Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Chirurg Dziecięcy Przemyśl

- 3 lekarzy
# 1

Gabinet

Przemyśl

Średnia ocen: 3,0/5

Po przeczytaniu opinii chciałbym nie zgodzić się i sprostować wypowiedź, która niestety bardzo krzywdzi tą Panią Doktor.
Nie wiem jak można napisać taką opinię i to w dodatku nie znając procedur które obowiązują w Oddziale Chirurgii Dzieci . Mianowicie to ...

Po przeczytaniu opinii chciałbym nie zgodzić się i sprostować wypowiedź, która niestety bardzo krzywdzi tą Panią Doktor.
Nie wiem jak można napisać taką opinię i to w dodatku nie znając procedur które obowiązują w Oddziale Chirurgii Dzieci . Mianowicie to nie lekarz asystent udziela informacji co do stanu zdrowia pacjentki -pacjenta tylko ordynator lub kierownik oddziału. A co do kompetencji to ocenę powinna wystawić osoba która jest lekarzem co najmniej z II stopniem specjalizacji tak jak Pani Doktor , a nie matka która jak sama napisała przez 8 dni nie potrafiła porozmawiać z ordynatorem o stanie swojego dziecka. Znam Panią Doktor z wielu wizyt i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim którzy mają problem z dzieckiem. Jest bardzo uprzejma,miła dla dzieci rzeczowa w podejmowaniu decyzji, jest po prostu profesjonalistką. Gorąco polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: TISANA
# 2
+1 więcej

Gabinet
ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Średnia ocen: 1,0/5

Rzeźnik nie lekarz! Chamski, gburowaty, oschły, aspołeczny, brutalny, zdechłej myszy bym mu nie powierzyła! Raz mu zaufałam a on...zszywał ranę na głowie mojego dziecka bez znieczulenia! Ludzie!!! Dla wlasnego dobra i dla dobra waszych dzieci unikajcie tego pana!ktoś się pomylił ...

Rzeźnik nie lekarz! Chamski, gburowaty, oschły, aspołeczny, brutalny, zdechłej myszy bym mu nie powierzyła! Raz mu zaufałam a on...zszywał ranę na głowie mojego dziecka bez znieczulenia! Ludzie!!! Dla wlasnego dobra i dla dobra waszych dzieci unikajcie tego pana!ktoś się pomylił powierzając mu stanowisko ordynatora chir.dzieciecej!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Joanna
# 3

Gabinet
Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat