Prywatny Gabinet Cirurgii Dziecięcej
Kościelna 4
46-023
Luboszyce
Serdecznie polecam Panią Dr z całego serca za:podejście do pacjenta , za posiadaną wiedzę , za profesjonalizm,za skuteczność za serce takie zwyczajne do ludzi, Lekarz godny zaufania i polecenia . Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt
Zakład Opieki Zdrowotnej "CER-MEDIC"
Przemysłowa 19
63-700
Krotoszyn
Trafiłam do Pana Doktora w ramach NFZ. Zarówno podczas pierwszej, jak i kolejnej wizyty doświadczyłam profesjonalnego podejścia. Zostałam poddana szczegółowemu badaniu, w tym usg, potem za sugestią lekarza wykonano mi rezonans magnetyczny. Lekarz niezwykle cierpliwy, zaangażowany, szczegółowo objaśnił mi moje schorzenia (kręgosłup), skierował na rehabilitację, otrzymałam leki.
Gen. N. Sulika 12/3
16-200
Dąbrowa Białostocka
Witam 8 stycznia 2026 chłopak był położony do szpitala w Mońkach na operacje żylaków.Jest bardzo zadowolony z doktora Ryszarda Jabłońskiego niesamowity lekarz z sercem do pacjenta. Personel również bardzo dobry polecam serdecznie i pozdrawiam
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100
Tarnów
Lekarz z powołania! Dobry człowiek, więcej takich ludzi! Dziękuję doktorze, że przyjął Pan dzisiaj moją mamę, mimo iż nie miała terminu…
MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew
Pan Doktor jest świetnym lekarzem. Pełen profesjonalizm, szybki w działaniu, konkretny i przy tym bardzo życzliwy i bardzo dobry człowiek. Świetnie przeprowadził operacje, zawsze znalazł czas i swoim świetnym poczuciem humoru sprawił, że łatwiej mi było przejść przez leczenie. Już na pierwszej konsultacji wiedziałam, że dobrze trafiłam i że jestem pod dobrą opieką. Bardzo dziękuję i szczerze z całego serca polecam. Jestem pod wielkim wrażeniem i jego postawa jest godna …
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009
Kraków
Pan Doktor to wspaniały, inteligentny człowiek oraz kompetentny lekarz z ogromnym doświadczeniem. Bardzo uprzejmy i miły oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, spokojny, konkretny i wzbudza ogromne zaufanie. Wizyty odbywały się bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Plan leczenia wyjaśnił w prosty i zrozumiały sposób. Przez 16 miesięcy byłem pod opieką Pana Doktora oraz Poradni Żywienia Pozajelitowego w Specjalistycznym Szpitala im. Stanley Durlick'a w Skawinie. Następnie Pan …
Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200
Kędzierzyn-Koźle
Bardzo dobry lekarz Prostym językiem wytłumaczy na czym polega problem .Wysłucha nie patrzy na zegarek Bada pacjenta dokładnie .Do tego miły zawsze usmiechnięty .Takich lekarzy więcej .
szpital w Zagórzu
Wiązowna
Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.
Centrum Dializ Fresenius
ulica Hallera 31
82-500
Kwidzyn
Wyjątkowy lekarz, dobry operator. Operował mnie kilka razy z okazji różnych urazów zawsze bez zarzutu. Miły, uśmiechnięty i przede wszystkim kompetentny, również w nieotropedycznych urazach - uratował mi rękę przed zakażeniem po fatalnej interwencji oddziału ratunkowego.
ulica Aleja Jana Pawła II 5/504
44-330
Jastrzębie-Zdrój
Super lekarz najlepszy jakiego spotkałam w moim życiu dr.Wawrzyczek robił mi dwie endoprotezy bioder w tym roku .Wszystko w jak najlepszym porządku wracam do zdrowia i już bez bólu.Polecam wszystkim. A opieka na naszej Jastrzębskiej ortopedii jak w prywatnym szpitalu mega.
Do Pana Doktora trafiłam z polecenia i dobre opinie znajomych potwierdzają się w 100% naprawdę wspaniały lekarz, pomocny , z empatycznym podejściem do pacjenta, dużą wiedzą, kulturą osobistą oraz rzeczowym podejściem do problemu, Pan Doktor przywraca wiarę w instytucję służby zdrowia. Polecam serdecznie
Jestem tak zachwycona że podzielę się swoją opinią, może dzięki niej ktoś kto się jeszcze zastanawia szybciej podejmie decyzję. Otóż do ekstrakcji miałam dolną ósemkę. Ząb zatrzymany, określony przez innych lekarzy jako trudny do usunięcia przez swoją lokalizację i konfigurację korzeni. Zdecydowałam się na ekstrakcję u doktora Mateusza Nowickiego, specjalisty o którym słyszałam wiele pochlebnych opinii. Doktor Mateusz posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dokładny, precyzyjny. Zabieg trwał krótko …
09.02.2017r miałem zabieg przepukliny pępkowej z założeniem siatki Ultra Pro na oddzile chirurgii w Krapkowicach. Z całą odpopwiedzialnością polecam dr Artura Kurzeję. Lekarz pierwsza liga, sympatyczny, miły z poczuciem humoru, pełen profesjonalizm, jedyne słowa które określają tą osobę to THE BEST OF !!! Polecam jako lekarza chirurga bez zastrzeżeń !!!
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz
Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam
Pan Doktor potraktował mnie poważnie i z dużym zaangażowaniem. Jego decyzje i wspaniale przeprowadzona operacja usunięcia raka piersi w dniu 10 czerwca 2025 roku na pewno uratowała mi życie. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi oraz personelowi Oddziału Zabiegowego Kliniki Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej za serdeczną i ciepłą opiekę. dr. Piotr Saramak to wybitny fachowiec, wyrozumiały i serdeczny dla pacjenta. Polecam każdej kobiecie w potrzebie onkologii piersi. Zaznaczam, że byłam pacjentką …
Polecam po stokroć. Świetny lekarz i człowiek pełny empatii. Bardzo konkretna osoba, potrafiąca rzeczowo wytłumaczyć problem, oraz wytłumić emocje pacjenta przed zabiegiem - i po. Byłem operowany przez Pana doktora (wymiana stawu biodrowego) i zostałem zaopiekowany ponad swoje oczekiwania. Profesjonalizm Pana doktora przełożył się na moje zdrowie - znów mogę normalnie chodzić i funkcjonować - za co serdecznie Mu dziękuję!
To była kolejna wizyta u Pana doktora. Usunięcie zatrzymanej ósemki u córki, która bardzo się tego obawiała. Wizyta przebiegła jak zwykle bardzo sprawnie (20 minut) i bezboleśnie. Pan doktor stwarza bardzo przyjazną atmosferę, co sprawia, że możemy czuć się mniej zestresowani. Mamy jeszcze jedną do usunięcia i na pewno skorzystamy z usług Pana doktora.
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500
Jelenia Góra
Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: