, bada wszytko co mozliwe aby ustalic wlasciwe leczenie, ma holistyczne podejscie do pacjenta, a przy tym odznacza sie wysoka kultura osobista i ogromnym szacunkiem do czlowieka … ogromna wiedza i doswiadczenie, lekarz z powolaniem. Zalezy mu na pacjencie. Wielki szacunek i polecam wszytkim ktorzy chca pozostac przy zdrowiu i zyciu!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Dariusz Giełzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel

lek. stom. Kinga Golonka

Stomatologia 24H Sobieskiego
ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Cudowny człowiek - lekarz. Profesjonalista i jednocześnie mega empatyczny, ze zdrową dawką humoru, skraca dystans lekarz-pacjent. Byłam 13.04.2023 na pierwszej wizycie (onkologiczna sprawa) pełna obaw i lęków, a podejście Pana doktora sprawiło, że wyszłam z gabinetu uskrzydlona, pełna optymizmu i wiary w powodzenie leczenia. Gorąco polecam Od dzisiaj to mój ulubiony Anioł
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Perfect Smile Clinic
Konopnickiej 10
80-170 Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Warszawa

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Katedra i Zakład Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-081 Lublin

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.
Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
{'id': None, 'name': u''} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11
00-171

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Ogromnie polecam dr Tomasza Dohnala. Jest bardzo dobrym, sympatycznym, bardzo cierpliwym lekarzem, nawet w trudnych momentach pracy ze mną. Moje zęby były zaniedbane, osłabione i wymagały długiego leczenia. U dr Tomasza leczyłam zęby zachowawczo, kanałowo, protetycznie, miałam również wykonywane zabiegi chirurgiczne. Na koniec przeszłam metamorfozę uśmiechu. Polecam. Jestem bardzo zadowolona! :)
Opinia dodana przez: Natalia
                                       dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!
                                       dr n. med. Jarosław Bednarczyk

dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Lekarz który wzbudza zaufanie co jest niezwykle ważne bardzo kulturalny i profesjonalny serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Krzysztof Sidziński

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Cierpliwy, kompetentny, wyjaśni wszystko szczegółowo i należycie. Zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo polecam i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Ewa F.