Chirurg Ogólny Łódzkie

Al. Dąbrówki 42
26-300 Opoczno

Chirurg ogólny Łódź lek. med. Przemysław Lipiński

Śródmieście, Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Chirurg ogólny Łódź dr n. med. Michał Mik

Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry lekarz i wielki fachowiec. Jedna wizyta u pana doktora pomogła mi wyleczyć się z uporczywego świadu w okolicach odbytu. Maść ktora mi przepisał skutecznie wyleczyła moja dolegliwość, która trwała kilka lat i nikt z lekarzy mi nie był w stanie skutecznie pomóc.Wielka ulga. Polecam wszystkim pana doktora Mika. Super lekarz.
Chirurg ogólny None dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Klinika Chirurgii Endokrynologicznej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi

93-513 None

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
Chirurg ogólny Łódź dr n. med. Włodzimierz Koptas

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Jarosław Cywiński

Proktolog, Chirurg ogólny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 140

Śródmieście, Łódź

Serdecznie polecam pana doktora. Miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Fachowiec pod każdym względem. Człowiek który poglebia nadal wiedzę . Dobre wychowanie i głowę pomysłów. Rzadko można spotkać lekarza z taką kulturą osobistą.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr n. med. Adam Mikołajczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz

Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Monika

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem o dobrym sercu dla wszystkich pacjentów w szpitalu.Lekarzem bezinteresownym.Godnym polecenia. Dziękuje za opiekę nad Tatą.
Zdzisława Kozłowska
Opinia dodana przez: Zdzisława