Chirurg Onkolog Bytom

NZOZ Sigma-Bi

41-902 Bytom

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Kamiński

Woźniaka 28/6
41-902 Bytom

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Ja nie polecam tego chirurga. Została wykonana u mnie operację tarczycy, która miała rozmiar normalny a zmiana była kilku milimetrowa, operacja przeprowadzona była w Instytucie Onkologii w Gliwicach na fundusz. Jestem młodą osobą i zostałam okaleczona, już do końca życie będę się borykać z bólem w szyi, kręgosłupa szyjnego, zaburzeniami połykania, oraz tężyczką. Według zapewnień pana Strączyńskiego jedynym moim zmartwieniem po operacji miało być łykanie 1 tabletki dziennie, niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna i wygląda następująco: wycięcie przytarczyc; uszkodzenie nerwu; zbyt mocne ściśnięcie więzimy co spowodowało przykurcz mięśni po jednej stronie szyi, mimo iż stosowałam się do wszystkich zaleceń pooperacyjnych. Niestety zero reakcji chirurga gdy sygnalizowałam problemy zaraz po wybudzeniu, brak zainteresowania pacjentem po operacji.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Grażyna Czenczek

ulica Felińskiego 177/8
41-908 Bytom

lekarz Krzysztof Klakla

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AVIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pl. Żeromskiego 1
41-914 Bytom