Chirurg Ortopeda Kielce

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: jashiu

lekarz Cezary Klank

Ortopeda, Chirurg urazowy

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Byłam wczoraj u doktora tj. 06,11,2013. Lekarz przesympatyczny, ludzki bez tej lekarskiej maniery charakterystycznej dla większości z nich. Jestem bardzo zadowolona. Podejście w sam raz ani na wyrost szukając dziury w całym ani nie bagatelizuje problemu. Dla mnie lekarz w sam raz. Polecam.

Opinia dodana przez: Monia z Kielc