Lekarze Chirurg ortopeda Radom

Lekarz pełen empatii, kulturalny, uprzejmy. Z indywidualnym podejściem do pacjenta. Specjalista w swoim fachu. Jestem bardzo wdzięczna panu dr za wszystko

lekarz Grzegorz Wrzosek

26-600 Radom

Z całego serca polecam tego lekarza. Jego imponująca wiedza specjalistyczna i wieloletnie doświadczenie są widoczne w każdym aspekcie opieki. Podczas leczenia czułem się traktowany z największą troską, co było dla mnie bardzo ważne. Lekarz wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale również empatią, dokładnie słuchając moich obaw i dostosowując leczenie do moich indywidualnych potrzeb. Efektywność zaproponowanego planu leczenia przekroczyła moje oczekiwania, przynosząc szybką poprawę mojego stanu zdrowia. Gorąco polecam tego lekarza ...

lekarz Zbigniew Piasta

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

Świetny lekarz. Chodzę do dr od dawna. Zawsze doradzi, zbada i opisze co dalej..ma wielkie serce i ogromną wiedzę. Bardzo polecam doktora, wiele Mu zawdzięczam !
Opinia dodana przez: Iwona

dr Bartosz Szmigiel

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Rewelacyjny, kompetentny, empatyczny i traktujący wszystkich z tą samą życzliwością. Diagnoza trafna i szybka ulga w bólu. Polecam z całego serca.

lekarz Andrzej Wojciechowski

Chirurg dziecięcy

26-617 Radom

Bardzo miły lekarz wyleczył mnie bardzo szybko polecam ;D

lekarz Bogusław Drotlef

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Nie polecam. Arogancki w stosunku pacjenta. Niech się wypcha. Moja babcia się pochorowała, uratował ją warszawski proktolog.

lekarz Andrzej Alter

Chirurg ogólny, Urolog

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Bardzo rzeczowy i kompetentny specjalista. Natychmiastowa, trafna diagnoza mojej przypadłości potwierdzona badaniami i wynikami laboratoryjnymi. Przepisane leki zadziałały natychmiast. Wizyta u Pana doktora mocno przeciągnięta w czasie z uwagi na szereg badań i skrupulatność lekarza. Polecam Pana doktora wszystkim panom których prędzej czy później dopadnie męska przypadłość.
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Stanisław Sławiński

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Nie polecam. Już wiem skąd takie złe opinie. Myślałam ,że ludzie przesadzają. Lekarz bardzo niemiły. Nie zainteresowany pacjentem. Po kilku tygodniach czekania na wizytę i 2 minutach wizyty skierował na RTG, które w PZU jest robione od ręki. Jednak lekarz nie chciał obejrzeć samego RTG tylko życzył sobie opisu radiologa, na który trzeba poczekać kilka dni. I nie obchodziło go, że na kolejną wizytę u niego trzeba czekać znowu kilka ...

dr Piotr Chyl

NZOZ "Nel-Med"
ulica Mireckiego 10
26-610 Radom

Lekarz beznadziejny. Poszedłem z podejrzeniem poważnego uszkodzenia stawu kolanowego... Oczywiście ten Pan po obejrzeniu zdjęcia RTG nie spoglądając na moje kolano stwierdził że nic mi nie jest i żeby sobie lód przyłożyć. Inny lekarz stwierdził zupełnie co innego- jednak skręcenie Absolutnie tego olewacza nie polecam

lekarz Wiesław Gurtat

26-600 Radom

sory za anonim jest nic nie wart jesli bedzie wyzwanie do konfrontacji podejmie imiennie choc i bez tego mozna namierzyc bo obydwaj jestesmy osobami puplicznego zaufania i jak ktos poczuje sie ...zle w potraktowaniu przez drugiego moze uruchomic procedury Ad rem kilka lat temu pan doktor Wiieslaw G zrobil na mnie pozytywne wrazenie dowcip sytuacyjny -w czasie zabiegu- myslalem dla rozladowania napiecia pelny profesjonalizm po kilku latach wizyta i czuje ...

lekarz Grzegorz Noll

Medicon
ulica Gagarina 1
26-600 Radom

Lekarz jak lekarz, niezbyt wylewny, ale konkretny. Zrobił badanie, powiedział co i jak. Nie wiem skąd takie słabe opinie. Byłem na NFZ.
Opinia dodana przez: Janusz

Waldemar Stępień

Chirurg naczyniowy

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

zdecydowanie odradzam, nie zdjagnozował problemy a wypisała masę tabletek

lekarz Krzysztof Narodowiec

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
26-600 Radom

Miałem możliwość rozmowy z doktorem jeśli można Go tak nazwać bardzo nie przyjemny nie udziela konkretnych informacji tylko czeka na pytanie I wtedy układa sobie własne opinie o pacjencie które nie mają nic wspólnego z czy pacjent trafił na oddział.Zdecydowanie NIE POLECAM tego kogoś lepiej zapamiętać to Nazwisko I unikać jak najdalej.
Opinia dodana przez: Smutny

lekarz Andrzej Wisłocki

Na Stoku 5 lok. 5
Radom

Niezna się na medycynie.Na komisji KRUS karze pracowac ludziom do śmierci niekompetencia i nieupszeimość to jego tytuł

lekarz Andrzej Dąbrowski

Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Pracy
ulica 1905 Roku 20
26-600 Radom

Jest to pan bardzo zapatrzony w siebie, nie potrafi normalnie porozmawiać z chorym. Zamiast informacji o chorobie , pacjent wysłuchuję kazań "jaki to on jest drogocenny lekarz, jaki z niego katolik, mądrzejszy od samego Boga" a wszyscy inni to prosty polski elektorat.Nie polecam tego pana jako lekarza-chyba już czas iść na podobno " zasłużoną emeryture "!!!!

lekarz Ryszard Żurkiewicz

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy