Filtruj terminy

dr Jacek Wiśniewski

Chirurg naczyniowy

WSZZ ELBLĄG

82-300 Elbląg

Pierwszy raz piszę opinię, ponieważ wizyta u Pana doktora zasługuje na najwyższą ocenę.
Fachowa wiedza przekazana w przystępny sposób, dokładne wytłumaczenie zakresu leczenia i poświęcenie tyle czasu ile jest potrzeba. Uprzejmość i kultura lekarza połączona z fachową medyczną wiedzą zasługują na najwyższą ocenę. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta i okazaną pomocą
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Andrzej Antoszewski

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

Może trochę obcesowy (do pacjenta w trzeciej osobie), ale dość cierpliwie tłumaczy co i jak, wykazując zrozumienie dla faktu, że pacjent jest laikiem. Jak dla mnie OK, nawet wystawił swoją opinię do kierującego, choć o nią nie prosiłem.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Jerzy Gołębiowski

Wiązowa 10
82-300 Elbląg

Dzięki kompetencji, profesjonalizmowi a także ludzkiej wrażliwości- Pan dr.- Koordynator Oddziału Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu wraz z całym sztabem personelu medycznego - DWUKROTNIE uratował życie mojego Taty, który musiał przejść skomplikowane operacje kilku tętniaków. Zawsze będę wdzięczna za ogromne poświęcenie, trud i życzliwość okazaną przez Pana doktora i cały personel kierowanego przez Niego wzorowo Oddziału Chirurgii- wdzięczna córka Pacjenta MB
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Roman Wolak

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

wspaniały i znakomity specjalista chirurgii naczyniowej dba o pacjenta interesuje się jego stanem troskliwy opiekuńczy zawdzięczam mu życie godny polecenia !!!!

Chirurdzy naczyniowi w Elblągu