Chirurg Onkolog Koszalin

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W sierpniu 2016 r. wraz z mężem zostaliśmy skierowani przez Poradnię Dermatologiczną na leczenie zmian skórnych do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ONKOMED w Koszalinie, przy ul. Szpitalnej 2, prowadzonego przez Panią Doktor ANNĘ MAJEWSKĄ - specjalistę chirurgii ogólnej i onkologicznej.
Nasze doświadczenia z wizyt u ww. Pani Doktor są zaskakujące, oczywiście POZYTYWNIE.
To naprawd

To naprawd

lekarz Paweł Cipora

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin

Witam
Mam na imię Ewa i również operowana bylam 03 12 2014 r przez pana dr Ciporę.
Otóż nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami na temat osoby i wiedzy dr Cipory.
Pamiętacie ludzie!

Witam
Mam na imię Ewa i również operowana bylam 03 12 2014 r przez pana dr Ciporę.
Otóż nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami na temat osoby i wiedzy dr Cipory.
Pamiętacie ludzie!
Lekarz nie jest Bogiem i cudotwórcą,jeśli zaniedbuje sie przez lata zdrowie a w chwilach kryzysu zaczyna sie kłaniać POKORA o ktorej sie nie pamieta kiedy choroba nie daje o sobie znać, wtedy porusza się "niebo i ziemię"i wtedy wszyscy są winni aby nie sam pacjent,który zglasza sie do doktora i wymaga.
Jeśli jest jeszcze ratunek ,lekarz tego dokonuje ,dzieki swojej wiedzy,nie rządając nic w zamian,robi to co nazywa się taktyka lekarska,jest dla pacjenta ,i chwała mu za to.
Lecz bolesne jest poniżanie,nadszarpywanie autorytetu fachowca,bo co?nie dokonał cudu?a co mógł lekarz zrobić jak się nie daje nic zrobić?
Proszę ,aby ludzie zrozumieli-źe nie da sie zrobić nic jeśli jest za późno
Lekarz robi wszystko co jeszcze da sie zrobić ,aby ratować ,życie ludzkie.
Takim człowiekiem jest pan doktor Cipora

Opinia dodana przez: ewa

Chirurdzy onkolodzy w mieście Koszalin