Lekarze Chirurg ogólny

lekarz Krzysztof Karaś

Szpital Pomnik Chrztu Polski
3 Maja 37
62-200 Gniezno

Witam, Bardzo polecam dok. K.Karasia. Pan Doktor od pierwszej wizyty był bardzo miły, pomocny, profesjonalny i co bardzo ważne- potrafił od razu zdiagnozować chorobę. Wszystko fachowo wyjaśnił i opisał. Kolejna była operacja przepukliny pachwinowej. Byłam bardzo zadowolona zarówno opieką szpitalną,jak i samą operacją. Operacja odbyła się w Szpitalu na ul.3 Maja w Gnieżnie, gdzie Pan Doktor przeprowadza operacje. Pobyt był 3 dniowy. Czułam się dobrze po samym zabiegu. Choć rana ...
Opinia dodana przez: Ania

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Doktor jest przede wszystkim bardzo życzliwy i empatyczny, co się rzadko zdarza wśród ludzi. Uprzejmie tłumaczył co mi dolega i jaką strategię leczenia przyjmuje. Ja pytałam on wyjaśniał czasami więcej niż jeden raz to samo, żebym zrozumiała. Jest kompetentny i rzeczowy. Prawdziwy lekarz na piątkę. Mam do niego zaufanie. Jest godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Maciej Berkan

Chirurg onkolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Łódź

Było to chyba zrządzenie losu, że trafiłem na wspaniałego lekarza p. Macieja Berkana, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wspaniałej opiece oraz dodawaniu otuchy w przebieg leczenia dokonał tego, że czerniak z przerzutami / III stopień/ wg. Clarka/ został wyleczony. Polecam tego wspaniałego lekarza a zarazem bardzo miłego i sympatycznego człowieka.
Opinia dodana przez: Stanoslaw

lekarz Jacek Stankiewicz

Piotrków Trybunalski

Lekarz z powołania! Wspaniały człowiek z poczuciem człowieczeństwa i bezgraniczną chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Chyba każdy z Nas życzyłby sobie by trafić na swojej drodze na takiego lekarza oraz by inni lekarze wzięli przykład z Pana Dr Stankiewicza. pomógł mojemu tacie zupełnie bezinteresownie i mimo, iż nie był nigdy wcześniej jego pacjentem. Za pomoc i okazanie serca będziemy Panu doktorowi wdzięczni do końca swego życia.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

U pana doktora byłam trzykrotnie, usuwał mi ósemki. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa pomoc, a także wysoka kultura osobista. Pan Szulc był miły, zarażał spokojem, dzięki czemu sam zabieg, który przecież z reguły nie należy do najprzyjemniejszych, przebiegł bezproblemowo, bez bólu, na spokojnie. Pan doktor poinstruował mnie o higienie po zabiegu oraz spodziewanych efektach po ustąpieniu znieczulenia. Jeśli ktoś ma do wykonania stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nieustannie odsyłam do Pana doktora Marka ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Piwowarek

Niecala 20
Lublin

W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz

Marek Woźniak

Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

lekarz Dariusz Orczykowski

WSzS w Radomiu
26-600 Radom

Wspaniały lekarz fachowiec ma doskonały zespół lekarzy i pielęgniarek .po mimo pandemi koronawirusa na OIOM jak i na oddziale znakomita opieka . Podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu za uratowanie życia .Pacjent z wypadku na motorze z 19.04.2020 R.T. Dziękuję
Opinia dodana przez: rafał

lekarz Wojciech Kania

Chirurg urazowy

SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny
Chełmońsiego
43-600 Jaworzno

Wcześniej chce powiedzieć że przed wizytą u d.Kani byłem u dwóch innych ortopedów którzy potraktowali mnie bardzo przedmiotowo i mnie zbyli polecając przy tym konkretne prywatne miejscówki które niemal natychmiast przeprowadzą zabieg za jedyne kilkanaście tysięcy złotych. W przeciwieństwie do tamtych "lekarzy" dr.Kania rzeczowo i konkretnie opisał,wytłumaczył na modelu a następnie na monitorze pokazał na podstawie rezonansu na czym polega problem. Postawił diagnozę i wytłumaczył jak problem można rozwiązać. Pomimo ...
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Adam Ożóg

