Lekarze Chirurg ortopeda Świebodzin

lekarz Filip Adamcewicz

66-200 Świebodzin

Nigdy nie spotkałem się z tak dobrym i życzliwym lekarzem,doktor Filip przeprowadził u mnie w 2018r. rekonstrukcję acl kolana fachowa robota wspaniały specjalista zawsze w kontakcie z pacjentem.w 2020 byłem na wizycie u doktora z biodrem.Pan Filip odrazy skierował mnie na zabieg artroskopii biodra która odbyła sie 2021r. Jestem po zabiegu i wszystko idzie w dobrym kierunku.Super lekarz polecam, pacjent Artur Bejger
Opinia dodana przez: Artur

Karol Balcerkiewicz

loro
Świebodzin

Byłam operowana przez doktora - dwie endoprotezy bioder - Jego umiejętności są nie do przecenienia, drugiego takiego lekarza, specjalisty w dziedzinie ortopedii ciężko znaleźć . ŚWIETNY, światowego formatu LEKARZ - naprawdę wielki bo empatyczny jako człowiek. Doskonały profesjonalista w dziedzinie ortopedii. Komunikatywny, osobiście i doskonale przygotowuje do operacji, wszystko spokojnie objaśnia, wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jako człowiek sympatyczny, miły, kontaktowy i bardzo kulturalny. Jednym słowem POLECAM! - pacjentka LORO w ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Dawid Kawka

Ortopeda, USG ortopedyczne

66-200 Świebodzin

Rewelacyjny lekarz, konkretny, profesjonalny, ludzki. Nie naciąga, stawia trafne diagnozy, skutecznie leczy. Polecam

lekarz Thorwald Springer

Os.Widok 1D/14
66-200 Świebodzin

Świetny i empatyczny pan doktor! Jak zoperował mi nogę w 2018 to obecnie biegam w maratonach. Polecam!
Opinia dodana przez: Lidia Gałczyńska

dr Piotr Sowiński

Osiedle Łużyckie 39
Świebodzin

Specjalista jakich niewielu w lubuskim. Z pasją wykonuje swój zawód, czego nie posiada większość specjalistów ( specjalisiów - samozwańców). Polecam wszystkim potrzebującym leczenia ortopedy.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Bronisław Górski

Gabinet
Wałowa 14c
Świebodzin

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki. Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana została całkowicie wyleczona.Doktor Bronisław Górski jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu. W pełni podzielam opinie tych ,którzy polecają innym i ja również będę polecał potencjalnym pacjentom.
Opinia dodana przez: Paweł
Wspaniały, młody , wybitny specjalista, który pomógł mojemu synowi w funkcjonowaniu psychofizycznym i zarazem społecznym.Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Wojciech

Cezary Chełchowski

66-200 Świebodzin

Bardzo kompetentny lekarz, rzeczowy. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i kompleksowo ustosunkowuje się do niej i zalecanego leczenia . Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. .Bardzo uprzejmy , empatyczny , godny polecenia.
W styczniu dr.Stanek przeprowadził u mnie zabieg endoprotetyki stawu biodrowego. Jest to lekarz którego fachowość uwidacznia się na każdym kroku. Od początku procesu przygotowania do zabiegu miałem przekazaną wiedzę o tym jak się przygotować i czego mam się spodziewać.Jak każdy pacjent przed operacją byłem przestraszony i niepewny ale dr.Stanek przez swoje sympatyczne i fachowe podejście nastawił mnie pozytywnie do zabiegu.Nie jestem fachowcem z dziedziny ortopedii ale efekt zabiegu który przeprowadził ...
Opinia dodana przez: Paweł
Takich lekarzy powinno być więcej. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, nie traktuje czlowieka przedmiotowo. Słucha, tłumaczy, nie zerka na zegarek, nie "wypędza" pacjenta. Do tego niezwykle sympatyczny i pomocny. POLECAM
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

