Lekarze Chirurg ortopeda Lublin

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chorób Tętnic i Żył Lublin
Kunickiego 204
20-436 Lublin

Godny polecenia lekarz, w pełni zaangażowany w każdego pacjenta. Indywidualne podejście do problemu. Specjalista z dużym poczuciem chumoru. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Leszek
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg onkolog
                                       dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Katedra i Zakład Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-081 Lublin

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       lekarz Paweł Iberszer

lekarz Paweł Iberszer

Urolog, Chirurg ogólny

20-250 Lublin

Leczę się u doktora drugi rok. Zawsze uśmiechnięty i z konkretnym podejściem do pacjenta. Profesjonalista w 100%.Życzyłbym wszystkim takich specjalistów także w innych przychodniach lekarskich.
Opinia dodana przez: Henryk
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       dr n. med. Robert Klijer

dr n. med. Robert Klijer

Urolog, Chirurg ogólny

20-250 Lublin

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Pana profesjonalizmowi miałem poczucie bezpieczeństwa, zaufania i wsparcia. Dziękuję za oddanie, które wkłada Pan w swoją pracę i za życzliwe podejście. Jestem bardzo wdzięczny za Pański wkłada i oddanie w moje zdrowie.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Długo zastanawiałem się nad przeszczepem włosów. Z reguły nie wystawiam opinii. Jednak wkurza mnie oczernianie anonimowo i wystawianie negatywnych opinii osobom całkowicie kompetentnym. Dla mnie dr Chromiński dokononał cudu. Byłem łysy i nie jestem łysy. Konsultacja była bardzo długa. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania. Kto pyta nie błądzi! Nie było niejasności.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Marcin Zając

lek. med. Marcin Zając

Chirurg ogólny, Onkolog

20-250 Lublin

Świetny lekarz: konkretny, fachowy, komunikatywny i z błyskotliwym (czasem mocnym) humorem - to wszystko pozwoliło mi odsunąć czarne myśli i skupić się na leczeniu tu i teraz. Odebrałam go też jako fajnego człowieka, którego intencje to nieco nas chorych zdystansować, zmobilizować do działania i trochę rozweselić w niewesołej sytuacji. Na pewno psychicznie dużo mi pomogło, że trafiłam (a właściwie wybrałam ;)) jego. Każdemu będę polecać doktora Zająca. P. S. Pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: M.

lek. med. Lechosław Budzyński

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED"
Głowackiego 35
20-060 Lublin

Doktor Lechosław Budzyński to doskonały chirurg, o zmianach estetycznych na ciele wie chyba wszystko. Bardzo dobrze postawił diagnozę, miałem do usunięcia brodawki. Zabieg lekarz przeprowadził tak, że nie ma ani śladu. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Kosior

SPSK-4 w Lublinie, SPWSzS w Chełmie
Lublin

Bardzo dobry specjalista, a jednocześnie pozytywny, ciepły człowiek. Jego pomoc i wsparcie są nieocenione. Bardzo kompetentny lekarz, któremu można ufać. Gorące podziękowania.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Piotr Piwowarek

Niecala 20
Lublin

W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz

lekarz Michał Latalski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Fantastyczny lekarz!!! Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli nie ma problemów zdrowotnych i sam zachęca do zadawania mu pytań w razie niejasności. Jeśli ktokolwiek zapyta o ortopedę to bez wahania polecę dr Latalskiego!!!

lek. med. Andrzej Niedobit

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Oddział Chirurgii Onkologicznej Poradnia Chirurgiczna
Al. Racławickie 23
20-630 Lublin

Niezwykle kompetentny , z ogromną wiedzą i doświadczeniem chirurg.A przy tym niesamowicie ciepły , z poczuciem humoru i wzbudzający zaufanie człowiek .Pacjenci i personel go uwielbiają. Cały proces leczenia przebiegł u mnie wzorcowo i co ważne bezstresowo za co bardzo dziękuję .

Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lublin

Dziś pierwszy raz miajem styczność z Panem Piotrem Jurkowskim , usuwał mi szóstke , a właściwie to co zniej pozostało , czyli korzenie tylko , aż trzy sztuki. Mogę napisać tylko tyle MISTRZ !!! MISTRZ !!! MISTRZ !!! W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej ...
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Tomasz Jachewicz

Chirurg stomatolog

Instytut Stomatologii UM w Lublinie
Karmelicka 7
Lublin

Dr. Jachewicz usuwał mi ósemkę dolną i jestem zachwycona przebiegiem zabiegu, jak i z czasu po usunięciu. Gdybym wiedziała, że ten zabieg może być całkiem bezbolesny, nie przekładałabym tego tyle czasu. Jestem już po dwóch usuniętych zatrzymanych ósemek, z tego jedna u dr. Jachewicza. Po pierwszym usunięciu ósemki u innego lekarza byłam załamana, to był najgorszy ból w moim życiu, krwotok okropny a o gojeniu nie wspomnę, obiecałam sobie, że ...
Opinia dodana przez: Patrycja

Tomasz Kleczkowski

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

Polecam. Pan Doktor super specjalista i człowiek. Kontakt już od pierwszej wizyty (1.06.22) pozytywny i profesjonalny, wszystko wytłumaczone co z moim kolanem i co robimy dalej. Ustalenie terminu operacji - mega szybko (30.06.22), Druga wizyta dwa tygodnie przed operacją, też Pan Doktor wszystko mi wytłumaczył, jak się przygotować do operacji itp. Operacja również przebiegła wzorowo (mimo że już kilka różnych za mną to stresik zawsze jakiś jest). Cały personel Medicosu ...
Opinia dodana przez: Jacek Jeżak

dr n. med. Tomasz Jaworski

II Klinika Chirurgii Ogólnej
Lublin, ul Staszica 16
Lublin

Panie Doktorze serdecznie dziękuję za zmianę mojego życia. Dla Pana to kolejna operacja zmniejszenia żołądka a dla mnie szansa na nowe, lepsze życie w zdrowiu i sprawności fizycznej. Proces przygotowania był mozolny ale zawsze, o każdej porze mogłam na Pana liczyć. Operacja i opieka Pana i Pana personelu z Lubartowa dawała mi siłę i motywację. Bardzo dziękuję. Wyniki przerastają moje oczekiwania z każdym dniem. Tak jak Pan powiedział na pierwszej ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Artur Bełżek

Ortopeda, USG ortopedyczne

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Wszystkie zalety zostały wypunktowane powyżej. Chciałabym aby tacy lekarze byli we wszystkich specjalizacjach a świat byłby "zdrowszy". Miałam wykonaną min. artroskopię kolana...przy stwierdzonej chondromalacji II st. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność za tak wspaniałą, kompleksową opiekę medyczną przed zabiegiem, w szpitalu i po zabiegu. Pacjent przez cały czas czuje wsparcie i pomoc lekarza, nawet w trakcie rehabilitacji,przy próbie uruchomienia funkcji mięśni. Jest oczywiste, że po zabiegu operacyjnym dolegliwości ...

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego
Świetny lekarz,wielki człowiek z serdecznym i cieplym podejściem do pacjenta. Operował z powodzeniem skoliozę mojej córce, profesjonalista, rzeczowy, potrafiący zarazić optymizmem i spokojem. bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Elżbieta Dacka

Gabinet
Lublin

Moje doświadczenie związane z chirurgami było dość nieprzyjemne, więc obawiałam się trochę i tej wizyty. Na szczęście wszystko było SUPER! Pani doktor jest bardzo miła i sprawiła, że od razu zapomniałam o stresie. Fachowo udzieliła mi pomocy. BARDZO POLECAM!!!