Lekarze Chirurg naczyniowy Żory

- 24
Super specjalista. Bardzo uprzejmy lekarz odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Po jego operacji żylaków prawej nogi w 2018 r ani śladu po zabiegu.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
Opinia dodana przez: Maria
Dziękuję, Panie Doktorze, za skuteczne leczenie. Skuteczne usunięcie dużej torbieli włosowej. W dniu zabiega już mogłem siedzieć i chodzić, gdyż inny chirurg u którego byłem przed tym zapowiadał że będę leżał co najmniej dwa tygodni.
Opinia dodana przez: W
Pan doktor może i jest miły tylko co z tego skoro spartolił mi operacje. Drugi raz napewno nie operowalbym
Jerzy Ataman ; lekarz - doktor - chirurg. B.dobry chirurg ! niestety , taka jest prawda ; sam sprawdziłem...na sobie.Kiedyś...może to było z 14- 15 lat temu.... Umówił "się" ze mną na termin (tak lakonicznie...) i.... był ! Usunął - wyciąg dość duże dziadostwo mi , które mnie uwierało...., b.dokuczało jak siedziałem na brzuchu. Skąd to było..? Pan Bóg raczy wiedzieć...(parę ładnych lat !). Chyba już nie pracuje w Katowicach ...
Opinia dodana przez: Tadeusz
Dwukrotnie korzystałem z zabiegów chirurgicznych u Pana Dr. Dwukrotnie się nie zawiodłem. Szybkie przyjęcie, szybkie i profesjonalne działanie, miły kontakt z pacjentem. Po kontakcie z takim lekarzem czlowiek zaczyna wierzyc w NFZ.
Opinia dodana przez: Jarosław
operowal mnie w Zorskim szpitalu- usuwal mi guz piersi. Jestem bardzo zadowolona ,blizna prawie niewidoczna, lekarz uprzejmy sympatyczny.
Bardzo dobry chirurg. Miły, spokojny. Usunął mi 2 kaszaki tak, że nawet nie ma po nich śladu. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław
Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza i profesjonalne podejście. Z moimi dolegliwościami męczylam się od dluższego czasu, jednak pan doktor pomógł mi sie z nimi uporac, polecam

lekarz Grzegorz Biolik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Pan doktor poświęcił mi sporo czasu. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił, pokierował. Mam zaufanie do jego kompetencji. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Czekałam na nią około 1,5 roku i to jedyny minus. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena
Nie rozumiem skąd tak niepochlebne opinie. Moim zdaniem bardzo dobry lekarz ! Poszedłem do doktora i nie urywam, że przed wizytą sprawdziłem opinie w internecie. Trochę się obawiałem, po tym co przeczytałem, ale za to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Najpierw wywiad, Rtg i pełny opis dolegliwości przez doktora, recepta z bardzo skutecznymi lekami, oraz propozycja L4. Za tydzień zastrzyk tzw „blokada”, oraz skierowanie na rezonans magnetyczny w celu dokładniejszego zbadania, ...
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Jerzy Kasprzak

Ortopeda, Traumatolog

Miałem wątpliwą przyjemność być "oglądnięty" przez "Pana doktora" Kasprzaka na izbie przyjęć pogotowia. Oceny poprzedników "cham" uważam raczej na pewno za zasłużone. Pan lekarz chyba był nieobecny na zajęciach w czasie studiów, gdy przekazywali wiedzę na temat misji lekarza, zaufaniu społecznym zawodu lekarza, postępowaniu z pacjentem i empatii. Pan lekarz mając jednocześnie rtg, usg i tomograf w oczach, nie zważając na możliwy (i faktyczny) ból pacjenta chwycił za nogę, poruszał ...
Opinia dodana przez: Dick

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Pediatra, Rehabilitant

Pani doktor bardzo nie miła nawet w sklepie . Przeszkadzają jej dzieci które są głośno w sklepie nawet jest w stanie zwrócić dziecią uwagę i powiedzieć że jest panią doktor i że dzieci mają się zamknąć bo się nie umi skupić robić zakupy. Co za baba wredna .
Opinia dodana przez: Patrycja