Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Traumatolog

INTER-MED
Kaliska 41
42-500 Sosnowiec

Jestem kolarzem, amatorką. Kilka miesięcy temu złamałam rękę w kości promieniowej. Gdyby nie szybka diagnoza i pomoc pana doktora Wójcika, pewnie byłabym jeszcze w trakcie długiej rehabilitacji. Obecnie mam pełną sprawność ręki i jestem w trakcie leczenia kolan. Pan doktor jest bardzo uprzejmym, sympatycznym i profesjonalnym lekarzem i nie wyobrażam sobie wyboru innego specjalisty. Polecam w 100%!
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Paweł Jastrzębski

Traumatolog, Ortopeda

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

świetny fachowiec, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest bardzo komunikatywny i wiarygodny. Polecam :)
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Artur Wilczyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Lekarzowi brak empatii niestety trafiłem na jego osobę drugi raz w życiu. Kiedyś (10 lat temu)podczas wizyty na ostrym dyżurze ze skręconym kolanem - wywiózł mnie na rtg na które po ciemku w szpitalu czekałem w nocy 5h . Następnie wsadził mi wyprostowaną nogę do szyny przez co dosłownie wyłem z bólu do rana ( inny ortopeda na następny dzień powiedział że gdyby ta wyprostowana noga została w tej szynie ...
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Włodzimierz Janic

Ortopeda, Chirurg ogólny

Sosnowiec

dobry lekarz, wspaniale wytłumaczył mi istotę choroby, był miły, a leki zalecone od razu mi pomogły.

lekarz Mariusz Ziomek

Chirurg urazowy, Ortopeda

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec