- 5969

lekarz Andrzej Stachnik

Chirurg ogólny

liczba opinii: 15

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Pan Doktor jest zaangażowany i empatyczny. Minimalizuje stres podczas zabiegu, rzeczowo i konkretnie przekazując informacje o wykonywanych czynnościach oraz dalszych krokach leczenia. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lek. med. Piotr Sebastianowicz

Ortopeda

liczba opinii: 14

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Z całego serca POLECAM !!! Bardzo dobry, życzliwy i odpowiedzialny lekarz. Zaangażowany i wrażliwy na drugiego człowieka i jego problemy. LEKARZ Z POWOŁANIA :)
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Krzysztof Szachta

Chirurg ogólny

liczba opinii: 14

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pan Doktor Szachta to lekarz z powołania, wspaniały jako lekarz i człowiek. Zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również miły i profesjonalny . Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa pełna kultury i troski o pacjenta. Dziękuję serdecznie Krzysztof B. 7.12.2022
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Ortopeda

liczba opinii: 14

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta
Opinia dodana przez: Grzegorz Twardzik

lekarz Jakub Florek

Ortopeda

liczba opinii: 14

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Dr Jakub jest cudownym lekarzem a przede wszystkim człowiekiem. Powtarzam moją opinię sprzed 1,5 roku. Z przeprowadzonej operacji prawego kciuka jestem tak bardzo zadowolona, że w ubiegłym roku zdecydowałam się na zoperowanie również lewego kciuka (taka była konieczność). Od drugiej operacji minęło 9 miesięcy. Obydwie dłonie mam w pełni sprawne i bez bólu. Przyjeżdżam do Dr z Bytomia. Daleko, ale warto. Gorąco polecam i Pana Doktora i szpital w Brzesku. …
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Łukasz Szymański

Chirurg ogólny

liczba opinii: 14

ZOZ KOŃSKIE SPECJALISTYCZNY SZPITAL ŚW. ŁUKASZA
ulica Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Bardzo miły i rzeczowy lekarz, mialem zapalenie wyrostka, wszystko zgodnie ze sztuką, pełen profesjonalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Marek Załucki

Chirurg ogólny

liczba opinii: 13

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Elźbieta

dr n. med. Aneta Zalewska

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

liczba opinii: 13

Wasilków

Pani Doktor zapamięta pewnie na długo ekstrakcję mojej 8. Miała bardzo trudne zadanie do wykonania. Ale jestem bardzo wdzięczna za szybką pomoc, profesjonalizm i miłą atmosferę. Trochę minie zanim dojdę do siebie, ale wiem,że byłam w dobrych rękach :) Pani Doktor DZIĘKUJĘ ❤️
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Rafał Pach

Chirurg ogólny

liczba opinii: 13

Południowa 19/28
34-300 Żywiec

Mam wielkie doświadczenie z lekarzami. Ale tego doświadczonego i empatycznego zarówno sympatycznego pana doktora będę pamiętać długo. Po operacji mimo dużo pracy i obowiązków mi pan doktor poświęcił czas by wszystko wytłumaczyl. To rzadko się zdarza. I był miły u tego i nie wkurzony, że mu matka zawraca głowę rano na oddziale. Jestem pod wrażeniem. Lekarz bez emocji to sztuczna inteligencja. Pan doktor reprezentuje tą grupę lekarzy,dla których człowiek jest …
Opinia dodana przez: Anonym

lekarz Piotr Żukrowski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 13

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna

Wojciech Jasionek

Chirurg stomatolog, Protetyk

  (+1 więcej)
liczba opinii: 13

Jana Pawła II 61
05-091 Ząbki

Super lekarz. Chodzę do niego już od kilku lat i jestem mega zadowolona. Bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Stomatolog o mega dużym poczuciu humoru, zawsze człowiek wychodzi od niego uśmiechnięty i zadowolony z wizyty. Serdecznie polecam. Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Karol Piechocki

Ortopeda

liczba opinii: 13

Kleeberga 1 lok. 2
88-100 Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Marek Rybkiewicz

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 13

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Pan Doktor to świetny specjalista- empatyczny, kompetentny, życzliwy i troskliwy. Zapewnia wspaniałe podejście do dzieci i kompleksowe leczenie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Roman Burda

Chirurg ogólny

liczba opinii: 13

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Pan doktor Burda to przede wszystkim wspaniały człowiek, pełen empatii i zrozumienia dla problemu pacjenta, nieoceniający i z poczuciem humoru. Jest doświadczonym lekarzem i specjalistą. Od pierwszej wizyty czułam się w pełni zrozumiana i zaopiekowana. Pan Doktor cierpliwie tłumaczy każdy aspekt zabiegu, wyjaśniając wady, zalety oraz możliwe ryzyko związane z proponowanym rozwiązaniem. Wykazuje się ogromną dokładnością i starannością w każdym aspekcie swojej pracy, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i poświęca …
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Jacek Cywiński

Chirurg ogólny

liczba opinii: 13

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Moja historia jest krótka. Po zdiagnozowaniu przepukliny pachwinowej umówiłem się na wykonanie zabiegu w Centrum All-Med. W Centrum zgłosiłem się w piątek ok. 17 i po przejściu procedury wstępnej około godz. 19 leżałem już na stole operacyjnym. Zabieg laparoskopowy z kamerką w pełnym znieczuleniu trwał godzinę, operator - dr Jacek Cywiński. Po wybudzeniu w pokoju otrzymałem kroplówkę, a po pewnym czasie zastrzyk na sen. Sen w miarę spokojny, chociaż bez …
Opinia dodana przez: Czesław

dr n. med. Milud Shadi

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 12

Poznań

Doktor Shadi to wybitnie kompetentny lekarz, empatyczny, rzeczowy i elokwentny. Dzięki niemu przed moją Córką lepsze życie bez reformacji stóp.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 41595, 'name': 'Kraków'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 12

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

dr Maciej Uchowicz

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 12

Centrum Medycyny Sportowej
Warszawa

Lekarz godny polecenia.Świetny specjalista,pomocny i zaangażowany.Fantastyczne ludzkie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: marek sawczuk

lekarz Marek Rosa

Chirurg ogólny, USG

liczba opinii: 12

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM
Opinia dodana przez: Anonim

prof. Damian Kusz

Ortopeda

liczba opinii: 12

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu Ordynatorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło. Pragnę serdecznie podziękować nie tylko Panu Ordynatorowi ale również całemu personelowi Szpitala, …
Opinia dodana przez: Agnieszka


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat