- 5969

lekarz Wojciech Kleczewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

tyuiyi
Powstańców Śląskich 8/10
49-200 Grodków

Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko …
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Protetyk

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Konrad Śniegowski

Ortopeda

liczba opinii: 11

szpital miejski gdynia
Gdynia

Pan doktor Konrad Śniegowski to wspaniały lekarz i wielki człowiek. Miły ,kompetentny,mający czas żeby w zrozumialy sposób wyjaśnić pacjentowi wszystkie wątpliwości.Jest uroczy i uprzejmy.Po rozmowie z doktorem i po wykonanym zabiegu wiedziałam,że będzie dobrze.I tak jest.Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Opinia dodana przez: Janina Kaszyńska

lekarz Jacek Kopyś

Ortopeda

liczba opinii: 11

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
Henryka Sienkiewicza 9
Oborniki Śląskie

Mimo, że po raz pierwszy byłam u doktora to wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo dużo czasu w porównaniu do innych lekarzy poświęca pacjentowi punk po punkcie wyjaśniając wszystkie wątpliwości. Na pewno wrócę do doktora kontynuując leczenie kolana. Polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Stanisław Jeziernicki

Chirurg ogólny

liczba opinii: 10

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 22130, 'name': 'Gdańsk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

liczba opinii: 10

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk

Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina

dr hab. n. med. Tomasz Jastrzębski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 10

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Pań Profesor to wybitny specjalista,ogromna życzliwość,wsparcie i pełen profesjonalizm! Ogromne zaangażowanie! DZIEKUJE ZA WSZYSTKO Z CAŁEGO SERCA! Bardzo serdecznie Pozdrawiam. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
Opinia dodana przez: Olga T

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

liczba opinii: 10

Instytut Onkologii
Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Piotr Kończal

Chirurg ogólny

liczba opinii: 10

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Bardzo dobry chirurg, pełen profesjonalizm, super podejście do pacjenta, konkretny. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 10

Piastów 16
Września

Najlepszy specjalista na świecie!!! Pan doktor operował moich dwóch synów, za co jestem niezmiernie wdzięczna!!! Zawsze profesjonalny, kompetentny, opanowany, miły, udzielający wyczerpujących informacji!! Rewelacja!!!! Dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Anonim
dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia
Opinia dodana przez: Anonim

dr Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

liczba opinii: 10

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Jerzy Przybyliński

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 10

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Jesteśmy zadowoleni z Doktora, w sierpniu byliśmy z USG syna miał torbiela becera pod kolanem obejrzał go powiedział że są dwie opcje czekamy pół roku aż się samo wchłonie albo zwolnienie z w-f. od razu wpisał skierowanie na oddział dwa tyg temu syn był operowany dziś drugi raz u Doktora byliśmy na kontroli jesteśmy zadowoleni. Za dwa tyg znowu mamy być żeby zobaczyl jak się goi rana
Opinia dodana przez: Klaudyna

dr n. med. Wojciech Kącki

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 10

ulica Balzera 15
34-500 Zakopane

Witam . Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Pana Doktora Kąckiego . Przebiegła ona w przyjemnej atmosferze. Pan Doktor powiedział , że z kręgosłupem nie jest źle ale mimo tego skierował mnie na rezonans magnetyczny. Lekarz godny polecenia .
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Tomasz Wikarjak

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 10

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Ten doktor uratował moje kolano po raz czwarty. Cudotwórca. Profesjonalizm i wielkie serce. Dziękuję , doktorze !!!
Opinia dodana przez: Magdalena N.

dr n. med. Walentin Kazakow

Chirurg onkolog

liczba opinii: 10

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. O wszystkim mówi, do każdego pacjenta podchodzi bardzo sumiennie. Szczerze polecam, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Adam Leszczyński

Ortopeda

liczba opinii: 10

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i …
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jacek Kapłański

Ortopeda

liczba opinii: 10

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 10

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

dr Jacek Olejniczak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

liczba opinii: 9

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Panie Doktorze bardzo serdecznie dziękuję za usunięcie kaszkaów na głowie. Zabieg Pan Doktor przeprowadził bardzo profesjonalnie. Mimo mojego stresu i zdenerwowania bardzo szybko przez swoje miłe podejście mnie uspokoił. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Miejsca po wycięciu goją się piękne . I nie mam problemów z kaszakami, które bardzo mi przeszkadzały. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam Pana Doktora pacjentom potrzebujacym pomocy chirurgicznej otrzymacie Panstwo dobrą, profesjonalną pomoc oraz …
Opinia dodana przez: Beata


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat