Lekarze Chirurg ogólny Tychy

lekarz Jerzy Zdrzałek

NZOZ Centrum Medyczne ULTRA-MED Sp. z o. o.- PRZYCHODNIA
Zofii Nałkowskiej 13-17
43-100 Tychy

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

Paweł Szczepaniak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tychy

Na fotelu czuję się bezpiecznie, jestem przekonana że mam profesjonalną opiekę medyczną. Zawsze panuje przyjemna i miła atmosfera. Trafna diagnoza i sprawne leczenie. Z uśmiechem na twarzy polecam!
Opinia dodana przez: Hala
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Traumatolog
                                       dr Maciej Gabryel

dr Maciej Gabryel

Traumatolog, Ortopeda

Tychy

Kompetencja, super podejscie do pacjenta , spokojne rzeczowe tlumaczenie choroby , uprejmosc lekarz godny polecenie kolejny raz sie nie zawiodlam Dzięki
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Paweł Wodecki

Chirurg naczyniowy

Sikorskiego 101
Tychy

fantastyczny fachowiec i pozytywna pelna energii osoba.Do rany przyłóż.Zlikwidował moj problem z zylakami .Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Stanislaw

prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Z całego, szczerego serca, polecam Panią profesor. Ogromna wiedza i praktyka, ponadczasowa życzliwość i uśmiech, pełen profesjonalizm, trafnie postawiona diagnoza (osteradionekroza żuchwy) oraz bardzo szybko podjęta decyzja, co do przebiegu leczenia mojej mamy - to wszystko na pierwszej wizycie w gabinecie u Pani profesor. Nadmieniam, że stan zapalny mojej mamy był bardzo rozległy (Pani profesor nie skomentowała leczenia innych lekarzy ani tego, że przyszłyśmy tak późno - tylko profesjonalnie podeszła ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zdzisław Zawada

Bratków 10
43-100 Tychy

Dr Zawada to lekarz który wita pacjenta uśmiechem , nie widzi w pacjencie banknotów tylko jego problem zdrowotny.
Bardzo dobry czlowiek..ogromna wiedza, cierpliwosc to tylko niektore cechy tego wspanialego lekarza..polecam wszystkim

dr n. med. Kazimierz Swoboda

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Wspaniałe podejście do pacjenta, mąż operowany w czerwcu informowany przez P.doktora o sposobie operowania i pozytywnym nastawianiu z nutką humoru. Jesteśmy b.wdzięczni . Maria i Antoni
Opinia dodana przez: Maria

Iwona Ptak-Latocha

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kubicy 27
Tychy

Obdarzyła zaufaniem i nie zawiodłam się, wyczerpujące informacje dotyczące trybu postępowania i terminach leczenia. Lekarka kompetentna, cierpliwa. Jestem zadowolona z efektów leczenia, sposobu podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Zbigniew Smyła

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Orbimed
al. Niepodległości 98
43-100 Tychy

Bardzo miły lekarz,wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania,bardzo się bałam co usłyszę ale dzięki Bogu okazalo się wszystko dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Izabela

Beata Musiał-Marcol

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

WSS nr 1
Tychy

Przysłam do Pani Doktor chcąc estetycznie wygładzić swoją szyję. Pani Doktor wybadała m guz tarzcycy, o którym nie miałam pojęcia,które było przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu plastycznego, w dodatku okazało się , ze od wielu lat mam nieprawidłowo leczoną nadczynność tarczycy , w tej chwili jestem już po operacji, a Pani Doktor do tej pory ustawia moją gospodarkę hormonalną - jestem inną osobą. Zupełnie nie rozumiem pomówień pod adresem Pani Doktor, ...

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Robert Repeć

lek. med. Robert Repeć

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Miałem operację na przepuklinę, metodą TAPP 6 tygodni temu w klinice „Inmedico” w Tychach. Operował mnie dr Robert Repeć. W mojej ocenie wszystkie elementy takiej „operacji” były na najwyższym poziomie. W okresie przygotowania przed operacji, podczas konsultacji, otrzymałem, w zrozumiały dla mnie sposób, wszystkie niezbędne informacje, o czekającym mnie zabiegu i jak mam się do niego przygotować. Sama operacja przebiegła bez zakłóceń i już po 8 godzinach mogłem o własnych ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Jolanta Ciemniewska

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie to nie mogę tu nic zarzucić bo odbyła się tylko jedna wizyta i leczenia u tej pani nie będziemy kontynuować. Moje zastrzeżenia budzi podejście do człowieka. Jest ważna, rzuca złośliwe komentarze, traktuje z góry. Brak empatii powoduje że nie mam ochoty już do niej wracać z moim dzieckiem. Przypuszczam że wizyta prywatna wygląda zupełnie inaczej niż na NFZ. Bo NFZ to przecież jak za ...
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Grzegorz Biolik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Pan doktor poświęcił mi sporo czasu. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił, pokierował. Mam zaufanie do jego kompetencji. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Czekałam na nią około 1,5 roku i to jedyny minus. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Borkowski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Doktor fajny ale miałem wizyte u niego tychach i przychodze i go nie ma nikt nic nie wie gdzie jest doktor jakis wogule inny był więc zrezygnowałem poszedłem sie leczyć do zabrza polecam
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Andrzej Tomczyk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE MEDICUS ESTETIC
ul. Harcerska 35
43-100 Tychy

Osiem lat temu, z nadzieją na poprawę wyglądu nosa po złamaniu, udałem się do Pana Andrzeja w Tychach. Marzyłem jedynie o delikatnym zmniejszeniu garbu i lekkim zwężeniu nosa, aby lepiej pasował do reszty twarzy. Zabieg odbył się w Euroklinice w Katowicach, gdzie, ku mojemu zdziwieniu, nie przeprowadzono żadnych dodatkowych badań czy wizualizacji planowanych zmian. Po operacji, zamiast oczekiwanego ulepszenia, moje obawy stały się rzeczywistością. Nos, który miał być subtelnie skorygowany, ...
Opinia dodana przez: Jacek M.

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

Skalna 163e
43-100 Tychy

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy. Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Marek Pułtorak