Chirurg dziecięcy

Manufaktura Zdrowia - USG i chirurgia dziecięca
Piłsudskiego 10,
Dębica

Fajne podejście. Poczucie humoru. Szybko, sprawnie. Podcinałem u doktora skrócone wędzidełko języka 10-letniej córce - ledwo się zorientowała że coś się dzieje i już było po zabiegu. Ja też nie zdążyłem się zestresować, a logopeda jest bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu. Polecam!!! Lepiej chyba się nie da zrobić!!! Dziękuje :)
Opinia dodana przez: Jan Falski

dr n. med. Marek Glinka

Powstańców Śląskich
Strzelce Opolskie

Pan docent jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkałem. Każde słowo wypowiedziane o tym lekarzu nie odzwierciedli dobra tego człowieka. Grzeczność, kompetencja, poświęcony czas, badanie USG holter kończyn dolnych przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan docent jest naprawdę lekarzem z powołania. Polecam Pana docenta innym pacjentom. Dziękuję
Opinia dodana przez: Joachim

lekarz Andrzej Dziedzic

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgii Ogólnej
Gdańska 53
84-230 Rumia

Bardzo dobry chirurg i lekarz. Dba o pacjenta . Jest empatyczny i bardzo profesjonalny. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Bardzo polecam ten gabinet. Profesjonalizm, podejście do pacjenta i niezwykle przyjazna atmosfera to atuty tego miejsca. Poza tym ceny nie zwalaja z nóg i pacjent wie za co płaci.
Opinia dodana przez: Cater

Paweł Szczurowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Kluczborska 31/56
Kraków

FENOMENALNY lekarz! Zdecydowanie najlepszy fachowiec na jakiego tylko mogłam trafić. Zęby usuwa niemal niezauważalnie, a na następny dzień po zabiegu ból jest minimalny i żadnych opuchnięć. W dodatku Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i budzi zaufanie, ma w sobie spokój, który udziela się pacjentowi (do tej pory przed wejściem do gabinetu dentystycznego miałam napady histerii, do Pana doktora wchodzę z uśmiechem, bo wiem, że krzywdy mi nie zrobi). Jeżeli ktoś ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jan Zagierski

Chirurg dziecięcy

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
86-300 Grudziądz

Wspaniały lekarz ma podejście do dzieci .Jak byłam dzieckiem operował mnie na wyrostek robaczkowy ,teraz mojego syna operował także na wyrostek robaczkowy
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Wysocki

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Niezwykły człowiek, lekarz z powołania, bardzo empatyczny i zaangażowany. Doktor z powodzeniem przeprowadził u mojej mamy operację usunięcia guza jelita grubego. Po zabiegu dokładnie wszystko wytłumaczył, wskazał kolejne etapy leczenia. Moja mama została objęta profesjonalną opieką, czuła się bardzo bezpiecznie. Walczymy dalej! Na ten moment bardzo dziękuję Panie doktorze, za nadzieję na dalsze życie, którą dał Pan mojej mamie.
Opinia dodana przez: Malwina

lek. med. Andrzej Niedobit

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Oddział Chirurgii Onkologicznej Poradnia Chirurgiczna
Al. Racławickie 23
20-630 Lublin

Lekarz jakich mało w dzisiejszych czasach .Nie tylko wybitny i doświadczony specjalista ale i pełen kultury i wiedzy człowiek potrafiący nawiązać bliski kontakt z pacjentem i wzbudzić u niego zaufanie co jest niezbędne w całym procesie leczenia . Podziękowania dla Pana doktora za to co Pan dla nas zrobił .

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Chirurgii ogólnej i Naczyniowej Marek Szewczyk
Żeromskiego 2
34-300 Żywiec

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Tomasz Fedorowicz

Chirurg onkolog

Gabinet
Poznań

Albert Einstein mawiał: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej...". Ja twierdzę,że jest jeszcze trzecia rzecz co do której jestem pewien…” Nieskończone podziękowania dla doktora Tomasza Fedorowicza za jego niezwykły profesjonalizm, empatię (czasem niedocenianą) i altruizm (siłę, czasami też niedocenianą) które sprzyjają zdrowiu.
Opinia dodana przez: Ryszard Kaftański

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej Wellmed
57-200 Ząbkowice Śląskie

Wspaniały, pełen empatii lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny między lekarzem a pacjententem w razie pytań, można w stu procentach liczyć na pomoc. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta