Lekarze Chirurg ortopeda Zgierz

Było to chyba zrządzenie losu, że trafiłem na wspaniałego lekarza p. Macieja Berkana, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wspaniałej opiece oraz dodawaniu otuchy w przebieg leczenia dokonał tego, że czerniak z przerzutami / III stopień/ wg. Clarka/ został wyleczony. Polecam tego wspaniałego lekarza a zarazem bardzo miłego i sympatycznego człowieka.
Opinia dodana przez: Stanoslaw

lekarz Krzysztof Hofman

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz

Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Waśniewski

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek! Miałam szczęście, ze trafiłam właśnie do tego Pana Doktora, wiedza, empatia i olbrzymia kultura! Brawo Panie Doktorze! Operacja wcale nie była straszna tylko dzięki Panu.Gorąco polecam -wdzięczna Marianna Lulusiowa ć
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Andrzej Tomecki

miejsce pracy nieaktualne!
Łąkowa 12a lok. 23
95-100 Zgierz

Wysokiej klasy profesjonalista, poza tym niezwykle życzliwy, pomógł mi skutecznie w nagłej sytuacji w niedzielę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Robert Kępa

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Doktor Kępa to prawdziwy lekarz z powołania. Nie zostawił mnie nawet w tych dziwnych czasach pandemii. Jest świetnym fachowcem. Jego profesjonalizm idzie w parze z ogromną ilością empatii do Pacjenta.Nie wypisuje recept tylko bada,sprawdza i interweniuje. Dzięki Panu doktorowi trafiłam do szpitala, gdzie udzielono mi fachowej pomocy, a operacji dokonał sam Pan Kępa. Jeszcze raz dziękuję i przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Miłosz Dobrogowski

gen. Henryka Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pan doktor przyjął mnie na oddzial potocznie mówiac"z ulicy". Poświecil mi czas i uwagę, wyznaczył termin operacji tarczycy, i sam ja wykonał. Po operacji codziennie zaglądał do mnie na salę I miał czas żeby wytłumaczyć mi co się ze mną dzieje. W dzisiejszych zagonionych czasach to naprawdę niezwykłe, że życxliwośc i kompetencje mieszczą się w jednym czliwieku, z całego serca polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena Rafalska

Katarzyna Bałaban

Chirurg stomatolog, Protetyk

Parzęczewska 17/19
Zgierz

Bardzo fachowa obsługa pacjenta.Jestem zadowolony w 100%.

lek. dent. Bogdan Paszkowski

Gabinety Stomatologiczne dentist
A. Struga 23 lok. 411
95-100 Zgierz

No cóż. Mogę napisać. Leczę się u niego od prawie 20 lat. Przez ten czas zero zastrzeżeń i 100% zaufania do tego co robi i jak robi. Nigdy nie było żadnych problemów z leczonymi przez niego zębami. Pamiętam kiedyś sytuację, że zaczyna boleć ząb, telefon do doktora Paszkowskiego a on na urlopie. Idę więc do innego stomatologa i tu zaczyna się horror nie dość że doktor to kobieta, więc powinna ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. stom. Iwona Nasterska

Przychodnia Stomatologiczna
Długa 171
95-100 Zgierz

Bardzo polecam dr Iwonę Nasterską, jest to świetny chirurg, implantolog, periodonta. Przekazuje bardzo klarowne informacje odnośnie stanu zębów. Naprawdę warta polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jakub Baszczyński

Solna 24
95-100 Zgierz

Lekarz o duzym doswiadczeniu,rzetelny,majacy empatie itp. itd.Opinie swja motywuje udana mastektomia.Naprawde polecam
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Radosław Lebiedziński

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

Pierwszy profesjonalny orotepda i lekarz w moim zyciu.Lepszego lejarza nie mozna sobie wymarzyc.Szukalam specjalnue strony zeby moc pchwalic takiego specjalistę.Takiego lekarza ze świeca szukac.Pozdrawiam pacjentka 😘
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Rafał Janiszewski

Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Chciałabym Pięknie z Całego Serca Podziękować Zacnemu Panu Chirurgowi Rafałowi Janiszewskiemu.Pan Doktor Rafał Janiszewski to Wysokiej Klasy Specjalista w swojej dziedzinie . Pan Doktor Jest Kulturalny, Empatyczny z Troską Podchodzi do pacjentów.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw Pacjenta,w swojej pracy Zachowuje zasady Pomocy ,Akceptacji, Indywidualizacji. Miałam Zaszczyt leczyć oraz usuwać zęby u Zacnego Pana Doktora ,Wszystkie Zabiegi zostały przeprowadzone w Profesjonalny, Wspaniały Sposób,Pan Doktor Rafał Janiszewski Ma Bardzo Dobre Podejście do ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny
Parzęczewska
Zgierz

Super lekarz!!! Dr Janusz Jablonski to wspanialy lekarz konkretny,ma super podejście do dzieci ale również ma dobry kontakt z rodzicami. Mój syn Damian miał to szczęście, ze trafil na takiego lekarza.Dzieki nawej metodzie,ktora zastosowal moje dziecko cztery dni po trudnej operacji wyszlo do domu. Dr Jablonski opiekowal się nami wspaniale widać było, ze przezywal ta operacje razem z nami. Dzieki doktorowi ukazal się artykul w gazecie na temat nietypowej operacji ...
Opinia dodana przez: agnieszka murawiec koluszki

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Rafał Ziółkowski

szpital w Zgierzu
Zgierz

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Krzysztof Kaczka

Szpital Wojewódzki
95-100 Zgierz

Pan Doktor dokładnie wyjaśnia poszczególne etapy leczenia, przy tym jest niezwykle uprzejmy. W szpitalu interesuje się pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Jak najbardziej lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Przemysław Długosz

Staffa 10
95-100 Zgierz

Naprawdę fachowiec dużego kalibru, godny zaufania i polecenia. Po operacji wymiary biodra jestem mega zadowolony i wdzięczny . Naprawdę polecam tego lekarza...oby takich więcej
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Zbigniew Kijas

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Świetny specjalista. Miałem problemy z nogą po złamaniu, a on wszystko dobrze zdiagnozował i pomógł wybrać odpowiednią rehabilitację. Teraz mogę już śmigać na nartach :) Polecam tego ortopedę!

dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog

ICZMP w Łodzi
3 Maja 52
95-100 Zgierz

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej. Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K. Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!
Opinia dodana przez: sZYMON

lekarz Paweł Gołąbek

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicoma
plac Kilińskiego 9
95-100 Zgierz

Brak empatii,nieprofesjonalne wykonanie usg ,duże zastrzeżenia do higieny wydawało się,że spieszy się bo miał jeszcze wielu pacjentów.Nie polecam.