LORO-MED
Świebodzin

Polecam, zapewne dzisiaj bym już nie mogła ruszać prawą ręką. Dr. Czaja polecili Mi Lekarze (pierwszego kontaktu), jako najlepszego specjalistę od rąk itp. Cieszę się, że trafiłam do Niego, konkretny w decyzjach, krótko czekałam na skierowanie do Loro w celu wykonania operacji. Chodziłam i prywatnie i na NFZ. Dzisiaj mogę normalnie funkcjonować i dalej cieszyć się życiem. Polecam

dr n. med. Marcin Sergiew

Centrum Medyczne AURIS
WAŁOWA 14C.
66-200 Świebodzin

Nie polecam. Wizyta nic nie zmieniła. Diagnoza postawiona po kilku słowach. Wydaje się być niepoprawna, bo żadne z zaleceń nie przynosi poprawy, wręcz jest coraz gorzej. Niewyposażonych gabinet, brak sprzętu, brak sterydu w zastrzyku - który ostatecznie można by na X wizycie. Wiem doskonale czemu miał bym przyjść na więcej wizyt. Na pierwszej wizycie nie dało się nic zrobić, po mimo, ze przyszedłem z kompletem potrzebnym do działania. Jedyne zaleceniem ...

Joanna Chełchowska

Ortopeda, Rehabilitant

Lubuski Ośrodek Rehabilitacyno-Medyczny
66-200 Świebodzin

Polecam. Wyleczyła syna zawsze miła wszystko wytłumaczy na spokojnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani doktor.

lekarz Mariusz Chmielarski

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Nowy Szpital w Świebodzinie - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
ulica Młyńska 6
66-200 Świebodzin

To nie jest lekarz! To jest zwykły felczer bez grama doświadczenia. Wypisał moją mamę z SORu bo nie widział powodu do zatrzymania na oddziale a dwa dni później mama wylądowała na OIOMie! Nie życzę nikomu kontaktu z takim zarobkiewiczem dla którego pacjent jest nic nie znaczący. Wstyd że jakikolwiek szpital takiego przyjmuje bo robi tylko złą opinię dla szpitala. Życzę mu wszystkiego najgorszego bo przez jego nie kompetencję mogę stracić ...
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 29433, 'name': u'\u015awiebodzin'} Ortopeda
                                       dr n. med. Jerzy Hakało

dr n. med. Jerzy Hakało

Centrum Medyczne POSTĘP MED
Strzelecka 1
66-200 Świebodzin

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w sprawę z którą się do niego przychodzi. Przeprowadził wywiad lekarski, przestudiował przedstawione przez mnie wyniki badań, ale również obejrzał kolano, jednocześnie tłumacząc budowę kolana jak także powód bólu w nodze. Pan doktor zaproponował dwie metody leczenia, opowiedział o każdej z nich zarówno o ich zaletach jak i wadach. Chętnie i szczegółowo odpowiada na pytania, nie zbywa pacjenta, nie pośpiesza. Na pewno jest wart polecenia!
Opinia dodana przez: Wojciech
{'id': 29433, 'name': u'\u015awiebodzin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Kapturski

lek. med. Marcin Kapturski

Centrum Medyczne POSTĘP MED
Strzelecka 1
66-200 Świebodzin

Nic nie pomógł,dowiedziałem się tego co już wiedziałem wizyta trwała 5 minut straciłem tylko 200 zł.Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Agata Cieśla

Gabinet
Słoneczna 42D/5
66-200 Świebodzin

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Brak empatii i zrozumienia, sarkastyczne podejście do rodziny pacjenta, problemy komunikacyjne / niechęć w przekazywaniu informacji dot. stanu zdrowia, zniecierpliwienie. Lekarz, jakiego chciałabym nigdy nie spotkać.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Mirosław Kaczewiak

Chirurg stomatolog

Mickiewicza 16
66-200 Świebodzin

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne. Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, . Po odmowie wykonania zdjęcia ze względów finansowych dentysta powiedział, że ząb jest zdrowy, a jak będzie bolał to żebym płukał usta gazowaną wodą (zalecenie lekarza medycyny - po prostu brak słów) xD Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do płukania ust. ...
Opinia dodana przez: Luki

lekarz Ryszard Adamcewicz